Tlouštík z Beverly Hills

Beverly Hills Ninja

Tlsťoch z Beverly Hills

Akční / Komedie

USA, 1997, 85 min

Ja si nemuzu pomoct, ale i kdyz to je desna hovadina, film jsme videl uz nekolikrat a vzdy se u nej perfektne bavim. Navic se dost mozna jedna o Farleyho nejzajimavejsi postavu. Jeho ninja je totiz desny hovado, ale zaroven se dokaze docela dobre pohybovat, kdyz prijde na nakou akci, coz je docela s podivem. Jinak pribeh se s nicim moc nesere a ve slusnym tempu utika, sem tam tu je nakej brutalni vtipek nebo parodie na kung fu filmy a ani ten Rock tu neni tak nesnesitelnej. Kvalitou film asi na 4* neni, ale ja se fakt vzdy bavim, takze je dam.(26.8.2008)

• C0r0ner

Ten film byl tak špatný, až z toho titulní herec ještě v tom samém roce radši umřel, než aby se na to musel podívat podruhé. V popisku je napsáno Akční/Komedie. No. Akční to bylo podobně jako souboj dvou lenochodů a zábavné asi jako Pivrncovy kanálové vtipy z hospody. Těch skoro 50% mi nějak nejde do hlavy. 10%(26.10.2016)

No jo, jedna z těch komedií, která je založená na nemotorném chlapíkovi, kterého musí zachraňovat skutečný ninja, aby neudělal nějakou hloupost, to ale není vůbec jednoduché a právě na to většinou doplatí sám ninja. Pokud máte rádi podobné komedie o nemotorech, tak se vám rozhodně bude líbit i tato.(4.2.2013)

Ano chybí tam pořádná zápletka, ano herci neoplývají největším talentem a ano, některé představitelé musíte prostě nenávidět, ale není to špatný film, to vůbec ne. Jde o film, jehož hlavním cílem je rozesmát diváka tak, aby zapomněl na část zápletky. Není to sice nejlepší cesta jak upoutat dotyčného, ale mě se tato cesta zalíbila, a 5 hvězdiček si to u mě zaslouží.(8.11.2011)

Tato kung-fu parodie je sice ujetá, ale zábavná. Snímek jsem viděla už víckrát, vždycky kouknu na kousek a už zůstanu. Bojové scény jsou nápadité, děj je jednoduchý a vcelku nepodstatný, humor groteskový. Herecké výkony nejsou na Oscara, což ale v tomto případě nevadí, protože tady jde především o legraci. Chris Farley jako nemotorný akční hrdina působí roztomile a jeho bratr jako duch ochránce je sympaťák. Nic pro toho kdo má rád akční krváky, dobré pro toho kdo ocení komiku a nadsázku.(7.2.2013)

• - Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)