Komentáře uživatelů k sérii (7)

4. séria - 90% Štvrtá a záverečná séria mi prišla podobne dobrá ako ta predošlá. Rovnako aj tu som mal pocit, že sa tu niekedy až zbytočne keca, ale niektoré diely boli zasa neskutočne dobre a pútavé. Ako celok ma to bavilo, ale prišlo mi to dosť nevyvážené čo sa týka tempa, ale záverečné diely to zas rozbalili naplno, aj čo týka akcie. U niektorých postav ma mrzelo ako skončili, ale tak nieje to podla môjho scenára. Každopádne som spokojný s celým seriálom a mam pocit, že narozdiel od niektorých, skončil v právu chvíľu.(13.9.2017)

Čtvrtá série se povedla trochu více než ta třetí, i když nějaké nudné epizody by se tu našly. Jsem rád, že tvůrci touto řadou Black Sails důstojně uzavřeli a nestane se z nich nekonečný umírající seriál.(5.4.2017)

Přestože se moje zprůměrované hodnocení u této sezóny dostalo na čtyři hvězdičky, nezohledňuje dostatečně mé zklamání ze závěrečné epizody. Celá řada si u mě do té doby vedla výborně, ještě jednou musím vyzvednout šestý díl, který byl téměř dokonalý a bavil mě velice velmi. U celého seriálu jsem se vlastně dobře bavil, samozřejmě měl slabší i silnější momenty, ale jako celek fungoval velice slušně. Pirátská tématika mě baví, seriál navíc předchází děj Ostrova pokladů, ze kterého jsem byl jako kluk úplně nadšený, takže mě mohlo zklamat jedině špatné zpracování, čemuž se tvůrci zdárně vyhýbali až do epizody XXXVIII.(1.11.2017)

Posledná séria Black Sails sa niesla v duchu: Dáme vám všetko vo väčšom merítku. Viac akcie, viac konfliktov, viac zvratov, väčšiu stopáž... Bohužiaľ za cenu častého naháňania sa za vlastným chvostom, opakovania rovnakých fráz, sileného iskrenia medzi postavami a lacných zvratov. Cez to všetko je však 4. séria poctivým zakončením seriálu a rozlúčkou s postavami, ku ktorým som sa tri roky rád vracal.(5.4.2017)

Tak jsme dopluli do cíle, začachrovali si s truhlou španělské goldny, fandili svým oblíbencům, smrt přáli nepřátelům. Seriál důstojný, o tom není pochyb, ale PROČ TEN STUPIDNÍ KONEC!? (viz hodnocení a komentář posledního dílu)(10.8.2017)

aj štvrtá séria tak ako ostatné strieda nudné diely, plné zbytočných kecov pri ktorých som skoro zaspával s dielmi kde sa konečne niečo deje. Dosť ma zarazil záver, prišlo mi to také narýchlo a nasilu ukončené. Nečakal som ani z ďaleka takéto finále.(30.3.2018)

Skvělá čtvrtá série posouvá Black Sails kvalitou zpátky k první sezoně, kterou jsem až dosud považoval za jasně nejpovedenější. Tvůrci seriálu nám naservírovali spoustu zajímavé akce, nečekaných zvratů a silných momentů. Jednotlivé postavy opět bojují o sympatie diváka a volbu mu rozhodně neulehčují. John Silver s Flintem rozehráli skvělou hru a konečně se mi začal líbit i dříve nevýrazný guvernér. Návrat ke kořenům jednoznačně chválím, čtvrtá série má jen minimum nedostatků. Poslední dva díly parádní, tajemné prostředí ostrova rozhodně závěru celého seriálu dodalo potřebnou šťávu. Nejoblíbenější postavy: Jack Rackham, Anne Bonny, Charles Vane, James Flint.(3.8.2017)