Konečně se taky dokopal jako starej pirát k téhle kocábce.Seriál jako takový je delší film,který nerad vybočuje což je fajn změna.Co jsem čekal malinko více,to bylo právě těch zmiňovaných intrik a akčních pasáží.Samozřejmě jsou a to málo je fakt paráda,ale tak 5 dílů se občas kopne do špatný bedny a stojí na místě.Je pěkný,že příběh postav má charakter a neukáže vše na první dobrou a divák čeká,kde ta pravda nakonec je.Očekávám,že v dalších sérií to jen pokvete a nahodím plný počet perel.Zatím 85% za Flinta.(2.9.2019)

Filmy a seriály o pirátech miluju od dětství, takže toto jsem začala sledovat se zájmem. Musím říct, že příjemné překvapení a komu se nelíbí namakaní mladí piráti a krásné ženské tak ať na to nekouká ,-) Kdo dneska může říct, jak to doopravdy bylo a jak Flint a spol. opravdu vypadali :-D Mně se to líbí tak jak to je, a hodnocení mluví za vše ...Dojíždím první sérii a už se těším na druhou ...(13.12.2016)

• swinevenca

Ani mi moc nevadí, že producentům čouhá sláma z bot a servírujou tuctovou pirátsky atraktivní oddechovku, ale to, že museli šplouchnut středověkou dávku rumu na maják scénáristům, kteří by jinak sotva našli emancipovanou lesbu, která si v 18.století s věrným negrem po boku s obávanýma pirátama div nevytírá písky, aby zpřístupnili seriál divákovi dnešní rovnostářsky poblázněné doby, to pro mě byl od začátku ten hlavní krovák, v jehož zatlučení do rakve mi bránila jen zvědavost ze zvláštně vystřeleného hodnocení dalších sérií.(13.9.2019)

Prvá séria zatiaľ priemerná. Žiaľ miestami dosť nudné a ukecané. Rozbehlo sa to až niekde v polovici série. Odhlianúc od pasáží so slečnou Guthrie, ktorá sa za každú cenu snaží byť drsná hoci vyznieva skôr trápne, nudné pasáže s pani Barlow, zázračné zmŕtvychvstanie kde sa dotyčný dokázal vyhrabať z vlastného hrobu aj napriek tomu, že ho do neho hodili dolu tvárou atď... je to miestami aj celkom dobré. Uvidíme ako sa rozbehne ďalšia séria.(18.2.2018)

Tak si to shrneme. Jak jsem psal u prvního dílu. Hornblowera od toho nečekejte a Mastera and Commandera už vůbec ne. Tohle prostě taková dobrodružná blbůstka kde kdyby holky něukazovaly prakticky v každém dílu něco ze svých tajných půvabů, doporučil bych seroš i dětem. Dem tam se tvůrci vzpamatovali a udělali slušnou námořní bitku, nebo alespoň díl ,,na vodě'', ale vezmu-li to procentuelně tak 75 % první řady se intrikuje v Nassau a těch 25 % je na palubách různých lodí. A to pro mne bylo tedy dost málo... Dávám tedy 3 sudy s rumem a touto řadou končím. * * *(26.7.2019)