XXXI. (S04E03) (epizoda)

Dobrodružný / Drama

USA, 2017, 56 min

Naprostý souhlas s Necrotongue. Výsledek námořní bitvy sice nakonec dával alespoň částečný smysl, pokud guvernér vyrazil na moře s plánem zajmout Černovouse, tak ale musel počítat s tím, že se už nevrátí. Jenom šťasnou shodou náhod neměl Jack Rackam koule na to aby rikoval život Anny a potažmo i Černovouse a vzdal se i když měl obrovskou taktickou výhodu. Dobře... Tohle ještě jakž takž smysl dává. To co je ale kompletní nesmysl je přestřelka na konci. Jak si do háje mohli hlavní hrdinové myslet, že když jen tak nakráčí do první linie tak to přežijí, to fakt nevím...!! Každopádně, ale musím na dílu ocenit zajímavé znázornění "legendárního trestu protažení pod kýlem lodi."(23.7.2018)

Nemám slov. Nejlepší epizoda. Jenom mě utvrdila ve faktu, že Black Sails je momentálně nejlepší v součastnosti vysíláný seriál.(14.2.2017)

Poměrně dlouho to vypadalo, že epizodu ohodnotím pěti hvězdičkami, pak ale začali piráti předvádět věci nevídané. Výsledek námořního střetu jsem jaksi nepobral, tak nějak by to vypadalo, kdyby na člověka ozbrojeného pistolí zaútočil tank a prohrál. Podobně "nadšený" jsem byl z nástupu před hlavně mušket v závěru dílu, tohle prostě nedávalo smysl. Škoda.(30.10.2017)

Tož tak drsné a krvavé zobrazení legendárního trestu protažení pod kýlem lodi svět asi ještě neviděl!!(17.2.2017)

Pecka díl !!! Závěr nejlepší i když jsem opět musela zatlačit slzu ...Miluju Black Sails!!!(15.2.2017)