Méďa 2

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

NiWi

Sice dávám 4 hvězdy, ale jen protože komedie to je ve své skupině vážně nadstandartně dobrá. Obecně však oproti jedničce na vtipu trochu ztratila. U prvního dílu jsem se smál vkuse, tady bylo dost hluchých míst a fóry některé spíš z donucení. Originální je však nový příběh a i nová postava Amandy Seyfried. Oproti jedničce slabší, pořád však dobré. ()

mortak

O fous lepší než jednička, a o patro nad Všechny cesty vedou do hrobu (prostě se tu ne**re pět minut do klobouku). MacFarlane je trochu jako Angelina. Umí vymyslet skvělé fóry, ale chce, aby na jeho filmy chodili lidé i kvůli příběhu a emocím. Zatím se mu to moc nedaří. ()

FrankSusta

No tak jsem si zas udělal takový menší maraton Jump Streetu a Médi. Ale druhých dílů, protože jsem je prostě ještě neviděl a jedničku si asi zatím nepotřebuji ani od jednoho pouštět. No, zdá se, jako by to snad oba filmy absolutně prohodili. Zatímco poměrně inteligentní a citově funkční Jump Street dodal všechny tyto věci Méďovi 2, tak Méďa dodal ze svého prvního dílu určitou umírněnou fekálnost a přímočarost dvojce Jump Streetu. A tak to i vypadá. Stejně jako si prohodili počet mnou daných hvězdiček. Toto je zk*rvená dokonalost. (situační) Humor poskočil o neuvěřitelnej level nahoru, stejně jako emoce, celkový styl natočení, odvaha tvůrců, absurdita a celkově vše, co i tak na prvním filmu bylo docela dobré (však tady je dokonalé). Zkrátka takhle má vypadat jednoduchá komedie, která ale může být přeci jen o trochu inteligentnější. A jsem rád, že to tvůrcům tak šlo a že se tak odvázali, protože ten neuvěřitelnej kanón nechutností, absurdity, tupého humoru a cameí je zkrátka neuvěřitelnej a já ho absolutně miluju. Naprosto dokonalá fraška za kterou jsem strašně rád. ()

angel74

Humor postavený výhradně na vulgarismech a oplzlostech, kterého je tahle slátanina o mluvícím plyšovém medvědovi plná, mě vůbec neoslovuje. Samotný příběh je snad ještě prostodušší, s minimální zápletkou, než tomu bylo posledně. Seth MacFarlane asi není schopen natočit opravdu dobrou komedii, stejně tak jako Mark Wahlberg není schopen zahrát komickou roli. (30%) ()

URBAN

Zasmál jsem se jako dlouho ne. Tento film nedal zkrátka moji bránici ani chvíli klidu. Toto se bohůžel o ostatních fimech tohoto žánru v součastnosti bohůžel nedá říct. A jako pokračování si nový Méda vede skvěle až překvapivě skvěle. ( 4.7.15/KINO Frýdlant nad Ostravicí/Sčítání lidu: 8 ) ( 23.11.15/MAC ) ()

HorrFi

Super svěží moderní komedie která naplnila moje očekávání a bavil jsem se královsky ale přesto uznávam že tenhle humor nesedne každýmu.. některý scény se fakt povedly.. moc často se nestává aby byl druhej díl lepší než první ale v tomhle případě si myslim že se to stalo.. ()

Prometheus69

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXD Exitus... +.+ Né vážně, nikdy jsem se tak nezasmál NIKDY!!! XD Člověku pak ani nepřijde že se ve filmu v podstatě řeší takové důležité věci věci, jako je třeba integrace do společnosti či právo na život pro méď´u.. prostě ty drobnosti na které tak nějak scénáristé vykašlali minule. :) Že je HASBRO ďábelský koncil, který je v tomhle případě za záporáka... mimo pošahaného mé´di fanouška který se prostě svého idola nehodlá přes všechny krachy vzdát. Už tolik nepřekvapí.. pač právě tento hračičkový gigant vám přinesly například ďábelský G.Joe, nebo démonské Transformers. :D Pod tím množstvím luxusních keců, chytrých vulgarit a neuvěřitelně normálních vygradovaných situací a parodování nejrůznějiších filmů. kdy je příběh způsob jen jak se dál přesunout v ději od forku k forku... Prostě absolutní nářez, který rozhodně překonal předešlí díl... a ukázal pomyslný prostředníček všem rádoby komediim které si mohou o tomto kasovním úspěchu nechat jen zdát. Jednoznačných 100% Už se těším až v díle dalším se konečně začne i řešit kdo dal plyšákovy vlastně život. :D No a Taková drobnost závěrem. Když albínek vyzve v síni Mé´dů aby si stisk-nul v soudní síni hrudník a dokázal tak jeho nelidskost. Vzhledem k tomu co mu stalo v předešlém díle.. V tomto místě už by tu krabičku dávno neměl. :) ()

panMartin

Nářez jak svině. Film s mluvícím, hulícím a souložícím plyšovým medvídkem může být jen těžko vyloženě špatný. To malý plyšový hovado a Mark jsou zpátky a kupodivu je to jedno z mála pokračování komedií, co neztrácí jiskru ani vtip. Hodně jsem se nasmál. Potěší narážky na Rockyho, Star Wars, Star Trek a další. Výborně jsem se bavil. Trochu je škoda, že ve filmu tentokrát nehraje Mila Kunisová, no ale zase díky ohromným Amandiným očím mohl rejža vytáhnout další extrémně vtipnou scénu s glumem. Potěšily malé roličky Liama Neesona a Morgana Freemana. Určitě se k této komedii někdy velmi rád vrátím. Pozor na podtitulkovou scénu. ()

Radiq

Je z toho cítit až moc Setha MacFarlanea a jeho typu fórků jak z jeho pitomejch seriálů (Griffinovi, Americký táta), ale přesto se to vyrovná jedničce. Tzn. kvalita humoru a originálnost medvídka, neustálé hulení, sexuální narážky a hlášky velkého kalibru, to je to, co my potřebujeme. Prostě docela sranda, která jednou pobavila a přiště možná pobavi taky, ale nevidim duvod se na to nějak extra těšit. ()

Doudis19

Sice to nedrží tolik pohromadě jako první Ted, samoúčelnost je cítit prakticky z 90-ti % humoru a Amanda není Mila, ale přesto ta nekompromisnost hlášek a urážek je opět naprosto jinde. Myslím že poslat do prdele Morgana Freemana to chce koule :-D. Ted je zase skvělá zábava s několika geniálními fóry a zbytkem alespoň nadrůměrných. Je moc dobře, že se podařilo udržet Wahlberga, komediálně je na tom lépe než většina tzv. Komiků. ()

Aargh

MacFarlane asi neměl na režii čas, tak za něj zaskočili bratři Wayansové. Jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

Remivsremi

Klasický MacFarlane. Mnoho vtípků funguje jak má, ale přesto přijdou pasáže jako od patnáctiletého puberťáka bez kapky vkusu. Pokud se vám líbila jednička, neváhejte ani minutu. Ostatní si musí sami sebe zeptat, zda se jim zamlouvá humor Setha. 7/10 ()

chelseaman22

Jednička přinesla WOW EFECT (čti VAÚ EFEKT), dvojka přinesla strasti a více konopí. Mila Kunis zjevně dostala od svých ukrajinských nábožensky založených rodičů přes prsty, a proto byla ve filmu nahrazena extrémně nesympatickou Amandou Seyfried (čti AMANDA SEJFRÁJTDOVÁ). Méďa se oženil, kopuloval a málem byl rozpárán. Škoda, že padoušký plán nevyšel, to by pak nebylo pokračování. 45% ()

matezzz

Tenhle humor mi sedl jak už dlouho nic jiného a fakt jsem se nasmál. Ještě teď, pár minut po skončení, se směju. 5*. ()

Khumbac

U jedničky jsem váhal. Zde je to něco mezi 4-5 vločkami bo Seth hulí asi nejlepší vzorky od Kolumbie po sibiř. Tipl bych to na Sativu :) Grindově rekreační a kultovně pozitivní brutalita jenž vás přikove do gauču!!! ()

FaceMan

Veľmi podarené pokračovanie prvého dielu. Dovolím si povedať že to bolo aj o niečo lepšie než predchádzajúci diel. Amanda sa mi tam viacej pozdávala ako Mila Kunis. Duo Johnny a Ted klape ako má. Huliaci medveď má úpsech aj po druhý krát a stále to neomrzí sa nato pozerať. ()

Jizni Tlapa

Plyšák dvoujka je úchyl a to se od něj čeká. Je delší než jednička,což bych řekl je místy na škodu. má však kromě Marky Marka pár dalších známých gesichtů což se počítá a fajn odkazy na mega bijáky. Celkově bych ale řadil jedničku výš než tohle pokračování.. ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015