Reklama

Reklama

Když se dávní spolužáci z univerzity po letech setkají, aby společně oslavili Vánoce, zjistí, jak moc se všichni změnili... Mia rozeslala bývalým spolužákům pozvání, aby zase jednou společně strávili Vánoce. Setkávají se po dlouhých 15 letech, všichni se za tu dobu hodně změnili a jejich vzájemné vztahy už nejsou to, co bývaly. Harper přijíždí se svou těhotnou ženou. Kdysi vydal jeden úspěšný román, teď má ale spisovatelský blok, a ke všemu ho v rámci úsporných opatření propustili z univerzity. Také Julian má finanční starosti, protože hlavní sponzor školy, kterou vede, mu odřekl. Navíc se objeví na YouTube video, kde jeho žena, bývalá striptérka, nabízí sex za peníze. Jordan, nejlepší přítelkyně Mii, je úspěšná manažerka, která si neustále drží odstup od partnerských vztahů. Quentin žije sám, ani on své vztahy nezvládá. Hvězda televizního seriálu Shelby je prázdná mrcha, která nedokáže navázat lidský kontakt s vlastní dcerou, její pochybná popularita je pro ni vším. Veškeré skryté i zjevné konflikty bývalých spolužáků během vánočního setkání vyplouvají na povrch. Pak se všichni dozví, že má Mia rakovinu? (TV Nova)

(více)

Videa (22)

Trailer

Recenze (8)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale pokračování filmu "Svatebčané", i když k němu došlo až po čtrnácti letech, je lepší. Snad i proto, že uběhla taková doba. Postavy jsou vyspělejší a s nimi i celý film. Není to geniální komedie, ale v záplavě těch romantických hloupostí má tohle aspoň zajímavě napsané postavy. Ano, nevyhne se to klišovitosti, ale mně se to prostě líbilo. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Pokračovanie filmu Svatebčané prišlo až roku 2013. Herci sa uz hodne zmenili, postoje, nazory, vidno  to z kazdeho zaberu. Mnoho ludi tu nemusi cernosske komedie, no strata casu to nie je. Stratou casu su chlastacky s obycajnymi ludmi niekde v hospode   : 68 % ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • V scéne, keď Brian (Eddie Cibrian) hovorí o Jordan (Nia Long) ako o nezávislej žene, spomenie meno Olivia Pope. Ide o postavu nekompromisnej nebojácnej krízovej manažérky zo seriálu Scandal (od r. 2012), ktorý bol v dobe uvedenia filmu veľmi úspešný. (erapo)
  • Film bol do kín distribuovaný pod názvom Roasting Chestnuts. (erapo)
  • V scéne, ktorá sa odohráva približne v 55. minúte, si môžeme všimnúť, ako Howard drží po každom strihu mobil v inej ruke bez toho, aby si ho podal. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama