Sígři ve výslužbě (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (95)

Určitě to není nic vysoce inteligentního, nebo nedej bože uměleckého... ale koneckonců jako kulisa k vykládání si to po sté variaci ordinace působí opravdu čerstvě a zábavně... :)(27.6.2013)

Náhodou! Dámy jsou poněkud afektované a přehrávají, ale ty chlapíky prostě žeru.(30.6.2013)

• axis774

Přijde mi to dost nedůstojné vůči aktérům, kteří jíž nejsou nejmladší. Zesměšňování starého člověka byť sebe sama je........(4.7.2013)

• pleva

Jak mohl probíhat brainwashing v hnízdě intelektuálů - TV NOVA? Co udělat zase něco vtipného. Jak tady říkáme kopec srandy... Mohli bychom zinscenovat situace, kde budou staří senilové a tím to bude vtipné. A tak se stalo. A uvádí to Eva Holubová, která soudná není již déle a platit účtenky musí. To že "stařec" dělá něco, co je obvyklé v mladším věku nedělá z obvyklé i méně obvyklé činnosti gag a vtip. Polévala mě trapnost celých deset minut, co sem tenhle výblitek vydrželsledovat a byl jsem překvapen gradací nevkusu a hnusu. Jediné co chybí jsou tělní sekrety a plíny, ale jsem si jist, že tam jsou. Odpad i mezi odpadem v TV NOVA. Ale zase se nemusím dívat na TV, protože vím, že mic neuteče a život je hezčí. PS: na NOVĚ jsem nikdy nic ubožejšího neviděl a jedinej větší hnus byly Svazácký a Vébácky agitky za komančů.(4.7.2013)

• Bránolog

Takže...čekal jsem na Kriminálku Miami a řekl si, že to zkusím skouknout, co nám to zase barrandovští umělci připravili za perlu. Čekal jsem sračku, ale že až tolik...Holubovou v tramvaji jsem vůbec nepochopil, její stylizace do nebydláka byla trapná až Bůh bránil a z asi dvaceti skečí jsem se jednou pousmál. Ze studijních důvodů jsem kouknul na jeden díl a stačilo (nadosmrti).(12.7.2013)

• pan Spock

Viděno omylem a jenom kousek. Jedna hvězda za snahu. Bohužel ale zcela nevyužitou. Myslím, že po tomhle pořadu si už žádnej důchodce v tramvaji nesedne a nebude mu pomoženo, ani kdyby ležel v krvi ve škarpě. Páč co když je to nachytávka, že jo :)(19.7.2013)

Všichni, co tu píší negativní komentáře by se měli zamyslet. Já teda obdivuji, že si ze sebe dokáží dělat srandu, pro zábavu ostatních. Já se parádně bavím každým dílem.(25.7.2013)

• zoruska127

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to trapné. Důchodci se tam snaží (sami sebe, nebo ostatní?) přesvědčit, že jsou stejně dobří nebo snad i lepší, než mladá generace. Vtipné? To ani v nejmenším. Korunu tomu nasazuje nepříjemná Holubová, která se dá snést v některých svých rolích, ale jako moderátorka, to už je vážně moc.(30.7.2013)

• TadeaSkilla

Supertrapné supernovácké...(8.8.2013)

• dead.meat

Dědek si mumlal konspirační hlášky vedle mladých a najednou přijela dodávka, z ní vyběhl anglicky mluvící černoch (pravděpodobně měl představovat agenta FBI), rozuměl jsem akorát slovo "Obama" a dědka naložili do 15 let starého a orezlého VW Transportéru s českou RZ.(8.8.2013)

• cisarr

Od začátku je jasně vidět kde je cílovka ale tohle vážně né :((14.8.2013)

• Calado

Skupina důchodců s tak trapnými "fórky", že se za ně na druhé straně obrazovky stydím i já. Jestli to měkdo může u nás odvysillat, tak opravdu jen Nova. Nejen, že se nikdo nesměje, ale všichni "nachytaní" se na "vtipálky" koukají jako na úplné idioty, čemuž se vůbec nedivím. Každá vteřina strávená u tohoto pořadu je kus promarněného života!!!!!!(9.7.2015)

Solidní, slušný a většinou inteligentní humor. Jeden z povedených pořadů..(9.7.2015)

• nudlis

MegaTrapný. Nevím, proč když někdo vymyslí něco zábavnýho, si najednou spousta lidí začne myslet, že to udělaj vtipnější a lepší. A proč si to hlavně myslí TV zHovna. Debilita produkce týhle rádobytelevize se nejlíp ukazuje na zmrzlý vodě v zimě a chlapskejch jménech většiny jejich zprávařek.(3.8.2015)

• Indominus

Ubohý plagiát. Ani původní zahraniční seriál přímo nemám rád, ale dá se na něj chvíli dívat a je to hlavně mentalitou národa. Tady trapárny slušný člověk přejde a dělá že raději nevidí, ale někomu by mohlo taky rupnout v bedně a bude sígr ve futrále.(4.8.2015)

1 2 3 4 5 následující >>