Myšák Mickey - Série 1 (2013) (série)

Panda-monium (S01E08)

(epizoda)
  • USA Panda-monium

LuiCJ

Panda-monium. Úžasné dielko, ktoré má nadchlo po viacerých stránkach. Príbeh je zase veľmi jednoduchý, no za to tvorcovia z toho dokázali vyťažiť maximum. Mickey príde do Pekingskej zooligickej záhrady v Pekingu v hlavnom meste Číny a snaží sa vyfotografovať malú pandu. Toľko originálnych nápadov, gagov atď. som už dlhšie nevidel. Veľmi sa mi páči taktiež animácia a výtvarné spracovanie epizódy. To ako je to nakreslené sa úplne podobá na tradičné čínske výtvarné umenie a aj keď v epizóde nie je až tak veľa postáv, pozadia a prostredie pôsobý úžasne. Hudba je tiež výborná, tvorcovia zvolili veľmi peknú čínsku hudbu, ktorá spolu s kresbami, animáciou a príbehom vytvára veľmi skromné to za to zábavné dielo. ()

• Hosťujúcou hviezdou tejto epizódy bol kanadský herec Alex Chu. Zahral si postavu supa. [Zdroj: Wikipedia.org]
    (LuiCJ)
  • Aj keď pôvodný jazyk seriálu je angličtina, táto epizóda je prevažne v mandarínskej čínštine. Je tak preto, pretože sa epizóda odohráva v Pekinskej zoologickej záhrade v hlavnom meste Číny. [Zdroj: disney.wikia.com] (LuiCJ)