The Forger

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2014, 92 min

• farfalla

´The Forger´ mi připadá, jako špatně oříznutá fotka. Všechny vztahy jsou jenom v náznacích a vlastně jenom rychle proběhneme příběhem. John Travolta (Raymond J. Cutter) nemá charisma, ani energii a snad ani zájem vyvolat hlubší ampatii s jeho situací. Po zhlédnutí filmu jsem měla dojem, že mi byl jenom představený námět na zajímavý film.(12.6.2015)

• MartinezZ

Má to hlavu a patu, ale je to ohavně nudné. lůza s nemocným synkem, kterému chce dopřát ještě to nejlepší, přečůrá lůzu na vyšší noze a vyšším postavení. Možná by to nemuslo být až tak těžce dýchatelné, kdyby v hlavní roli netrčel jak prkno z podlahy Travolta. Kam tyhle hvězdy dob minulých dokázaly spadnout je skoro až smutné. Direct-to-DVD věc, odsouzená k věčnému zapomenutí.(30.5.2015)

Travolta patří k mým oblíbencům, a tak jsem si tenhle film, kde hraje dramatickou postavu - a hraje ji docela dobře - celkem užíval. Ten scénář není dokonalý, je takový prvoplánově emotivní, ale ono se v těch vyhrocených momentech docela drží ty emoce a zbytečný patos držet na uzdě. Fajn snímek, ale asi ho rychle zapomenu.(30.4.2015)

• Wacoslav1

Film o ničem. Už podle obsahu jsem tušil, že to nebude nic pro mě, ale dal jsem tomu šanci. Travolta nejdřív vyleze z krimu, nasadí trpitelskej výraz a první půlhodinu se sbližuje z umírajícím synem, přitom maluje geniální falešnej obraz a dokonce se dostane i do pouliční bitky kde bejsbolkou sejme tři maníky. Bohužel daná bitka je zabrána asi z 50 metrů, takže není bohužel vidět kdo mlátí koho. Já vím o tomhle to není je to kurva silnej a dojímavej rodinej příběh co si místy hraje na rádoby kriminálku. Obětavej fotr udělá první a poslední, synáček pláče, že se bojí smrti a všechno moudře glosuje starej dědek jehož každý třetí slovo je fuck. Ano dojímavé velmi... Na druhou stranu Travolta je docela borec ví, že synek půjde brzo pod zem, tak mu dopřává, nechává ho chlastat pivko, hulit doutníky dokonce ho vodí i za ženskými a na konci dokonce pojedou i k moři! No ty vole pozorujete jak mi po tváři teče slza? No nic jak by to řekl Mel při pohledu na bezcenný obraz : Je to sračka.20%(8.4.2015)

Jelikož filmům nerozumím , musím tomuhle dát čtyři .Takový nenáročný , obyčejný , nepřeplácaný , jednoduchý film .... a v tom je jeho krása i poetika . Tohle se Johnovi i ostatním povedlo . Ten kdo měl v dětství skoro vše , je tento film na sto honů vzdálený . A nás pár , jej oceníme . . . . . .(9.1.2016)