Tlouštík z Beverly Hills

Beverly Hills Ninja

Tlsťoch z Beverly Hills

Akční / Komedie

USA, 1997, 85 min

No jo, jedna z těch komedií, která je založená na nemotorném chlapíkovi, kterého musí zachraňovat skutečný ninja, aby neudělal nějakou hloupost, to ale není vůbec jednoduché a právě na to většinou doplatí sám ninja. Pokud máte rádi podobné komedie o nemotorech, tak se vám rozhodně bude líbit i tato.(4.2.2013)

Zesnulý komik Chris Farley svou živelnou komikou dokázal utáhnout i takovou podprůměrnou káru jakou je Tlouštík z Beverly Hills. Komedie je to díky němu svižná a místy velmi zábavná. Farley se i přes svoje kilogramy v akčnějších pasážích pohybuje velmi hbitě a strhává na sebe veškerou pozornost. Osobně by mě celkem zajímalo, jakým směrem by se ubírala jeho kariéra, kdyby před několika lety nezemřel.(23.2.2009)

• uiu

Tahle komedie byla šíleně trapná už v dobách jejího vzniku, kdy jsem ji viděla poprvé jako malá holka. Založit veškerý humor na tom, že jste tlustý a neohrabaný běloch, který si myslí, že je předpovídaná legenda mistra Kung-fu, to je hodně slabé téma, jak stvořit dobrou komedii. Zasmějete se u toho, ale při tom si budete říkat, proč se smějete té hloupé vatě, kterou jste viděli už v tolika jiných filmech.(23.9.2010)

• C0r0ner

Ten film byl tak špatný, až z toho titulní herec ještě v tom samém roce radši umřel, než aby se na to musel podívat podruhé. V popisku je napsáno Akční/Komedie. No. Akční to bylo podobně jako souboj dvou lenochodů a zábavné asi jako Pivrncovy kanálové vtipy z hospody. Těch skoro 50% mi nějak nejde do hlavy. 10%(26.10.2016)

Těžko říct jak bych hodnotil dnes, ovšem mládí a tato komedie, to byly časy:)Pamatuji si nepříliš šikovného a mentálně nevyzralého tlouštíka toužícím po bojovém umění a pěkné blondýnce. Kombinace, která mě rozesmála.....alespoň dříve. Pro zachování pěkných vzpomínek raději v blízke době nebudu shánět:)(21.7.2008)

• - Haru (Chris Farley) jezdí v kabrioletu Chrysler LeBaron ročník 1993, ale například při scéně s automyčkou je použitý stařší model LeBaronu z roku 1987. (Lumberjack)