poster

Avalanche Sharks

 • Austrálie

  Avalanche Sharks

 • USA

  Avalanche Sharks

Akční / Horor / Sci-Fi

Kanada, 2014, 82 min

Režie:

Scott Wheeler

Scénář:

Keith Shaw

Kamera:

Ioana Vasile

Hudba:

David Findlay
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Israha
  **

  Odlehčená ptákovina, která dělá ze žraloků duchy, dává jim schopnost pohybu sněhem a předhazuje jim jejich nejoblíbenější kořist - prázdninující studenty. Třeskuté, ale docela uvědomělé béčko se smyslem pro sebeironii, ale nedostatkem kreativity a těžkým docházením dechu v poslední třetině. Žraloci jsou nepěkně digitální, holky jsou pěkně rostlé a navzdory horské scenérii povětšinou spoře oděné, potěší solidní bodycount s několika vtipnými zabitími (převážně ovšem v první polovině) a občas dobře udělaným nedigitálním gore efektem. Nadhled se však postupem času ztrácí, film se začne topit v klišé a absolutně nevyužije potenciál závěrečného hromadného útoku žraloků na lyžaře po lavině, kde místo odvázané zabíjačky dojde jen na zmatené pobíhání sem a tam. A závěr, byť v rámci subžánru až překvapivě originální, je naprosto antiklimaktický. Škoda, náběh na cheesy sharksploitation kult tu částečně byl, ale nápady na plné zúročení možností chyběly.(9.7.2018)

 • JohnMiller
  *

  Avalanche Sharks makes Sharknado look like Citizen Kane. Sranda musí byť.. ale odtiaľ potiaľ. Celí film vznikol na základe fan posterov na sequel filmu Sharknado.. Mohla to byť sranda takisto ako u tornáda plného žralokov avšak s tohoto filmu je očividné že sa fušovalo všade kde sa dalo. Príbeh a zápletka totálne o ničom. Scenár akoby k tomu nebol a film vznikal spontánne. Herci nič moc. Herečky ako vždy vhodnejšie do porna ako do normálneho filmu. žralokov vidieť málo čo je škoda keďže s tých dvoch troch záberov na podmienky nevyzerali zle. Je to nevtipná blbosť asi najslabší shark eco horror aký som videl... 0,5*(24.3.2014)

 • SOLOM.
  **

  Co se žraločí tématiky týče, viděl jsem už díky šíleným scénáristickým nápadům snad už opravdu ledasco. Žraloky ve vesmíru, písku, bažinách, žraločí tornáda, chodící žraloky, zombie žraloky, vícehlavé žraloky, žraloky zkřížené s jinými živočišnými druhy a samozřejmě i žraloky ve sněhu a ledu. Takže mně podobná zápletka moc nešokovala. Ujeté a bizarní nápady mě však čímsi magicky přitahují, ačkoliv pořád brblám nad stupiditou jejich tvůrců, stejně se na ně dívám pořád znovu a znovu. Já už se prostě asi nikdy nezměním. Tentokrát v tom nemělo prsty ani Asylum ani Nu Image a svým způsobem ani Syfy. Což mnohé nejspíš překvapí, ale i Kanaďané dokázali vyprodukovat už spoustu neskutečných céčkových braků. V tomto případě se mi nejvíce líbila samotná příroda (ta byla vskutku pěkná) a pak samozřejmě zástup pohledných dam. Asi nikoho nepřekvapí, že některé z nich se objevily v erotických soft filmech, ale našlo se tu i několik známějších „normálních“ hereček. Problémem však byl samotný scénář – ten byl natolik naivní a špatný, že většina dialogů vám poleze neskutečně na nervy, stejně jako většina postav. Samotní žraloci – nebo spíš pěkně naštvaní duchové se však docela činili. Mrtvých tu bylo dost, krve a laciného gore taky, ovšem některé scény vypadaly docela dobře. Což je taky důvod, proč tento film neodstřelím rovnou do céčkové žumpy. Avalanche Sharks balancoval někde na hraně, ale vyložená katastrofa se nekonala. Několik úsměvných momentů i vtipných hlášek se tu najde a navíc to netrvá ani moc dlouho. 30%(24.3.2019)

 • George Stobbart
  ***

  Tradičná žraločia hovadina, aké zvyknú bežne vypúšťať napr. Asylum či SyFy, v tomto prípade je to taký kríženec "Snow Shark" a "Sand Sharks". Takže kto takéto filmy môže, sklamaný nebude a kto nie, tak nech to radšej obíde. Žralokov tu najprv príliš neukazujú, takže to aspoň nekazia tie smiešne triky a ináč je to celkom sranda; proste si tu plávajú pod snehom v zimnom stredisku a žerú ľudí. Pekné zimné prostredie, pekné baby, klasicky naivne hlúpe postavy, pár veselých úmrtných scénok a ja som sa proste nenudil. Od takýchto filmov snáď nejaký sofistikovaný zážitok ani nikto nečaká.(7.3.2014)

 • Nivenx
  *

  Téměř nekoukatelné. Jediný důvod proč není odpad je, že jsem se i smál nad tím, jak je film stupidní. Tohle zase bolelo, to Vám pak přijde i film se 30% jako megahit.(31.7.2014)

 • - Brooke Hogan byla kvůli častým konfliktům vyhozena z natáčení filmu. (Fenk)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace