Sígři ve výslužbě (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

Dědečkové a babičky baví, či nasírají v ulicích mladé lidi. Po prvních dvou dílech jsem byl naprosto ohromen. Něco tak vtipného jsem dlouho v televizi neviděl. Moje bránice byla neusátle v permanenci. Dokonce jsem byl schopen překousnout, že pořad uvádí někdo tak nepříjemný, jako Eva Holubová. Bohužel s příchodem dalších dílů se scénky brutálně opakují. Tvůrci se nezmohli na více, než na drobné obměny původních fórků, čímž samozřejmě pořad výrazně ztrácí na vtipnosti. Kdyby si nedal po 8. dílu pauzu, tak bych šel s hodnocení ještě mnohem níž. Zatím to budou 3*.(26.8.2013)

• čmelda5

Přiznávám se, neviděla jsem ani jeden díl, ale stačí mi to, co vidím téměř každý den v ukázkách, abych si o tomto "novém typu zábavy" udělala obrázek. Co to zase ta Nova (?) vymyslela za .íčovinu (promiňte mi ten výraz)? Myslela jsem, že po éře Ordinace a podobných nesmyslů nemůže přijít nic horšího, ale tahle trapárna mě vyvedla z omylu. Mimochodem, Eva Holubová mě taky dost zklamala, že se upsala takovému dílu... Zlatý starý estrády a silvestrovský večery, kde byla zábava a humor vážně zábavná, vtipná a hlavně (ve většině případů) inteligentní!!!(23.7.2013)

Myslím, že z tohoto námětu se dalo vytěžit o mnoho víc. U některých scének mi nedělá problém se hlasitě zasmát, jindy to je tak trapné, že se chytám za hlavu. Baví mě sledovat i pobavené a nechápající výrazy kolemjdoucích. Momentálně jediný pořad z produkce Nova, který je pro mě koukatelný, to asi proto, že je námět převedený z Americké televize. Není nutno říkat, že v horši podobě než originál. 50%(13.8.2013)

• Tommassi3

Kupodivu mě z této počeštělé verze americké reality show Betty White's Off Their Rockers přes její, alespoň pro mě, šokující bizarnost nerozbolela hlava natolik, abych nebyl schopen dopsat svůj komentář, což se však nedá říct o totálně nesnesitelné a odkecané Evě Holubové, kterou po těch líbacích pseudo-trapno-komediích s bohy a ďábly už opravdu nemůžu vystát, a kdybych se nesnažil o objektivitu, už jen kvůli ní bych neuvěřitelně trapné sígry odepsal ještě před dokoukáním, byť jediné, epizody.. ( Nakonec jsem zcela masochisticky protrpěl celé tři díly !! ) Nic proti gerontofilům, není mi proti srsti sledovat pořad věnující se tématu lidí pokročilejšího věku, leč tahle senilní vyšeptaná břečka plná tupě nepřirozených scének mě dokonale uráží a nejsem si úplně jist, komu má být vlastně určena.. Pokud právě gerontům snažícím se ostatní ve své samotě přesvědčit, jak jsou übercool, pak by měla TV Nova přepůjčit vysílací práva stanici TV Šlágr !!(27.6.2013)

• Lukoboss

Eva Holubová je u toho jen proto, aby se to líp nabízelo a prodávalo, protože jinak je tam úplně k ničemu. Některý vtípky jsou v pohodě, ale jinak nic moc. A hlavně tenhle koncept předvedli už šílenci v Jackass před několika lety, když se Johnny Knoxville a spol převlíkali za staříky a předváděli tenhle humor kolikrát v ještě ostřejším provedení!(15.8.2013)