Sígři ve výslužbě (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (95)

Nebylo to vůbec špatný, po dlouhé době pořad TV Nova, který mě aspoň trochu pobavil, i když některé scénky byly poněkud ze slabšího soudku!(27.6.2013)

• sisa140

Udivuje mne schopnost novy vymýšlet čím dál tím větší sr....(28.6.2013)

• Flack007

Trapnost nad trapnost. Celkem mě děsí, čemu se ještě lidi můžou smát. Ještě víc mě mrzí, když vidim jak se tomu chechtají u nás doma. Mě to teda přišlo akorát ubohé.(6.7.2013)

• rekurseman

Eva Holubová v čele se sfetovaným představenstvem TV NOVA uvádějí senilní důchodce, potupa stáří, hnus humus. Nedivil bych se kdyby zase kvůli toho pitomého "seriálu" začala zase pít...(11.7.2013)

• unclejack

Skupina dôchodcov sa hrá na teens a chodí po ulici s láskavým požehnaním Evy Holubovej a v sprievode jej životných postrehov. Je to amatérske, samotní účinkujúci ledva veria tomu čo rozprávajú a nie ešte aby presvedčili o tom aj svoje okolie! Nechápem ľudí, ktorí tie vtipy vymýšľajú. Nie je to ani inteligentný humor, ale ani nízka zábava, ale čo to hlavne postráda... Nie je to vtipné. Ked zavolá babka do kvetinárstva a tvári sa že gratuluje k narodeniu potomka a tá geniálna duchaplná predavačka povie že je to omyl a babka sa v zúfalej snahe ju snaží presvedčiť o opaku až nakoniec zavesí... Fakt, doslova som sa váľal smiechom po zemi. Trapné, trapné...(13.7.2013)

Sígři ve výslužbě k nám, jak už to tak bývá, přišli ze zahraničí. To je znát i na některých scénkách, které jsou jasnou kopírkou své předlohy a pozbývají originalitu. Některé vtipy se opakují, ale i tak jde o relativně zdařilou skrytou kameru.(11.8.2013)

Nevíte co je to Drtič zadků? Tak se na to podívejte a nebudete litovat :D(12.8.2014)

• Saxos

Bohužel nechápu zde jiné hodnocení jak odpad. Projekt Sígrů tak nějak z Evropy proběhl Amerikou a chytla se toho čeko produkce. Jenže smůla, kdo viděl to co bylo natočeno předtím ví, že toto je odporná vykrádačka. Stačilo nadabovat a ne všechno zopakovat v podání českých babiček a dědečků pod vedením "lajdy" Holubové. Samozřejmě převzaty scény s minimální finanční náročností.(4.8.2015)

• martinexa

Ono je strašně jednoduchý, hned dát všemu odpad. Mě to bavilo uvidím příště :) Zatím nebudu hodnotit.(27.6.2013)

• soarka

Docela sranda. Ne všechno, ale občas se nějaký vtip povede.(16.7.2013)

• pollstro

To zase jednou TV Nova něco vymyslela... sledovat staré důchodce jak se tak akorát ztrapňují před celým národem. U žádné scénky jsem se ani nepobavil, všechno je to spíše trapné a ubohé než vtipné. A vůbec mi nedává smysl co že tam dělá Holubová, které je na tom nejspíš tak špatně že souhlasila uvádět i takovou ptákovinu.(20.7.2013)

Fajn pořad. Některé scénky jsou fakt srandovní. Pohodovka, která pobaví :-)(14.8.2013)

• Wajny13

Poměrně dobrý pořad - některé vtípky jsou opravdu dobré, některé dost trapně - ještě štěstí, že přebývají ty dobré. Na tomto pořadu mě nejvíc "štve" právě paní Holubová (i když mám tuto herečku velmi ráda), její komentáře mi přijdou dost trapné a mimo. Jsem zvědavá na další díly :-) za mě 3* - pobavila jsem se :-) s přibývající mi díly, mi nepřijde až tak dobrý - vtípky se opakují a už se pomalu stávají trapnými 1*(16.8.2013)

Tak tohle se Nově povedlo.(18.8.2013)

• R.I.S.A

Pěknej SHIT ! Škoda vočí na o koukat(10.1.2014)

• PepsonFikson

Myslím že to bylo vtipný asi jen první vtípek. Pak už se to jen pouze dokola opakovalo, někdo tam udělal něco rádoby vtipného poté něaký ten song a zpomalené reakce. Prostě ne! Takže za mě Palec dolu.(18.1.2014)

• Davule

Kroutil jsem se trapností. Nevkus, nevtip, nikdy víc.(30.7.2015)

• Himbajz

No jo no, prachy jsou potřeba. Tak to Holubová bere - jako profík. Večer se musí vždy pozvracet a před natáčením si musí vypíchnout obě oči... Hrozná věc. Bio srajo...(6.8.2015)

Nenarocna prča, proc ne...celkem jsem se bavil.(27.6.2013)

• mikehoblog

Typický příklad promarněné šance. Tohle zpracování je dost slabý.(27.6.2013)