Tlouštík z Beverly Hills

Beverly Hills Ninja

Tlsťoch z Beverly Hills

Akční / Komedie

USA, 1997, 85 min

Zesnulý komik Chris Farley svou živelnou komikou dokázal utáhnout i takovou podprůměrnou káru jakou je Tlouštík z Beverly Hills. Komedie je to díky němu svižná a místy velmi zábavná. Farley se i přes svoje kilogramy v akčnějších pasážích pohybuje velmi hbitě a strhává na sebe veškerou pozornost. Osobně by mě celkem zajímalo, jakým směrem by se ubírala jeho kariéra, kdyby před několika lety nezemřel.(23.2.2009)

Nemohu si pomoci, ale já se opravdu bavil. Je to strašná blbost a kravina, ale několikrát jsem se od srdce zasmál, což se mi poslední dobou u komedií a natož amerických příliš neděje. Těch pět hvězdiček film opravdu neřadí vedle dramat apod., ale má dle mě zbytečně podprůměrné hodnocení a zalouží si více.(4.2.2013)

• Kubasino

K přísnému hodnocení mám hned několik důvodů. Předně jsem zklamaný s ohledem na Dugana, jelikož jiné jeho komedie (především Sandlerovské) mám rad. Druhý důvod souvisí s tím prvním - film sám o sobě je obstojná komedie, ale Farley je neuvěřitelná osina v zadnici a Dugan to prostě podělal, když takového dementa nechal projít castingem. Říká se o mrtvých jen dobře, ale u idiotů, co se ufetují, to snad neplatí. "Liu Kang" patrně hraje za /pozor, přichází xenofobní hláška/ pytel rejže. Jeho bojové umění je neoddiskutovatelné, ale herec je to stejně mizerný, jako zbytek jeho kolegů. Pokud všechny přehrává Chris Rock, tak je to na zamyšlenou...(31.12.2015)

Možná se bude zdát moje hodnocení jako přehnané, ale mě se ten film strašně moc líbil! Bylo to vtipný, veselý a docela i napínavý ke konci. Navíc koukat se hodinu dvacet na tohohle ťulpase opravdu stálo za to! :D Navíc mi přišlo i dobré herecké obsazení. Sem tam nějaká ta chybička samozřejmě byla, ale tak je to točeno v roce 97, a to si myslím, že vzhledem k roku je to fakt dobrá klasika!(4.2.2013)

S tou trapnostou to neprehanaju, bol by na to iny pohlad. Vo vodovahe s dost uprimne vtipnymi situaciami, pri niektorych som zasiel za hranicu smiechu. Ale len pri niektorych. jedna sa o light relaxacny pobyt popri drinku, chutiacom najlepsie pri zapade slnka. Rezia postupujuca z bodu A do bodu B a tak dalej, tak proste vsetko vypocitane jak ma pri takychto filmoch byt. Nic víc, nic mín.(31.12.2015)

• - Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)