The Forger

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2014, 92 min

• Lacike

Tak tu mame dalsi film v ktorom sa Trojvoltak snazi ukazat, ze vie hrat. Je to tak mix rôznych zanrov. V centre je vztah medzi otcom kriminalnikom a jeho smrtelne chorym synom a este je to umocnene Trivoltovym otcom, ktory to cele obcas vtipne glosuje. Potom tu je este nejaka ta kriminalna podzapletka, kedze Trivoltak sa predcasne z basy nedostal zadarmo a tak musi splatit dlh miestnemu kápovi. Proste jedno klise strieda dalsie. Nic nove pod slnkom tento film neponukne a aj to klise, ktore ponuka je natocene tak tuctovo a nazaujimavo. Zaporaci skoncia zle, kladaci kladne, ach jaj. Vysledkom je zbytocny film v Trojvotakovej filmografii, ktory sa hodi hlavne ludom, ktori si aj po miliontyprvýkrát potrpia na otcovskosynovskej tematike v ktorej sa postupne zblizuju, aby na konci skoncili vsetci stastne na pláži. Bohuzial mne tato tema nesedi. 5/10.(28.5.2015)

Jelikož filmům nerozumím , musím tomuhle dát čtyři .Takový nenáročný , obyčejný , nepřeplácaný , jednoduchý film .... a v tom je jeho krása i poetika . Tohle se Johnovi i ostatním povedlo . Ten kdo měl v dětství skoro vše , je tento film na sto honů vzdálený . A nás pár , jej oceníme . . . . . .(9.1.2016)

• Wacoslav1

Film o ničem. Už podle obsahu jsem tušil, že to nebude nic pro mě, ale dal jsem tomu šanci. Travolta nejdřív vyleze z krimu, nasadí trpitelskej výraz a první půlhodinu se sbližuje z umírajícím synem, přitom maluje geniální falešnej obraz a dokonce se dostane i do pouliční bitky kde bejsbolkou sejme tři maníky. Bohužel daná bitka je zabrána asi z 50 metrů, takže není bohužel vidět kdo mlátí koho. Já vím o tomhle to není je to kurva silnej a dojímavej rodinej příběh co si místy hraje na rádoby kriminálku. Obětavej fotr udělá první a poslední, synáček pláče, že se bojí smrti a všechno moudře glosuje starej dědek jehož každý třetí slovo je fuck. Ano dojímavé velmi... Na druhou stranu Travolta je docela borec ví, že synek půjde brzo pod zem, tak mu dopřává, nechává ho chlastat pivko, hulit doutníky dokonce ho vodí i za ženskými a na konci dokonce pojedou i k moři! No ty vole pozorujete jak mi po tváři teče slza? No nic jak by to řekl Mel při pohledu na bezcenný obraz : Je to sračka.20%(8.4.2015)

• farfalla

´The Forger´ mi připadá, jako špatně oříznutá fotka. Všechny vztahy jsou jenom v náznacích a vlastně jenom rychle proběhneme příběhem. John Travolta (Raymond J. Cutter) nemá charisma, ani energii a snad ani zájem vyvolat hlubší ampatii s jeho situací. Po zhlédnutí filmu jsem měla dojem, že mi byl jenom představený námět na zajímavý film.(12.6.2015)

Travolta patří k mým oblíbencům, a tak jsem si tenhle film, kde hraje dramatickou postavu - a hraje ji docela dobře - celkem užíval. Ten scénář není dokonalý, je takový prvoplánově emotivní, ale ono se v těch vyhrocených momentech docela drží ty emoce a zbytečný patos držet na uzdě. Fajn snímek, ale asi ho rychle zapomenu.(30.4.2015)