Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

emma53 

všechny recenze uživatele

Něco málo přes dvacet minut je tak akorát na jedno kafe a jednu z epizod ze života lidiček, kteří hledají lásku, mnohdy sami sebe, komunikujících na různé úrovni s jejich věrohodným a nebo naopak nevěrohodným vyprávěním o sobě samých. Rande naslepo je docela zajímavý a neotřelý počin u kterého si odpočinete a na který se příjemně dívá. 1.-95%, 2.-55%, 3.-90%, 4.-55¨%, 5.-90%,6.-60%, 7.-75%, 8.80%, 9.-85%. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Série příběhů rande naslepo, které se s přibývajícími díly začínají lehce prolínat. Poučné. Jako bych viděl podařený instruktážní film o trpělivosti a umění brát věci racionálně a s nadhledem. # hodnocení dílů: 1. 8/10, 2. 4/10, 3. 8/10, 4. 7/10, 5. 8/10, 6. 8/10, 7. 6/10, 8. 3/10, 9. 7/10 ()

Reklama

Thomick 

všechny recenze uživatele

Rande naslepo a pokaždý jinak (neni to vždycky seznamka, nebojte se!). Zároveň rande, na který se snad ze zásady chodí pozdě, a který v konečnym důsledku nejsou ani tak o vzájemnym poznávání, jako spíš o zpovídání/hledání sebe sama. Ať už skrytě nebo explicitně. V součtu nadmíru slušnej, až překvapivě vyrovnanej projekt se supersympaťákem Mellorem. Ten mi byl mimochodem tak moc povědomej, že ČSFD skoro až podezírám ze lži, páč jsem s nim prostě MUSEL něco vidět. Z Chaplinovy vnučky si tu pak očividně každej cvrnknul, a taky neni moc divu - jak se její Mia zakousne do spodního rtu, neomylně tajou ledy ... 1. díl - Hodně křečovitej závěr, ale jinak moc příjemná konverzačka úvodem. 70 % 2. díl – První a poslední opravdu hutná zápletka. 75 % 3. díl – Ještě oprsklejší Mia v atraktivní konfrontaci s prototypem někoho jako „posh guy“ (z kterýho se nakonec vyvrbí solidní charakter btw). 75 % 4. díl - Docela hot lesboverze starýho dobrýho přísloví "Lež má krátký nohy (a proto doběhne každýho, ehm)". 70 % 5. díl – Jesus a Happy Birthday = suverénní highlighty humorný složky série ("You've finally hit 34!"). Vyloženě oddychová a správně fungující část. 80 % 6. díl – Jednoznačně nejslabší díl. 45 % 7. díl – Neškodnej konferenční špás; líbilo se mi, jak oba postupně odhalovali svý private shit. 70 % 8. díl - Spíš by tomu slušel celovečerák, nemůžu si pomoct. 65 % 9. díl - Za mě malinko neuspokojivý završení. 65 % ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Na tomhle mini seriálu je hezké, že jeho autoři mají zjevně své postavy bez vyjímky rádi, jelikož se to celé odehrává v úžasně naivním pojetí. No uznejte, ať už jsou si tu postavy na začátku sympatické, nebo ne, z 90% ty díly končí tím, že si na konci prokecaného večera hrdinové vrznou, nehledě na charakter, to mě se na prvním rande povede teda zřídka (alespoň počítám-li jen ta, kdy si s naproti sedící osobou vrznout fakt chci). Ale jinak nemám větší výtky, páč the Dates servírují náhled do života a pocitů několika málo méně (Stephen, Ellie, Callum) či více (David, Kate, nebo zatraceně sexy Mia) sympatických postav skrze dialogy v přijatelné stopáži, která se dá snést i u těch nudnějších epizod. 60% ()

VenDulin85 

všechny recenze uživatele

Vtipné jednohubky na téma rande naslepo, které by měl povinně zhlédnout každý, kdo se podobné šílenosti chce dopustit. Když opominu nesmyslnost postav, které si všechny až na Davida (Will Mellor) na něco hrají a předstírají, tak se mi moc líbilo znovu se octnout v Londýně- hlavně závěrečný díl, kdy má rebelantka Mia (Oona Chaplin) balkón přímo u Tower Bridge.. za takový byt bych vraždila, i kdyby měl jen deset metrů čtverečních... Ale to jsem se zasnila. Příznivci Sherlockova Moriartiho nechť zhlédnou aspoň osmý díl, Andrew Scott se tam jaksepatří vyřádil. Seriál nemá šanci nudit, protože při tak krátké stopáži a devíti dílech to dost dobře ani nejde. I z tohoto důvodu sázím plný počet. ()

Galerie (71)

Reklama

Reklama