MickeyStuma

Mladé právničce Ivaně zavolá muž s příjemným projevem s tím, že našel její zapomenutý mobilní telefon. A tak začal partnerský vztah, kterému jedni přáli, jiní zatracovali. Důvodem byl z počátku i pro Ivanu překvapivý malý vzrůst onoho člověka. Člověka však se šarmem a gentlemanskou rozvahou. A tak tu máme vcelku konvenční romantický snímek, kupodivu filmovou kritikou oceněný několika cenami, prolamující určité tabu a to hned z několika úhlů pohledu. A je to krapet rafinovaný příběh o jistém problémů nejen v zájmu partnerských vztahů. Opravdu na výšce nezáleží? Příběh Ivany a Leóna poukazuje na fakt, že nikoliv. Při první schůzce samozřejmě pocit překvapení, ale okouzlení vyhraje. Jeho malá výška sice pro ní je problém, ale vzájemná přitažlivost všechnu nerozvážnost zahltí. Vztah se začne vyvíjet a zároveň řešit první problémy. Příběh lásky a pochopení i lidských, hlubokých a komplexních utrpení ze strany pokrytecké společnosti. Ale hlavně je to příběh romantický, o jedné neobvyklé partnerské dvojice. Je to dobrý film prezentující se zábavnou atmosférou a sympatickou formou přímého dějového vývoje s přijatelným tempem se smyslem pro humor a hlavně dobrými hereckými výkony. ()

Akaja

Podívej, trpaslík!!! A má charisma!! Jako dobrý, ale příliš shovívavý... Závěrečná scéna úplně mimo ()