Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ninja je legenda, která přežívá staletí. Ninja je pojem, který nahání hrůzu. Ninja je mistr, který pije ze staleté studnice předků. Haru je Ninja a dělá této privilegované kastě bojovníků pořádnou ostudu. Není to snad proto, že je bílý. Není to snad proto, že je blbý. Haru je jen trošku tvrdší. Když ho jako malé dítě přinesli do jednoho japonského kláštera, vzbudil pozornost. Nemá šikmé oči, ale i tak by z něho mohl být Velký bílý bojovník. Naštěstí se tak nestalo. Haru má sílu, Haru umí kolem sebe mlátit rukama i nohama, ale chybí mu trochu koordinace. Nejeden učitel při hodinách bojového umění svlékl kimono, odhodil katanu a utekl do pralesa. A k milosrdné harakiri se chystá i nejvyšší velmistr, protože se právě dozvěděl, že Haru chce do Beverly Hills, aby v nebezpečné misi holýma rukama srovnal tlupu banditů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (102)

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Ha,ha zase jeden snímek, v němž bylo na úkor nějakého děje až příliš mnoho smíchu. Bílý obtloustlý neohrabaný "COOL OUT" Ninja Haru určený těm skutečným ninjům pro jejich pobavení..Tento film už nikdy více, není to má parketa ani příliš odpočinková záležitost, na to je opravdu příliš prázdný..Ta jedna hvězda snad jen za nějaké ty hudební klipy, co zde zazněly a za pár rádoby vtipných a akčních scén.. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ja si nemuzu pomoct, ale i kdyz to je desna hovadina, film jsme videl uz nekolikrat a vzdy se u nej perfektne bavim. Navic se dost mozna jedna o Farleyho nejzajimavejsi postavu. Jeho ninja je totiz desny hovado, ale zaroven se dokaze docela dobre pohybovat, kdyz prijde na nakou akci, coz je docela s podivem. Jinak pribeh se s nicim moc nesere a ve slusnym tempu utika, sem tam tu je nakej brutalni vtipek nebo parodie na kung fu filmy a ani ten Rock tu neni tak nesnesitelnej. Kvalitou film asi na 4* neni, ale ja se fakt vzdy bavim, takze je dam. ()

Reklama

juta 

všechny recenze uživatele

No jo, jedna z těch komedií, která je založená na nemotorném chlapíkovi, kterého musí zachraňovat skutečný ninja, aby neudělal nějakou hloupost, to ale není vůbec jednoduché a právě na to většinou doplatí sám ninja. Pokud máte rádi podobné komedie o nemotorech, tak se vám rozhodně bude líbit i tato. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Ultimatívna blbosť s často trápnym Farleym a tými najprimitívnejšími vtipmi v ktorých Farley neustále do niečoho naráža alebo o niečo zakopne. Jednu hviezdičku dávam za to, že raz za desať minút sa tam našiel vtip, ktorý ma rozosmial. a Druhú za solídne bitky. Robin Shou ako Farleyho ochranca v pozadí a Keith Cooke ako gorila hlavného záporáka tu nie sú len tak do počtu. Síce sú bitky v komediálnom vyznení, ale Cooke občas prevetrá svoje nohy a predvedie rýchle kombá. Veľka škoda, že sa z filmov vytratil. Ostrihaný nakrátko a s briadkou vyzerá fakt drsne. A Robina tu furt nechcene mláti Farley. :) Bod pre Farleyho za snahu predviesť s tým veľkým nákladom, ktorý nosil na bruchu, aj nejaké fyzické kúsky. Takže výsledkom je taká buranská komédia o veľkom bielom nindžovi. Ha, ha. 4/10. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Zesnulý komik Chris Farley svou živelnou komikou dokázal utáhnout i takovou podprůměrnou káru jakou je Tlouštík z Beverly Hills. Komedie je to díky němu svižná a místy velmi zábavná. Farley se i přes svoje kilogramy v akčnějších pasážích pohybuje velmi hbitě a strhává na sebe veškerou pozornost. Osobně by mě celkem zajímalo, jakým směrem by se ubírala jeho kariéra, kdyby před několika lety nezemřel. ()

Galerie (50)

Zajímavosti (1)

  • Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)

Reklama

Reklama