poster

Tlouštík z Beverly Hills

 • Česko

  Tlusťoch z Beverly Hills

 • USA

  Beverly Hills Ninja

 • Slovensko

  Tlsťoch z Beverly Hills

Akční / Komedie

USA, 1997, 85 min

 • coscarelli
  ***

  S tou trapnostou to neprehanaju, bol by na to iny pohlad. Vo vodovahe s dost uprimne vtipnymi situaciami, pri niektorych som zasiel za hranicu smiechu. Ale len pri niektorych. jedna sa o light relaxacny pobyt popri drinku, chutiacom najlepsie pri zapade slnka. Rezia postupujuca z bodu A do bodu B a tak dalej, tak proste vsetko vypocitane jak ma pri takychto filmoch byt. Nic víc, nic mín.(31.12.2015)

 • Kubasino
  *

  K přísnému hodnocení mám hned několik důvodů. Předně jsem zklamaný s ohledem na Dugana, jelikož jiné jeho komedie (především Sandlerovské) mám rad. Druhý důvod souvisí s tím prvním - film sám o sobě je obstojná komedie, ale Farley je neuvěřitelná osina v zadnici a Dugan to prostě podělal, když takového dementa nechal projít castingem. Říká se o mrtvých jen dobře, ale u idiotů, co se ufetují, to snad neplatí. "Liu Kang" patrně hraje za /pozor, přichází xenofobní hláška/ pytel rejže. Jeho bojové umění je neoddiskutovatelné, ale herec je to stejně mizerný, jako zbytek jeho kolegů. Pokud všechny přehrává Chris Rock, tak je to na zamyšlenou...(31.12.2015)

 • kingik
  ***

  Zesnulý komik Chris Farley svou živelnou komikou dokázal utáhnout i takovou podprůměrnou káru jakou je Tlouštík z Beverly Hills. Komedie je to díky němu svižná a místy velmi zábavná. Farley se i přes svoje kilogramy v akčnějších pasážích pohybuje velmi hbitě a strhává na sebe veškerou pozornost. Osobně by mě celkem zajímalo, jakým směrem by se ubírala jeho kariéra, kdyby před několika lety nezemřel.(23.2.2009)

 • ES13
  *****

  Možná se bude zdát moje hodnocení jako přehnané, ale mě se ten film strašně moc líbil! Bylo to vtipný, veselý a docela i napínavý ke konci. Navíc koukat se hodinu dvacet na tohohle ťulpase opravdu stálo za to! :D Navíc mi přišlo i dobré herecké obsazení. Sem tam nějaká ta chybička samozřejmě byla, ale tak je to točeno v roce 97, a to si myslím, že vzhledem k roku je to fakt dobrá klasika!(4.2.2013)

 • Stejšn
  odpad!

  U tohohle filmu jsem si kladl otázku: "Kdo tohle točí a pro koho?" Slátanina hrozná, která stojí na tom, že stopadesátikilové tlusté prase o sobě prohlašuje že je ninja a všechny "fóry" vycházejí z jeho tloušťky. Problém je, že je to tak úmorně zoufale nevtipné, že by jeden brečel. A při scéně, kdy hlavní tlustý upocenec, ze kterého úplně čiší zápach i skrz televizní obrazovku, ze sebe na molu striptýzového baru za kroucení špekem stahuje tílko, a poté si nasliní prst a dráždí si s ním bradavku, jsem málem vyhodil z žaludku snídani. Odpad dávám máločemu, ale tady nemůžu jinak.(24.10.2009)

 • - Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace