Hon vrcholí (S01E08) (epizoda)

 • USA

  VIII.

Dobrodružný / Drama

USA, 2014, 57 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • Big Bear
  ****

  Tak konečně jsme pořádně viděli tu španěláckou krásku Urcu de Lima i to co dokáže jejích několik dělových palub. Velkou válečnou loď, jejíž originál stejného jména byl v roce 1715 skutečně potopen a jejíž vrak je hledačům pokladů dobře znám. Pro mně byl tenhle závěrečný díl osmé řady zároveň koncem seriálu. Nesplnil mi to co jsem od něj čekal, je to roztahané, postavy se občas chovají divně a spíše než pirátství a námořní souboje je v něm řešena budoucnost lidiček v Nassau pod vedením spanilé guvernérky. Dávám tedy v závěru jen za 4 truhly zlata z toho vytouženého pokladu... * * * *(26.7.2019)

 • bartias
  *****

  9/10(5.9.2016)

 • Necrotongue
  *****

  Závěrečná epizoda první řady se povedla, pořád se něco dělo, znovu se přerozděloval vliv, dočkal jsem se i pořádného námořního střetnutí a udělil jsem pět hvězdiček, přestože jeho závěr jsem příliš nepochopil. Z jakého důvodu to španělský kapitán nedokončil? Co by na to řekla Annie Wilkes?(19.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace