Epizody(8)

Príbeh prvej série seriálu Black Sails sa sústreďuje na honbu konkurenčných pirátskych skupín za rozprávkovým pokladom v hodnote päť miliónov dolárov v španielskom zlate, ktorý za utajovaných podmienok, v neznámom čase a po neznámej trase, preváža španielska kráľovská galeóna Urca de Lima z Ameriky do Španielska. (TV JOJ)

bigjames

První série Black Sails má velmi slušné tempo, nenudí a je ideálním zahájením seriálového pirátského dobrodružství. Postupně se dozvídáme více a více informací o jednotlivých postavách, jejich ambicích i motivech a nutno říci, že snad ani o jediném charakteru nelze říci, že by byl nezajímavý. Záporák z Dnes Neumírej Toby Stephens je pro roli Flinta ideální, zvládá ji s bravurou. Hodně se mi líbí práce s kamerou a celé zpracování působí velmi živě. A to jak plavby po rozbouřeném moři, tak politika a intriky v Nassau. Velmi povedené jsou i námořní bitvy. První sérii nechybí ani nějaký ten drsnější moment a o odhalená poprsí také není nouze, což je rozhodně plus. Některé díly ovšem byly pojaty s trošku rozvážnějším tempem a část událostí působila nevěrohodně či mi do zajeté koncepce nezapadala. Celkově se ale jedná o velice povedený rozjezd seriálu a jsem zvědavý, co bude následovat. ()

celticek

Vždycky mě bavily námořní bitvy. Přidejte k tomu sex, piráty a intriky a máte solidní mix zábavy. Edit : Jdu o hvězdu níž, přece jenom to zase tak dobré není:) 3 a 1/2. Zbytečné šukačky co půl hodiny to zbytečně srážejí. Navíc nemají ani žádné opodstatnění, je to jak čumět na soft porno s amatérskými výkony. Vane, Silver a Flint jsou ok. Ženské mnohem slabší a úplně tragická je Guthrie, která tomu jako má šéfovat. Patetická. ()

Shakers

1. séria - 85%. Pirátske dobrodružstva mám rád a toto mi šmakuje. Seriál s produkcie Michale Baya ma ako obvykle na oko všetko. Slušné herecké obsadenie, nádhernú výpravu, kostými, užasnú hudbu, štipľavé scény a zaujímavý príbeh, ktorému by neuškodilo väčšie tempo ako v posledných dieloch. Stačilo by o jeden diel menej. Slušný rozbeh prvej serie dúfam, že v druhej už bude viac akcie. Oblúbený soundtrack: Main Title ()

LadyRainier

Filmy a seriály o pirátech miluju od dětství, takže toto jsem začala sledovat se zájmem. Musím říct, že příjemné překvapení a komu se nelíbí namakaní mladí piráti a krásné ženské tak ať na to nekouká ,-) Kdo dneska může říct, jak to doopravdy bylo a jak Flint a spol. opravdu vypadali :-D Mně se to líbí tak jak to je, a hodnocení mluví za vše ...Dojíždím první sérii a už se těším na druhou ... ()

Necrotongue

Z první řady jsem poněkud rozpačitý. Pokud se tvůrci opravdu soustředí na příběh a nezapomínají na to, že jde o seriál s pirátskou tématikou, je všechno v pohodě. Problém nastává ve chvíli, kdy si začnou myslet, že točí soft porno, mám sice rád ženy a pokud nejsou čirou náhodou zrovna oblečené, oči si nezakrývám, ale klidně by s takovými scénami mohli trochu šetřit, když mi cpou bradavky před oči v každé třetí scéně, začíná mě to lehce nudit. Každopádně musím pochválit výkon Tobyho Stephense, jeho Flint mě hodně baví. ()