Rozen Maiden (TV seriál)

ローゼンメイデン

Rozen Maiden Zurückspulen

Animovaný / Drama / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2013, 13x24 min

Poznáte ten pocit, keď si želáte pokračovanie, ale potom čo sa vám ho dostane ste sklamaný. Tak toto je presne ten prípad. Úplne zbytočný úvodný diel a poloprázdny dej, ktorý s pôvodným anime Rozen Maiden nemá veľa spoločného (teda neviem ako s predlohou!). Áno, boli tam tie postavy ale... Radšej keby z toho spravili drámu o stroskotancovi, než sa to snažiť zapredať značke a niečo z nej vyžmýkať. Rozhodne som si nový súboj o Alice predstavoval inak. Škoda, že som lenivý počítať a zistiť na koľko sa utrhli autori od predlohy alebo na koľko stojí za prd už pokračovanie samo. Ale tak či onak, nefungovalo to.(10.3.2014)

• SonGokussj

Ze všech Rozen Maiden prozatím nejlepší. První episoda upravila příběh na dráhu, která se opravdu stala v manze (a lehký rekap) a od druhého dílu se to rozjíždí. Depresivně, pomalu, mile. (komentář bude doplněn)(30.7.2013)

Z RM jsem viděl jen Ouvertüre, takže jsem čekal souboje panenek. První díl vypadal zajímavě, ale potom to začala být nuda a krapet jsem se v tom ztratil. Ale postupně se to zlepšovalo a konec nakonec ušel. 55%(27.10.2013)