Tlouštík z Beverly Hills

Beverly Hills Ninja

Tlsťoch z Beverly Hills

Akční / Komedie

USA, 1997, 85 min

No jo, jedna z těch komedií, která je založená na nemotorném chlapíkovi, kterého musí zachraňovat skutečný ninja, aby neudělal nějakou hloupost, to ale není vůbec jednoduché a právě na to většinou doplatí sám ninja. Pokud máte rádi podobné komedie o nemotorech, tak se vám rozhodně bude líbit i tato.(4.2.2013)

Tato kung-fu parodie je sice ujetá, ale zábavná. Snímek jsem viděla už víckrát, vždycky kouknu na kousek a už zůstanu. Bojové scény jsou nápadité, děj je jednoduchý a vcelku nepodstatný, humor groteskový. Herecké výkony nejsou na Oscara, což ale v tomto případě nevadí, protože tady jde především o legraci. Chris Farley jako nemotorný akční hrdina působí roztomile a jeho bratr jako duch ochránce je sympaťák. Nic pro toho kdo má rád akční krváky, dobré pro toho kdo ocení komiku a nadsázku.(7.2.2013)

Možná se bude zdát moje hodnocení jako přehnané, ale mě se ten film strašně moc líbil! Bylo to vtipný, veselý a docela i napínavý ke konci. Navíc koukat se hodinu dvacet na tohohle ťulpase opravdu stálo za to! :D Navíc mi přišlo i dobré herecké obsazení. Sem tam nějaká ta chybička samozřejmě byla, ale tak je to točeno v roce 97, a to si myslím, že vzhledem k roku je to fakt dobrá klasika!(4.2.2013)

• Stejšn

U tohohle filmu jsem si kladl otázku: "Kdo tohle točí a pro koho?" Slátanina hrozná, která stojí na tom, že stopadesátikilové tlusté prase o sobě prohlašuje že je ninja a všechny "fóry" vycházejí z jeho tloušťky. Problém je, že je to tak úmorně zoufale nevtipné, že by jeden brečel. A při scéně, kdy hlavní tlustý upocenec, ze kterého úplně čiší zápach i skrz televizní obrazovku, ze sebe na molu striptýzového baru za kroucení špekem stahuje tílko, a poté si nasliní prst a dráždí si s ním bradavku, jsem málem vyhodil z žaludku snídani. Odpad dávám máločemu, ale tady nemůžu jinak.(24.10.2009)

• C0r0ner

Ten film byl tak špatný, až z toho titulní herec ještě v tom samém roce radši umřel, než aby se na to musel podívat podruhé. V popisku je napsáno Akční/Komedie. No. Akční to bylo podobně jako souboj dvou lenochodů a zábavné asi jako Pivrncovy kanálové vtipy z hospody. Těch skoro 50% mi nějak nejde do hlavy. 10%(26.10.2016)

• - Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)