Vianočná stretávka

Komedie / Drama

USA, 2013, 123 min

Trošku lepšie ako jednotka, ale pre belochov tu opäť niet miesta.(1.2.2016)

Odporúčam len v prípade krajnej nudy... Ako zbožnujem humorné životné príbehy, ale toto??? Na mňa dosť teplé, no baby boli dojaté (aj keď fakt neviem z čoho) Tak za tri.(15.5.2014)

Nemůžu si pomoct, ale pokračování filmu "Svatebčané", i když k němu došlo až po čtrnácti letech, je lepší. Snad i proto, že uběhla taková doba. Postavy jsou vyspělejší a s nimi i celý film. Není to geniální komedie, ale v záplavě těch romantických hloupostí má tohle aspoň zajímavě napsané postavy. Ano, nevyhne se to klišovitosti, ale mně se to prostě líbilo.(11.2.2014)

• KIT.HL

Navazuje na film Best Man, The (Svatebčané ) 1999(31.3.2015)

• Johnny.ARN

Film tak černý, že môže zbierať bavlnu. Ale asi trebalo vidieť najskôr jednotku, lebo som sa mierne stratil v tom, kto s kým, kde a kedy spal alebo niečo riešil. Príbehovo to taktiež nebolo terno. Čo už. 2 z 5(10.2.2016)

• - Film bol do kín distribuovaný pod názvom Roasting Chestnuts. (erapo)

• - V scéne, ktorá sa odohráva približne v 55. minúte, si môžeme všimnúť, ako Howard drží po každom strihu mobil v inej ruke bez toho, aby si ho podal. (Johnny.ARN)

• - V scéne, keď Brian (Eddie Cibrian) hovorí o Jordan (Nia Long) ako o nezávislej žene, spomenie meno Olivia Pope. Ide o postavu nekompromisnej nebojácnej krízovej manažérky zo seriálu Scandal (od r. 2012), ktorý bol v dobe uvedenia filmu veľmi úspešný. (erapo)