Sígři ve výslužbě

(pořad)

Jejich životem je rebelie. Jejich zbraní je vtip. Jejich důchod je šest tisíc korun a MHD mají zdarma. Dohromady je jim šest set padesát let a nic jim není svaté. Sígři vyrážejí do ulic a jejich kapačky jsou plné smíchu! Eva Holubová, skrytá kamera a partička lidí, která odmítá stárnout. Původní belgický formát Benidorm Bastards (vysílaný v řadě zemí) je unikátní kombinací prvků skryté kamery a skečového pořadu. (oficiální text distributora)

Cheeker

Dnes jsem viděl první díl a docela jsem se bavil. Ale to nemění nic na tom, že občas mi ty jejich rádoby vtípky přišly přes čáru a divím se, že od někoho nedostali na držku. Nicméně půlku jsem se vážně nasmál. ()

anitae

Letos mě v tv pobavily pouze pořady Vylomeniny, a pak i Sígři - ti nevypadali vůbec špatně- akorát scénky jsou hodně krátké, někdy i hodně vtipné, ovšem i často trapné a chybi jim gradace ... 100% trapně působí Eva Holubová-ale scénář je scénář a za ty prachy to stojí, že? ()

Wacki

Před reklamou to byl pro mě totální odpad (scénky trapné až to bolelo), ale potom jsem se dokonce i párkrát přistihnul jak se usmívám, takže uvidíme... třeba se na to podívám i příště. ()

playboy_05 odpad!

snad nikdo nevěří tomu že to je vážně "skrytá kamera"...jinak uznávám, že některý scénky jsou vtipný, ale naprostá většina je trapnost, která nedosahuje ani úrovně Petra Rychlého a jeho "Peťane...Natočto"...totalni vrchol nevkusu ()

henrycruel

Nebylo to vůbec špatný, po dlouhé době pořad TV Nova, který mě aspoň trochu pobavil, i když některé scénky byly poněkud ze slabšího soudku! ()

Jason69

No že by to byla taková "prča" jak oni říkají, tak to teda zrovna ne, někdy ani nechápu v čem to má být vtipný. Pár vtípků je zas celkem povedených a pousmát se nad tím dá, ale je to prostě další blbost od TV Nova. ()

tonton78 odpad!

myslel jsem že tenhle žánr je mrtev...bohužel parta gerontů mě vyvedla z omylu, je mě trapně i za ně..snad je omlouvá stařecká demence a protože mě do ní pár let chybí, byl to poslední díl co jsem, ne zcela dobrovolně, sledoval ()

Zaynab

S podobným typem pořadů mám většinou problém, nazvěme jej například etickým. Skryté kamery jsou totiž založeny na tom, že obětí se stávají ti hodní/milí/ochotní. Proto by bylo jednoduché dát automaticky odpad a za scénky typu důchodce si přisedne k mladíkovi/mladé slečně na lavičku a něco mu/jí buší do hlavy a nakonec prohlásí, že šlo o vtip, by si to nepochybně zasloužil i tento novácký přejatý formát. Nicméně druhou část Sígrů ve výslužbě tvoří relativně zábavné scénky, které vycházejí opravdu z toho, že si důchodci dělají legraci sami ze sebe. A pro to mám pochopení, ba dokonce to obdivuji. Takže kdyby tvůrci více materiál sestřihali a vynechali trapnosti (co je vtipného na tom, že babky anglicky na hlaváku prosí kluka o pomoc s určením nástupiště a nakonec se mu vysmějí slovy "My jsme Češky jako poleno, to koukáte"?), možná bych dal i 2-3 hvězdy, takhle za jednu. P. S. S naší společností, kterou často kritizujeme my sami, případně ji pomlouvají sociologové, psychologové a podobní, to asi není tak špatné, protože 1) těch obětí s výše uvedenými vlastnostmi se našlo hodně a 2) sígrům ještě nikdo, pokud je mi známo, fyzicky neublížil. ()

lmc

Pravděpodobně nejlepší produkce Novy posledních let - občas jsem se i pousmál. Jednu hvězdičku si zaslouží :-) ()