poster

Letadla 2: Hasiči a záchranáři

 • USA

  Planes: Fire and Rescue

 • slovenský

  Lietadlá 2

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2014, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • marek29
  ****

  Též sem byl unešen Thunderstuckem od AC/DC a celkově mi film přijde nápaditý a podmanivý, až se divím, že je to animák :) Letadla 1 jsem ještě neviděl, ale zde jsem byl přes obavu z dětské infantilnosti příjemně překvapen. Snad je to režisérem Johnem Lasseterem (Toy story), snad očekáváním vyvolalným zde na CSFD, ale až na předvídatelnost několika pasáží, smekám před Disneym.. 4 z 5 a nestydím se, že animák, který ždímá z předem připravených aut a teď i letadel, hodnotím lépe, než kdejaký zaldumčivý psychologický brak!(18.1.2015)

 • M.i.k.e
  ****

  ne snad,že by se stále nejednalo o ždímačku peněženek nebohých rodičů,nicméně oproti jedničce je tu posun minimálně o třídu.Příběh sice pořád vrší jedno klišé na druhé,ale v příběhu pro děti (a apriori pro ty menší) to až tak nevadí.Narozdíl od jedničky má ovšem tenhle příběh mnohem větší spád a dokáže i díky opětovně špičkové technické stránce vtáhnout.Díky tomu všemu vypadá i mnohem dospěleji,což taky není úplně k zahození.Po jedničce jsem nic moc nečekala nakonec jsem mile překvapen...70%(6.11.2014)

 • s1r1us
  ***

  Hodně slabé ***. Protože jsem dal jedničce dvě, tak tady říkám, dvě až tři hvězdy. Je to lepší, nekopíruje to děj filmu Auta. Doufám, že po Autech, šnecích (Turbo) a Letadlech, už nepříjde nic např. jako Loďě, nebo tak. Tady ve dvojce se aspoň snažili vymyslet novej děj. Jinak, pěkná animace, pomálu vtipu pro dospělé a drobotina bude rozhodně chrochtat blahem (aniž by mentálně utrpěla).(10.11.2014)

 • DEXTER099
  ****

  Neviděl jsem sice první díl,ale myslím,že to zase tak moc nevadilo.Jako klasický animák kde hrdina zachrání před ohněm ohrožené auta ,protože už nemůže závodit a tak se chce stát hasičem se mi líbil a myslím,že pro děti je to dobrý příklad oproti jiným ujetým filmům pro naše děti.Za mě tedy 80 % a čtyři hvězdy.(27.12.2014)

 • cheonsacz
  ****

  Moc pěkné a vydařené pokračování, které mě bavilo ještě o něco více než původní film. Po animační stránce opravdu pěkné, to musím uznat. Postavy jsou sympatické a občas i vtipné a hudba doprovázená k filmu je skvělá. Na druhou stranu mi to přišlo docela krátké a dějově ani ne moc příběhové. Děj byl totiž dost jednoduchý, žádná zajímavá zápletka, žádný zloduch ale zato klasický dobrý konec. Měla jsem místy i pocit, že tam vlastně žádný příběh ani není. Prášek se prostě učí na hasiče a to je asi tak celé. Ale i tak 4 hvězdičky si ode mě snímek zaslouží :)(20.11.2014)

 • - Brent Mustangburger je jedinou postavou z filmu, ktorá sa objavila aj inom pixarovskom projekte, konkrétne Autá (2010). (MikaelSVK)

 • - Registrační značka vrtulníku Strážce Břitvy N626BG ve skutečnosti nepatří helikoptéře, ale letadlu Cirrus SR22T. (finy_cz)

 • - Film je věnován statečným hasičům všude na světě, kteří riskují své životy, aby zachránili životy těch druhých. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace