Sígři ve výslužbě (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (96)

Myslím, že z tohoto námětu se dalo vytěžit o mnoho víc. U některých scének mi nedělá problém se hlasitě zasmát, jindy to je tak trapné, že se chytám za hlavu. Baví mě sledovat i pobavené a nechápající výrazy kolemjdoucích. Momentálně jediný pořad z produkce Nova, který je pro mě koukatelný, to asi proto, že je námět převedený z Americké televize. Není nutno říkat, že v horši podobě než originál. 50%(13.8.2013)

Letos mě v tv pobavily pouze pořady Vylomeniny, a pak i Sígři - ti nevypadali vůbec špatně- akorát scénky jsou hodně krátké, někdy i hodně vtipné, ovšem i často trapné a chybi jim gradace ... 100% trapně působí Eva Holubová-ale scénář je scénář a za ty prachy to stojí, že?(27.7.2013)

Docela se u toho dá slušně zabavit , ale víc od toho čekat nelze.(26.11.2014)

• vozralec

Vomit.(27.6.2013)

• playboy_05

snad nikdo nevěří tomu že to je vážně "skrytá kamera"...jinak uznávám, že některý scénky jsou vtipný, ale naprostá většina je trapnost, která nedosahuje ani úrovně Petra Rychlého a jeho "Peťane...Natočto"...totalni vrchol nevkusu(4.7.2013)

Není to špatný nápad, člověk se občas zasměje, na nejhorší televizi v dosud známém vesmíru celkem dobrý výtvor...chválím soundtrack..!!(6.7.2013)

Výborná recese od těch, od kterých by to člověk nejméně čekal aneb Jackass po česku. :-)(20.10.2013)

• filipvrbik

Já si toto neodpustím- největší sračka jakou jsem kdy viděl (vlastně neviděl, viděl jsem jen několik minut) co taky čekat od Holubové - 0% ano, chtělo se mi blít(18.8.2015)

• thomasnikrs

Napadá mě jediné slovo.. UBOHÝ:-( Snad alespoň v té Belgii to mělo nějakou úroveň.(27.6.2013)

• Wacki

Před reklamou to byl pro mě totální odpad (scénky trapné až to bolelo), ale potom jsem se dokonce i párkrát přistihnul jak se usmívám, takže uvidíme... třeba se na to podívám i příště.(27.6.2013)

Náhodou jsem se nasmála... :)(27.6.2013)

• PetrKai

U nějakých scének jsem se docela zasmál, ale jinak haluz.(5.7.2013)

• lmc

Pravděpodobně nejlepší produkce Novy posledních let - občas jsem se i pousmál. Jednu hvězdičku si zaslouží :-)(27.7.2013)

• Jason69

No že by to byla taková "prča" jak oni říkají, tak to teda zrovna ne, někdy ani nechápu v čem to má být vtipný. Pár vtípků je zas celkem povedených a pousmát se nad tím dá, ale je to prostě další blbost od TV Nova.(9.8.2013)

• PatrikP4

Další pokus o převzení něčeho z USA? Občas se člověk zasměje, ale... Eva až na Pelíšky moc nemusím...(1.7.2015)

• route60

A další hrůza na Tv obrazovkách. Evo Holubová cos to provedla?(2.7.2013)

• tonton78

myslel jsem že tenhle žánr je mrtev...bohužel parta gerontů mě vyvedla z omylu, je mě trapně i za ně..snad je omlouvá stařecká demence a protože mě do ní pár let chybí, byl to poslední díl co jsem, ne zcela dobrovolně, sledoval(9.7.2013)

Náhodou celkem povedené! A všem těm důchodcům tam držím palce!(13.7.2013)

• Domas88

Nepříjde mi to směšné, spíš trapné :)(25.7.2013)

• Zaynab

S podobným typem pořadů mám většinou problém, nazvěme jej například etickým. Skryté kamery jsou totiž založeny na tom, že obětí se stávají ti hodní/milí/ochotní. Proto by bylo jednoduché dát automaticky odpad a za scénky typu důchodce si přisedne k mladíkovi/mladé slečně na lavičku a něco mu/jí buší do hlavy a nakonec prohlásí, že šlo o vtip, by si to nepochybně zasloužil i tento novácký přejatý formát. Nicméně druhou část Sígrů ve výslužbě tvoří relativně zábavné scénky, které vycházejí opravdu z toho, že si důchodci dělají legraci sami ze sebe. A pro to mám pochopení, ba dokonce to obdivuji. Takže kdyby tvůrci více materiál sestřihali a vynechali trapnosti (co je vtipného na tom, že babky anglicky na hlaváku prosí kluka o pomoc s určením nástupiště a nakonec se mu vysmějí slovy "My jsme Češky jako poleno, to koukáte"?), možná bych dal i 2-3 hvězdy, takhle za jednu. P. S. S naší společností, kterou často kritizujeme my sami, případně ji pomlouvají sociologové, psychologové a podobní, to asi není tak špatné, protože 1) těch obětí s výše uvedenými vlastnostmi se našlo hodně a 2) sígrům ještě nikdo, pokud je mi známo, fyzicky neublížil.(25.7.2013)

• Aquarii

Škoda, že do toho zatahli Evu Holubovou.(9.7.2015)