Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  ***

  Na tomhle mini seriálu je hezké, že jeho autoři mají zjevně své postavy bez vyjímky rádi, jelikož se to celé odehrává v úžasně naivním pojetí. No uznejte, ať už jsou si tu postavy na začátku sympatické, nebo ne, z 90% ty díly končí tím, že si na konci prokecaného večera hrdinové vrznou, nehledě na charakter, to mě se na prvním rande povede teda zřídka (alespoň počítám-li jen ta, kdy si s naproti sedící osobou vrznout fakt chci). Ale jinak nemám větší výtky, páč the Dates servírují náhled do života a pocitů několika málo méně (Stephen, Ellie, Callum) či více (David, Kate, nebo zatraceně sexy Mia) sympatických postav skrze dialogy v přijatelné stopáži, která se dá snést i u těch nudnějších epizod. 60%(13.8.2013)

 • Mr.Ripley
  ***

  Series: Tvůrci Skins neslevili ze své provokativnosti, pouze ji umně zabalili do přijatelně uhlazenější obalu, jež pod povrchem skrývá vykreslení vztahů/randění současnosti v té nejkrystaličtější podobě z níž místy mrazí. Obrovská škoda, že nastavený formát v závěrečných epizodách ztrácí na atraktivitě. 70%(26.1.2014)

 • Marqta
  ****

  Příjemný seriál s krátkými epizodami. Velmi povedeně jsou nakombinované odlehčené scény s těmi dramatičtějšími, děj svižně odsýpá a celkově to působí velmi realisticky. Jednotlivé díly na sebe navazují jen volně - a to jen některé- jedná se vlastně o několik příběhů, z nichž jsou některé navzájem propletené. Přiznávám se, že se mi tohle originální pojetí hodně líbilo, člověk měl možnost poznat některé postavy více do hloubky a z různých úhlů pohledu, poznat jejich životní situaci a pochopit (v rámci možností ;)) jejich jednání. Dalším velkým plusem jsou velmi dobré herecké výkony a dialogy (tvořící 90% celého děje), které se dají těch 20 minut poslouchat bez újmy. Přesto jsou některé díly silnější a jiné slabší- moje hodnocení epizod; 1.- 90%, 2.-40%, 3.95%, 4.-60%, 5.-65%, 6.-50%, 7.-45%, 8.-85%, 9.-85%. Celkově mě tvůrci mého oblíbeného seriálu Skins nezklamali i když se mi jejich starší počin líbil ještě o něco víc.(21.7.2013)

 • IvcaSammet
  ***

  Na tento seriál jsem se podívala jen kvůli Andrewovi ... Vzhledem k tomu, že mě téma seriálu vůbec nezaujalo, jsem se podívala jen na díl, ve kterém Andrew hrál (Jenny and Christian). A musím říct, že jsem byl opravdu hodně příjemně překvapená. Díl byl vtipný, zápletka docela reálná, Andrew byl naprosto úžasný a celý díl mě prostě hodně pobavil i potěšil. A tak jsem se rozhodla podívat i na zbytek seriálu ... No, prostě jsem si myslela, že to bude ve stylu onoho zmíněného dílu ... První díl byl docela zklamáním, zápletka dost chabá, trapas skoro žádný ... Přece jsem se ale nenechala odradit a shlédla jsem všech 9 dílů první řady ... Jediné díly, které mě kromě 8. zaujaly byly David and Ellie (1x05) a Erica and Callum (1x06), i když musím uznat, že ten poslední byl už hodně přitažený za vlasy ... Hodně mi vadí, že se ve skoro každém díle objevuje arogantní a nesympatická postava Mie, která mě prostě a jednoduše vytáčí kdykoli se objeví na obrazovce. Herečka je to opravdu hezká, ne že ne, ale ta postava mě prostě nehorázně leze na nervy ... Po shlédnutí první řady si myslím, že námět není vůbec špatný, ale zpracování a scénář už bohužel docela pokulhává. Kdyby byl každý díl jedno rande na slepo a konec, možná by se mi seriál líbil víc, ale tohle přeskakování Mii z Davida na Stephena je prostě ohrané a nudné ...(27.5.2014)

 • rikitiki
  ***

  V kulisách labyrintu Londýna se britská minisérie soustředí na labyrint lidských vztahů. Dvacetiminutové díly jsou sevřené většinou jen kolem dvojice postav, která spolu má schůzku, obvykle na slepo. I v intimním prostoru dvou lidí ale nastává chaos, konverzace se stává minovým polem a dalšími zbraněmi jsou lež a přetvářka. Všichni něco skrývají, všichni se snaží udělat se lepšími, všichni lžou a většina z nich zraňuje. Někteří i záměrně. ___ Výborné herecké výkony (i když to věčné žmoulání rtu mohla Oona Chaplin trochu zredukovat), jednoduché, reálné historky, zajímavě načrtnuté neschematické postavy, deziluze ale i kousek naděje. Pro účely lehké zábavy o lásce, bez přídechu "romantická", je to perfektní podívaná._____ KOUSEK DĚJE _____ Nejvíc mě zaujal příběh Mii a Davida, který taky dostal největší prostor. Suverénní kráska, která zakrývá tak zoufalou nejistotu, že se bojí, že jí z prvního rande uteče i chlápek, který se jí zprvu nelíbí a ani se k němu nechtěla přihlásit a právě ten chlápek, jehož pozice v pracovním i osobním životě ho pasuje do postavení muže s nímž by většina žen na druhé rande nešla. Zato ale s jasným cílem, sebevědomím a především s povahou, která zaručuje, že se na něj žena může spolehnout. Příběh exkluzivní dámičky a dělnického drsoně s přirozenou vnímavostí možná trošku přislazený je, ale já jsem za ten nadějný konec byla ráda. /23. 12. 14./(23.12.2014)

 • Will Mellor