Sígři ve výslužbě (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

• Prometheus69

Pokus o český JACKASS v mediálním měřítku?Jedním slovem T.R.A.P.N.Ý. Samozdřejmě že né hlavní komparzisté.... je celkem úžasné kolik toho ještě dokáží ze sebe ti starouškové vydat a co víc že si z toho dokáží ještě udělat legraci. ALE SCÉNÁRISTA CO JIM TY VTÍPKY PÍŠE... PROTOŽE TEN MUSÍ JEDNOČNĚ NĚCO ŠŇUPAT A MÍCHAT TO Z GUMOVÍMI MEDVÍDKY, PROTOŽE NĚCO TAKOVÉHO MŮŽE VYJÍT JEN Z HLAVY CHORÉHO POMATENÉHO NEBOŽÁKA.... Co je na tom až tak špatně že si myslí že je to snad vtipný. 1% Jsem se snad i pousmál.... a to je dost žalostný na zábavný pořad. Tedy pokud si tak někdo představuje zábavu. Odpad nedám.... již jsem zmínil důvod. Ale chválit rozhodně taky nebudu. .....................Závěrečná myšlenka: Taky vám přišlo že ten děda co přetčítal o Honzovy bartů tomu pánovy v parku v 5 díle.... že dabuje otce Furu v pevnosti Boyard? :)(2.8.2013)

• Zaynab

S podobným typem pořadů mám většinou problém, nazvěme jej například etickým. Skryté kamery jsou totiž založeny na tom, že obětí se stávají ti hodní/milí/ochotní. Proto by bylo jednoduché dát automaticky odpad a za scénky typu důchodce si přisedne k mladíkovi/mladé slečně na lavičku a něco mu/jí buší do hlavy a nakonec prohlásí, že šlo o vtip, by si to nepochybně zasloužil i tento novácký přejatý formát. Nicméně druhou část Sígrů ve výslužbě tvoří relativně zábavné scénky, které vycházejí opravdu z toho, že si důchodci dělají legraci sami ze sebe. A pro to mám pochopení, ba dokonce to obdivuji. Takže kdyby tvůrci více materiál sestřihali a vynechali trapnosti (co je vtipného na tom, že babky anglicky na hlaváku prosí kluka o pomoc s určením nástupiště a nakonec se mu vysmějí slovy "My jsme Češky jako poleno, to koukáte"?), možná bych dal i 2-3 hvězdy, takhle za jednu. P. S. S naší společností, kterou často kritizujeme my sami, případně ji pomlouvají sociologové, psychologové a podobní, to asi není tak špatné, protože 1) těch obětí s výše uvedenými vlastnostmi se našlo hodně a 2) sígrům ještě nikdo, pokud je mi známo, fyzicky neublížil.(25.7.2013)

Jak nemám rád vše NOVácké a Evu Holubovou obzvláště, tak toto se celkem povedlo, tady jsem se skutečně párkrát i zasmál, což se o jiných konkurenčnich pořadech na různých tel. kanálech říct nedá, hudební vložka (pecky 60s) taky výborná:-) Na pořad sem narazil zcela náhodně, takhle při zapnutí vize jednoho dne pozdě večer (kdy jsem ani neměl tušení že něco takového se tu vysílá) a ted už vím, že určitě ne naposled:-)(2.7.2015)

Dědečkové a babičky baví, či nasírají v ulicích mladé lidi. Po prvních dvou dílech jsem byl naprosto ohromen. Něco tak vtipného jsem dlouho v televizi neviděl. Moje bránice byla neusátle v permanenci. Dokonce jsem byl schopen překousnout, že pořad uvádí někdo tak nepříjemný, jako Eva Holubová. Bohužel s příchodem dalších dílů se scénky brutálně opakují. Tvůrci se nezmohli na více, než na drobné obměny původních fórků, čímž samozřejmě pořad výrazně ztrácí na vtipnosti. Kdyby si nedal po 8. dílu pauzu, tak bych šel s hodnocení ještě mnohem níž. Zatím to budou 3*.(26.8.2013)

• Saxos

Bohužel nechápu zde jiné hodnocení jak odpad. Projekt Sígrů tak nějak z Evropy proběhl Amerikou a chytla se toho čeko produkce. Jenže smůla, kdo viděl to co bylo natočeno předtím ví, že toto je odporná vykrádačka. Stačilo nadabovat a ne všechno zopakovat v podání českých babiček a dědečků pod vedením "lajdy" Holubové. Samozřejmě převzaty scény s minimální finanční náročností.(4.8.2015)