Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ****

  Série příběhů rande naslepo, které se s přibývajícími díly začínají lehce prolínat. Poučné. Jako bych viděl podařený instruktážní film o trpělivosti a umění brát věci racionálně a s nadhledem. # hodnocení dílů: 1. 8/10, 2. 4/10, 3. 8/10, 4. 7/10, 5. 8/10, 6. 8/10, 7. 6/10, 8. 3/10, 9. 7/10(5.7.2013)

 • IvcaSammet
  ***

  Na tento seriál jsem se podívala jen kvůli Andrewovi ... Vzhledem k tomu, že mě téma seriálu vůbec nezaujalo, jsem se podívala jen na díl, ve kterém Andrew hrál (Jenny and Christian). A musím říct, že jsem byl opravdu hodně příjemně překvapená. Díl byl vtipný, zápletka docela reálná, Andrew byl naprosto úžasný a celý díl mě prostě hodně pobavil i potěšil. A tak jsem se rozhodla podívat i na zbytek seriálu ... No, prostě jsem si myslela, že to bude ve stylu onoho zmíněného dílu ... První díl byl docela zklamáním, zápletka dost chabá, trapas skoro žádný ... Přece jsem se ale nenechala odradit a shlédla jsem všech 9 dílů první řady ... Jediné díly, které mě kromě 8. zaujaly byly David and Ellie (1x05) a Erica and Callum (1x06), i když musím uznat, že ten poslední byl už hodně přitažený za vlasy ... Hodně mi vadí, že se ve skoro každém díle objevuje arogantní a nesympatická postava Mie, která mě prostě a jednoduše vytáčí kdykoli se objeví na obrazovce. Herečka je to opravdu hezká, ne že ne, ale ta postava mě prostě nehorázně leze na nervy ... Po shlédnutí první řady si myslím, že námět není vůbec špatný, ale zpracování a scénář už bohužel docela pokulhává. Kdyby byl každý díl jedno rande na slepo a konec, možná by se mi seriál líbil víc, ale tohle přeskakování Mii z Davida na Stephena je prostě ohrané a nudné ...(27.5.2014)

 • O´Neill
  **

  Těžké drama, kde se prvky komedie hledají opravdu jen těžko. Vydržel jsem pět dílů a stojí za to Mia (Oona Chaplin), respektive díly s ní. Všechno ostatní je možná reálné a běžné, ale co je reálné a běžné je taky nudné. Sledování jako takové zas tolik nenudí, spíše samotný příběh - to, co můžu zažít sám, vidět v seriálu opravdu nepotřebuji. Dvě hvězdy za Oonu Chaplin alias Miu.(8.8.2013)

 • Thomick
  ****

  Rande naslepo a pokaždý jinak (neni to vždycky seznamka, nebojte se!). Zároveň rande, na který se snad ze zásady chodí pozdě, a který v konečnym důsledku nejsou ani tak o vzájemnym poznávání, jako spíš o zpovídání/hledání sebe sama. Ať už skrytě nebo explicitně. V součtu nadmíru slušnej, až překvapivě vyrovnanej projekt se supersympaťákem Mellorem. Ten mi byl mimochodem tak moc povědomej, že ČSFD skoro až podezírám ze lži, páč jsem s nim prostě MUSEL něco vidět. Z Chaplinovy vnučky si tu pak očividně každej cvrnknul, a taky neni moc divu - jak se její Mia zakousne do spodního rtu, neomylně tajou ledy ... 1. díl - Hodně křečovitej závěr, ale jinak moc příjemná konverzačka úvodem. 70 % 2. díl – První a poslední opravdu hutná zápletka. 75 % 3. díl – Ještě oprsklejší Mia v atraktivní konfrontaci s prototypem někoho jako „posh guy“ (z kterýho se nakonec vyvrbí solidní charakter btw). 75 % 4. díl - Docela hot lesboverze starýho dobrýho přísloví "Lež má krátký nohy (a proto doběhne každýho, ehm)". 70 % 5. díl – Jesus a Happy Birthday = suverénní highlighty humorný složky série ("You've finally hit 34!"). Vyloženě oddychová a správně fungující část. 80 % 6. díl – Jednoznačně nejslabší díl. 45 % 7. díl – Neškodnej konferenční špás; líbilo se mi, jak oba postupně odhalovali svý private shit. 70 % 8. díl - Spíš by tomu slušel celovečerák, nemůžu si pomoct. 65 % 9. díl - Za mě malinko neuspokojivý završení. 65 %(5.10.2013)

 • playboxguest
  ***

  Na tomhle mini seriálu je hezké, že jeho autoři mají zjevně své postavy bez vyjímky rádi, jelikož se to celé odehrává v úžasně naivním pojetí. No uznejte, ať už jsou si tu postavy na začátku sympatické, nebo ne, z 90% ty díly končí tím, že si na konci prokecaného večera hrdinové vrznou, nehledě na charakter, to mě se na prvním rande povede teda zřídka (alespoň počítám-li jen ta, kdy si s naproti sedící osobou vrznout fakt chci). Ale jinak nemám větší výtky, páč the Dates servírují náhled do života a pocitů několika málo méně (Stephen, Ellie, Callum) či více (David, Kate, nebo zatraceně sexy Mia) sympatických postav skrze dialogy v přijatelné stopáži, která se dá snést i u těch nudnějších epizod. 60%(13.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace