Gaččaman Crowds (TV seriál) (festivalový název)

Gaččaman Crowds

ガッチャマン クラウズ

Gatchaman Crowds

Gatchaman Crowds

Animovaný / Akční / Fantasy / Sci-Fi

Japonsko, 2013, 12x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Musím se přidat a potvrdit, že i mě to hodně překvapilo. Místy je to barevné jako karneval v Riu a má to i podobně živou a lehce bláznivou hudební stránu. Má to neuvěřitelně šílené charaktery, kdy jsem si říkal, že Hajime musí něco brát, Utsutsu je zralá na cvokaře, hlavní záporák stejně jako OD jsou taky utečenci z nějakého ústavu a hlavní mužský hrdina Sugane jako by tam vlastně ani nebyl. Prostě autoři tohohle díla museli mít o pár koleček navíc a jediné co k tomu můžu říct je že jsem za to neskutečně rád ! Oblíbit si šíleně optimistickou Hajime byla otázka pár chvil, zamilovat se do roztomilé a zvláštní Utsutsu, tomu se prostě nešlo ubránit a i většina dalších postav byla buď neskutečně sympatická nebo alespoň roztomilá a nebo minimálně vtipná. Prostě se mi líbil i Pai-pai i když tyhle "maskoty" zpravidla moc nemusím a že mě nejvíc budou bavit OD s Katzem, kteří vypadali jako když se zrovna vrátili z hlavní stage Gay Pride to jsem nečekal vůbec. Navíc ono to není jen něco šíleného, ale páni autoři si velmi šikovně pohrávají s opravdu zajímavými a velkými tématy jako je nebezpečí sociálních sítí, podstata hrdinství, ideální společnost... Zkrátka je to šíleně geniální a zároveň geniálně šílené a já si to užíval do posledního dílu. 9/10(5.7.2015)

Anime docela překvapilo. Animace krásná, hudba úžásná (OST si pouštím docela často). Moc se mi líbili přeměnění. Osobně bych vylepšil příběh, který se mi zdál trochu slabší. Jinak anime ukazuje, jak se může zvrtnou sociální síť. Se budeme jednou divit až FB bude vládnout :-D Druhá série byla ohlášena a už se těším. 70%(25.11.2013)