poster

Letadla 2: Hasiči a záchranáři

 • USA

  Planes: Fire and Rescue

 • Slovensko

  Lietadlá 2

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2014, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RAFT
  **

  Úplně to samé jak předchozí díl.První díl mě nebavil,sice druhý je trochu lepší ,ale pořád je to sračka a všechno samé ,akorát přibylo pár kravin.Malé publikum si na 100% animovaný film oblíbí.Ti větší se budou zase nudit.Co mě z celého animovaného filmu bavilo nejvíc ,tak asi ty písničky ,nic víc .Film se na kino rozhodně nehodí ,spíš bych to určil na vydání dvd .(28.10.2014)

 • blondboss
  ***

  Planes nabrali druhý dych. Stále tomu chýbala tá atmosféra a ľahkosť prvých Áut, avšak tu už bol patrný posun od prvých Lietadiel hlavne v dejovej linke a prevedení postáv. K tomu skvelé animácie, brutálny soundtrack a nádherné prírodné scenérie a vcelku slušné animované dielo je na svete. Na DisneyToon je to ešte stále málo a potenciál majú určite väčší, tak uvidíme, čo prinesú do budúcnosti. 60 %(21.4.2015)

 • Fisek
  ***

  Po znechucení z jedničky a očividného ždímání značky, které vždy tak moc rád vidím, jsem se na dvojku ani dívat nechtěl, ale vypadalo to, že se snažili přijít s něčím originálním a ukázat, že stále mají, no… co ukázat přece. A hezky jsem se bavil, dokonce to bylo nevídaně legrační, což o jedničce říct nemůžu, ani kdybyste mi vytáhli roubík z pusy. Snad se mnou není něco špatně, když jsem se já, téměř dospělý člověk, dokázal pobavit a zasmát u filmu pro děti… Každopádně, skvělá změna povolání a trocha adrenalinu navrch… posílám pochvalu s úsměvem na tváři.(21.10.2014)

 • dom156
  **

  Letadla 2 jsou slabší než jednička a to primárně v jednom ohledu. Nejenže mi přišel film velmi krátkej, bez závěrečných titulků snad jen 79 min, ale celý film byl příšerně uspěchanej, které korunuje křečovité vyvrcholení a co možno nejrychlejší ukončení filmu. Ještě bych zmínil jednu prapodivnost, když Prášek přelétá nad lesem, můžeme si všimnout, že i ptáci vypadají jako malá letadýlka to bylo už i na mě moc. Za mě nedoporučuji.(2.1.2017)

 • Aljak
  ****

  Podstatne lepšie ako prvé Lietadlá, ktoré sa v podstate stále točili okolo toho istého. V tejto "dvojke" už Dusty výrazne dospel, a nadobudlo to tak oveľa vážnejšiu atmosféru záchranárskeho povolania. Takže vďaka tomu to malo oveľa väčší zmysel a pôsobilo to rozmanitejšie ako len obyčajné závody. Opäť sa podarilo aj niekoľko dobrých a viaczmyselných hlášok, ktoré tomu ešte viac pomohli. Prvému dielu som dal 3*, tak aby to bolo fér, v tomto prípad dám 4* (aj keď reálne je to len 3 a pol).(23.11.2014)

 • - Brent Mustangburger je jedinou postavou z filmu, ktorá sa objavila aj inom pixarovskom projekte, konkrétne Autá (2010). (MikaelSVK)

 • - Kresleným scenériím ve filmu posloužili jako vzor národní parky Yosemita a Yellowstone. (Terva)

 • - Registrační značka vrtulníku Strážce Břitvy N626BG ve skutečnosti nepatří helikoptéře, ale letadlu Cirrus SR22T. (finy_cz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace