Rihanna - Diamonds

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2012, 5 min

playboxguest

Song je jeden z mála těch odrhávaných, které jsem si oblíbila a ani po půl roce mi vyloženě nežerou nerv, zato videoklip je klasický klišé s hezkými obrázky a vesměs o ničem. ()

Marze

Píseň prý byla napsána za 14 minut. Nedostatková je melodie už léta v rockové hudbě a tady si někdo sedne a má to.... ()

Marek1991

Podľa mňa úplne nevkusné obrazy koní, či nepokojov, pieseň ma nezaujala, aj keď klip vyzerá zaujímavo, no zaujímavý aspoň pre mňa nie je tak, ako možno pre drtivú väčšinu ľudí. Text podľa mňa obyčajný, nevidím na tom nič extra. ()

corpsy

Uznanie rejžovi. Nasvietenie, kompozícia, farebnosť ( tam kde má byť, poprípade opačne ). Príbehovo ide ale o mišung ničoho a niečoho. ()

animaxis

Když se úplně vykašlu na hudbu,tak musím říct že je to kvalitní videoklip.Rihannin nový klip bohužel nikde nezakázali,takže to u mě odebralo to grády kvůli kterému bych dal pět hvězdiček.No co,poslouchám Marilyn Manson a jeho klipy jsou většinou hned zakázané,takže proto lpím na takových blbostech:-) ()

Pacek

Csfd se nejspíš posralo v lese, na databázi o filmech a seriálech se teď kromě televizních sračkopořadů budou hodnotit i videoklipy? Už chápu Adminovu přezdívku :) ()