Rihanna - Diamonds (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2012, 5 min

Anthony Mandler

Sia

Rihanna

Song je jeden z mála těch odrhávaných, které jsem si oblíbila a ani po půl roce mi vyloženě nežerou nerv, zato videoklip je klasický klišé s hezkými obrázky a vesměs o ničem.(21.9.2013)

Uznanie rejžovi. Nasvietenie, kompozícia, farebnosť ( tam kde má byť, poprípade opačne ). Príbehovo ide ale o mišung ničoho a niečoho.(25.4.2018)

• Marek1991

Podľa mňa úplne nevkusné obrazy koní, či nepokojov, pieseň ma nezaujala, aj keď klip vyzerá zaujímavo, no zaujímavý aspoň pre mňa nie je tak, ako možno pre drtivú väčšinu ľudí. Text podľa mňa obyčajný, nevidím na tom nič extra.(6.12.2013)

• Handle

Diamonds mě bohužel nezaujalo v podstatě vůbec ničím.(2.9.2013)

Když se úplně vykašlu na hudbu,tak musím říct že je to kvalitní videoklip.Rihannin nový klip bohužel nikde nezakázali,takže to u mě odebralo to grády kvůli kterému bych dal pět hvězdiček.No co,poslouchám Marilyn Manson a jeho klipy jsou většinou hned zakázané,takže proto lpím na takových blbostech:-)(21.8.2013)

• - Pro videoklip byla použita více než miliarda pravých diamantů. (dominikciz)

• - Autorkou textu je zpěvačka Sia. Text napsala za pouhých 14 minut. (Stanley619)