• DonBraso
  ****

  Konečně se taky dokopal jako starej pirát k téhle kocábce.Seriál jako takový je delší film,který nerad vybočuje což je fajn změna.Co jsem čekal malinko více,to bylo právě těch zmiňovaných intrik a akčních pasáží.Samozřejmě jsou a to málo je fakt paráda,ale tak 5 dílů se občas kopne do špatný bedny a stojí na místě.Je pěkný,že příběh postav má charakter a neukáže vše na první dobrou a divák čeká,kde ta pravda nakonec je.Očekávám,že v dalších sérií to jen pokvete a nahodím plný počet perel.Zatím 85% za Flinta.(2.9.2019)

 • LadyRainier
  ****

  Filmy a seriály o pirátech miluju od dětství, takže toto jsem začala sledovat se zájmem. Musím říct, že příjemné překvapení a komu se nelíbí namakaní mladí piráti a krásné ženské tak ať na to nekouká ,-) Kdo dneska může říct, jak to doopravdy bylo a jak Flint a spol. opravdu vypadali :-D Mně se to líbí tak jak to je, a hodnocení mluví za vše ...Dojíždím první sérii a už se těším na druhou ...(13.12.2016)

 • swinevenca
  **

  Ani mi moc nevadí, že producentům čouhá sláma z bot a servírujou tuctovou pirátsky atraktivní oddechovku, ale to, že museli šplouchnut středověkou dávku rumu na maják scénáristům, kteří by jinak sotva našli emancipovanou lesbu, která si v 18.století s věrným negrem po boku s obávanýma pirátama div nevytírá písky, aby zpřístupnili seriál divákovi dnešní rovnostářsky poblázněné doby, to pro mě byl od začátku ten hlavní krovák, v jehož zatlučení do rakve mi bránila jen zvědavost ze zvláštně vystřeleného hodnocení dalších sérií.(13.9.2019)

 • Montcalm
  ***

  Prvá séria zatiaľ priemerná. Žiaľ miestami dosť nudné a ukecané. Rozbehlo sa to až niekde v polovici série. Odhlianúc od pasáží so slečnou Guthrie, ktorá sa za každú cenu snaží byť drsná hoci vyznieva skôr trápne, nudné pasáže s pani Barlow, zázračné zmŕtvychvstanie kde sa dotyčný dokázal vyhrabať z vlastného hrobu aj napriek tomu, že ho do neho hodili dolu tvárou atď... je to miestami aj celkom dobré. Uvidíme ako sa rozbehne ďalšia séria.(18.2.2018)

 • Big Bear
  ***

  Tak si to shrneme. Jak jsem psal u prvního dílu. Hornblowera od toho nečekejte a Mastera and Commandera už vůbec ne. Tohle prostě taková dobrodružná blbůstka kde kdyby holky něukazovaly prakticky v každém dílu něco ze svých tajných půvabů, doporučil bych seroš i dětem. Dem tam se tvůrci vzpamatovali a udělali slušnou námořní bitku, nebo alespoň díl ,,na vodě'', ale vezmu-li to procentuelně tak 75 % první řady se intrikuje v Nassau a těch 25 % je na palubách různých lodí. A to pro mne bylo tedy dost málo... Dávám tedy 3 sudy s rumem a touto řadou končím. * * *(26.7.2019)