Co jsem proti seriálu měl, koncem třetí série končí, snad se i nadále bude rozvíjet jako v druhé půli třetí série.(27.2.2017)

3. séria - 90% Dosť dobré. Druhá séria bola vynikajúca a trojka iba o chlp zaostáva. Postavy stále majú čím prekvapiť, stále sú prefíkané, navyše poteší Captain Edward 'Blackbeard' Teach v podaní Raya Stevensona. V tretej sérii mi prišlo, že je tu menej akcii a pribudlo viac dialógov. Keby to malo o jeden alebo dva diely menej asi by som bol spokojnejší, pretože úvod strácal tempo a miestami sa celkom ťahal, za to záverečné diely to spoľahlivo vynahradili. Som zvedavý na štvrtú sériu. Súboj o poklad a bitka Anglického námorníctvo proti pirátom o Nassau pokračuje!(27.9.2016)

Bohužel přes veškeré moje těšení se a přes všeobecné nadšení, jaké třetí série sklidila, mě těžce minula. První čtyři epizody byly famózní, ale pak se to celé nějak zadrhlo a začaly se nám tu střídat nudné díly s těmi trochu lepšími. Celkově vzato ve mě zůstalo zklamání z vývoje postav, z nudného děje, z Blackbearda, který nedostal moc prostoru a !!!!SPOILER!!!! ze smrti největšího zabijáka z celého seriálu, kapitána Charlese Vanea. !!!!KONEC SPOILERU!!!!!(5.4.2017)

Skvělé! Třetí řada udržuje a možná i zvyšuje standard, který přinesly obě předchozí série. Akce vypadají vpravdě autenticky, herci nadále zvládají své role výborně, navíc jsem nucen stáhnout jedinou námitku, kterou jsem vůči seriálu měl. Výška Johna Silvera není nadále nijak důležitá, vzhledem k tomu, jak je na konci třetí řady vysvětlen důvod, jakým způsobem přišel ke své přezdívce. Parádní záležitost- pro mě jasných 5*.(26.8.2016)

Kvalita postupně upadá a postavy v seriálu už moc nemají čím překvapit. Dějový zvrat v podobě příjezdu guvernéra považuji za nešťastný, vše se tím zpočátku spíše brzdí. Vane si zasloužil epičtější konec a válka Anglie proti alianci Pirátů a otroků zatím působí trochu směšně. Negativa směřuji spíš na první díl a závěr série, který mi připadal dost utahaný. Jinak pořád skvělá zábava, ale doufám, že čtvrtá série přinese něco nového, jinak se asi začnu nudit.(16.5.2017)

• - Představitel Johna Silvera, herec Luke Arnold, přiznal fanouškům svou počáteční fóbii z natáčení podmořských scén. Produkce mu umožnila udělat si kurz potápění, a tak si dnes již pohyb pod hladinou užívá. (LadyRainier)