poster

Kin'iro Mosaic (TV seriál)

 • japonský

  きんいろモザイク

 • anglický

  Kinmoza!

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2013, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Jeoffrey
  ***

  Roztomilost a nic víc něž roztomilost v tomto anime nehledejte. Je to zkrátka jenom příběh mladých děvčátek, které "přestože byly zvyklé mluvit jiným jazykem a mají trochu jiné zvyky, stále mohou být kamarádkami, pokud budou mluvit a naslouchat svým srdcem". Někdy roztomilost stačí a dílo mě dokáže neskutečně chytit za srdce, ale tady se to bohužel nestalo, navíc jsem se jen málokdy zasmál. Myslím, že to bylo tím, že anime chtělo být stále co nejvíc roztomilé a tak se ta roztomilost časem prostě přejedla a tak i když si to udrželo milý a příjemný nádech, tak mě to citově příliš hluboko nezasáhlo. Navíc zde byl opravdu poměrně dětský a skoro až příliš jednoduchý humor, který zase, někdy zabere, ale tady mě jen občas dokázal donutit k mírnému pousmání. Děvčátka byla příjemná a milá, ale žádné mě nedokázalo zaujmout. Shrnu-li to, tak to bylo v podstatě příjemné anime, které ale nezanechalo žádný hlubší dojem.(18.1.2015)

 • Lettanea
  **

  Snaha bola, ale je to slabé, príliš slabé... Postavy sú nevýrazné a Karen s Ayou to neutiahnu. Nemôžem si pomôcť ale keď to porovnám s Ichigo Mashimaro tak Kiniro mosaic tomu nesiaha ani po päty. Pre mňa zbytočne zabitý čas(26.5.2015)

 • Palisander
  ***

  Detsky milé a jednoduché. Podarená rozprávočka v poslednej časti :-).(4.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace