poster

Tlouštík z Beverly Hills

 • Česko

  Tlusťoch z Beverly Hills

 • USA

  Beverly Hills Ninja

 • Slovensko

  Tlsťoch z Beverly Hills

Akční / Komedie

USA, 1997, 85 min

 • kingik
  ***

  Zesnulý komik Chris Farley svou živelnou komikou dokázal utáhnout i takovou podprůměrnou káru jakou je Tlouštík z Beverly Hills. Komedie je to díky němu svižná a místy velmi zábavná. Farley se i přes svoje kilogramy v akčnějších pasážích pohybuje velmi hbitě a strhává na sebe veškerou pozornost. Osobně by mě celkem zajímalo, jakým směrem by se ubírala jeho kariéra, kdyby před několika lety nezemřel.(23.2.2009)

 • jirin_cz
  *****

  Nemohu si pomoci, ale já se opravdu bavil. Je to strašná blbost a kravina, ale několikrát jsem se od srdce zasmál, což se mi poslední dobou u komedií a natož amerických příliš neděje. Těch pět hvězdiček film opravdu neřadí vedle dramat apod., ale má dle mě zbytečně podprůměrné hodnocení a zalouží si více.(4.2.2013)

 • Kubasino
  *

  K přísnému hodnocení mám hned několik důvodů. Předně jsem zklamaný s ohledem na Dugana, jelikož jiné jeho komedie (především Sandlerovské) mám rad. Druhý důvod souvisí s tím prvním - film sám o sobě je obstojná komedie, ale Farley je neuvěřitelná osina v zadnici a Dugan to prostě podělal, když takového dementa nechal projít castingem. Říká se o mrtvých jen dobře, ale u idiotů, co se ufetují, to snad neplatí. "Liu Kang" patrně hraje za /pozor, přichází xenofobní hláška/ pytel rejže. Jeho bojové umění je neoddiskutovatelné, ale herec je to stejně mizerný, jako zbytek jeho kolegů. Pokud všechny přehrává Chris Rock, tak je to na zamyšlenou...(31.12.2015)

 • ES13
  *****

  Možná se bude zdát moje hodnocení jako přehnané, ale mě se ten film strašně moc líbil! Bylo to vtipný, veselý a docela i napínavý ke konci. Navíc koukat se hodinu dvacet na tohohle ťulpase opravdu stálo za to! :D Navíc mi přišlo i dobré herecké obsazení. Sem tam nějaká ta chybička samozřejmě byla, ale tak je to točeno v roce 97, a to si myslím, že vzhledem k roku je to fakt dobrá klasika!(4.2.2013)

 • coscarelli
  ***

  S tou trapnostou to neprehanaju, bol by na to iny pohlad. Vo vodovahe s dost uprimne vtipnymi situaciami, pri niektorych som zasiel za hranicu smiechu. Ale len pri niektorych. jedna sa o light relaxacny pobyt popri drinku, chutiacom najlepsie pri zapade slnka. Rezia postupujuca z bodu A do bodu B a tak dalej, tak proste vsetko vypocitane jak ma pri takychto filmoch byt. Nic víc, nic mín.(31.12.2015)

 • - Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace