poster

Rozen Maiden (TV seriál)

 • japonský

  ローゼンメイデン

 • anglický

  Rozen Maiden Zurückspulen

Animovaný / Drama / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2013, 13x24 min

 • JohnyTrava
  ***

  Poznáte ten pocit, keď si želáte pokračovanie, ale potom čo sa vám ho dostane ste sklamaný. Tak toto je presne ten prípad. Úplne zbytočný úvodný diel a poloprázdny dej, ktorý s pôvodným anime Rozen Maiden nemá veľa spoločného (teda neviem ako s predlohou!). Áno, boli tam tie postavy ale... Radšej keby z toho spravili drámu o stroskotancovi, než sa to snažiť zapredať značke a niečo z nej vyžmýkať. Rozhodne som si nový súboj o Alice predstavoval inak. Škoda, že som lenivý počítať a zistiť na koľko sa utrhli autori od predlohy alebo na koľko stojí za prd už pokračovanie samo. Ale tak či onak, nefungovalo to.(10.3.2014)

 • SonGokussj

  Ze všech Rozen Maiden prozatím nejlepší. První episoda upravila příběh na dráhu, která se opravdu stala v manze (a lehký rekap) a od druhého dílu se to rozjíždí. Depresivně, pomalu, mile. (komentář bude doplněn)(30.7.2013)

 • Gogo333
  ***

  Z RM jsem viděl jen Ouvertüre, takže jsem čekal souboje panenek. První díl vypadal zajímavě, ale potom to začala být nuda a krapet jsem se v tom ztratil. Ale postupně se to zlepšovalo a konec nakonec ušel. 55%(27.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace