The Forger

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2014, 92 min

• MartinezZ

Má to hlavu a patu, ale je to ohavně nudné. lůza s nemocným synkem, kterému chce dopřát ještě to nejlepší, přečůrá lůzu na vyšší noze a vyšším postavení. Možná by to nemuslo být až tak těžce dýchatelné, kdyby v hlavní roli netrčel jak prkno z podlahy Travolta. Kam tyhle hvězdy dob minulých dokázaly spadnout je skoro až smutné. Direct-to-DVD věc, odsouzená k věčnému zapomenutí.(30.5.2015)

Forger neboli padělatel vypráví příběh Raya Cuttera trestance,který dřív padělal obrazy pro místního podvodníka Kiegena,ale jednou ho prásknul a on musí už pár let trávit čas za mřížemi,ale mermomocí se chce dostat pryč,protože jho syn je vážně nemocný a on mu chce být nablízku a tak se nechá vykoupit Kiegenam ,který uplatí soudce a na oplátku chce po Rayovi ještě jednou padělat jedno umělecké dílo a tím se jejich cesty rozejdou,ale mezitím co si Ray myslí,že se tím vše vyřeší tak Kiegan má jiné plány.Navíc je tu syn pro kterého se Ray snaží splnit jeho přání,které by chtěl zažít.Pro mě na filmu byla nejvíc pozitivní ukázka pouta Otec syn a to i v podobě Děda,Otec,Syn.Ostatní je tuctový příběh,ale toto to plně vynahrazuje a John Travolta umí pořád dobře zahrát jakoukoliv roli.Za mě tedy celkově 60 % a tři hvězdy.(3.6.2015)

• Lacike

Tak tu mame dalsi film v ktorom sa Trojvoltak snazi ukazat, ze vie hrat. Je to tak mix rôznych zanrov. V centre je vztah medzi otcom kriminalnikom a jeho smrtelne chorym synom a este je to umocnene Trivoltovym otcom, ktory to cele obcas vtipne glosuje. Potom tu je este nejaka ta kriminalna podzapletka, kedze Trivoltak sa predcasne z basy nedostal zadarmo a tak musi splatit dlh miestnemu kápovi. Proste jedno klise strieda dalsie. Nic nove pod slnkom tento film neponukne a aj to klise, ktore ponuka je natocene tak tuctovo a nazaujimavo. Zaporaci skoncia zle, kladaci kladne, ach jaj. Vysledkom je zbytocny film v Trojvotakovej filmografii, ktory sa hodi hlavne ludom, ktori si aj po miliontyprvýkrát potrpia na otcovskosynovskej tematike v ktorej sa postupne zblizuju, aby na konci skoncili vsetci stastne na pláži. Bohuzial mne tato tema nesedi. 5/10.(28.5.2015)

Travolta patří k mým oblíbencům, a tak jsem si tenhle film, kde hraje dramatickou postavu - a hraje ji docela dobře - celkem užíval. Ten scénář není dokonalý, je takový prvoplánově emotivní, ale ono se v těch vyhrocených momentech docela drží ty emoce a zbytečný patos držet na uzdě. Fajn snímek, ale asi ho rychle zapomenu.(30.4.2015)

• farfalla

´The Forger´ mi připadá, jako špatně oříznutá fotka. Všechny vztahy jsou jenom v náznacích a vlastně jenom rychle proběhneme příběhem. John Travolta (Raymond J. Cutter) nemá charisma, ani energii a snad ani zájem vyvolat hlubší ampatii s jeho situací. Po zhlédnutí filmu jsem měla dojem, že mi byl jenom představený námět na zajímavý film.(12.6.2015)