Tlouštík z Beverly Hills

Tlsťoch z Beverly Hills

Akční / Komedie

USA, 1997, 85 min

• Karlos80

Ha,ha zase jeden snímek, v němž bylo na úkor nějakého děje až příliš mnoho smíchu. Bílý obtloustlý neohrabaný "COOL OUT" Ninja Haru určený těm skutečným ninjům pro jejich pobavení..Tento film už nikdy více, není to má parketa ani příliš odpočinková záležitost, na to je opravdu příliš prázdný..Ta jedna hvězda snad jen za nějaké ty hudební klipy, co zde zazněly a za pár rádoby vtipných a akčních scén..(3.11.2007)

Tato kung-fu parodie je sice ujetá, ale zábavná. Snímek jsem viděla už víckrát, vždycky kouknu na kousek a už zůstanu. Bojové scény jsou nápadité, děj je jednoduchý a vcelku nepodstatný, humor groteskový. Herecké výkony nejsou na Oscara, což ale v tomto případě nevadí, protože tady jde především o legraci. Chris Farley jako nemotorný akční hrdina působí roztomile a jeho bratr jako duch ochránce je sympaťák. Nic pro toho kdo má rád akční krváky, dobré pro toho kdo ocení komiku a nadsázku.(7.2.2013)

• Stejšn

U tohohle filmu jsem si kladl otázku: "Kdo tohle točí a pro koho?" Slátanina hrozná, která stojí na tom, že stopadesátikilové tlusté prase o sobě prohlašuje že je ninja a všechny "fóry" vycházejí z jeho tloušťky. Problém je, že je to tak úmorně zoufale nevtipné, že by jeden brečel. A při scéně, kdy hlavní tlustý upocenec, ze kterého úplně čiší zápach i skrz televizní obrazovku, ze sebe na molu striptýzového baru za kroucení špekem stahuje tílko, a poté si nasliní prst a dráždí si s ním bradavku, jsem málem vyhodil z žaludku snídani. Odpad dávám máločemu, ale tady nemůžu jinak.(24.10.2009)

S tou trapnostou to neprehanaju, bol by na to iny pohlad. Vo vodovahe s dost uprimne vtipnymi situaciami, pri niektorych som zasiel za hranicu smiechu. Ale len pri niektorych. jedna sa o light relaxacny pobyt popri drinku, chutiacom najlepsie pri zapade slnka. Rezia postupujuca z bodu A do bodu B a tak dalej, tak proste vsetko vypocitane jak ma pri takychto filmoch byt. Nic víc, nic mín.(31.12.2015)

Ano chybí tam pořádná zápletka, ano herci neoplývají největším talentem a ano, některé představitelé musíte prostě nenávidět, ale není to špatný film, to vůbec ne. Jde o film, jehož hlavním cílem je rozesmát diváka tak, aby zapomněl na část zápletky. Není to sice nejlepší cesta jak upoutat dotyčného, ale mě se tato cesta zalíbila, a 5 hvězdiček si to u mě zaslouží.(8.11.2011)

• - Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)