Pod černou vlajkou (TV seriál)

Black Sails

Čierne vlajky

Dobrodružný / Drama

USA, 2014–2017, 35 h 12 min (Minutáž: 49–65 min)

Bear McCreary

Toby Stephens, Luke Arnold, Clara Paget, Mark Ryan, Hakeem Kae-Kazim, Jessica Parker Kennedy, Patrick Lyster, Langley Kirkwood, Jeremy Crutchley, Tom Hopper, Hannah New, Zach McGowan, Toby Schmitz, Sean Cameron Michael, Louise Barnes, Mark Elderkin, Lise Slabber, Sibongile Mlambo, Nick Boraine, Karl Thaning, Ray Stevenson, Graham Hopkins, Tadhg Murphy, Pierre Malherbe, Chris April, Joe Vaz, Tony Caprari, Martin Le Maitre, Fiona Ramsay, Gregg Viljoen, Andrew Jacobs, Rupert Penry-Jones, Robert Hobbs, Norman Anstey, Danny Keogh, Lars Arentz-Hansen, Luke Roberts, Anna-Louise Plowman, Jason Cope, Isak Férriz, James Alexander, Wayne Harrison, Tshamano Sebe, Bart Fouche, David Wilmot, Chris Larkin, Dale Jackson, Tony Kgoroge, Ilay Kurelovic, Jorge Suquet, Harriet Walter, Ron Smerczak, Lemogang Tsipa, Craig Hawks, Laura Hopper, Jay-Jay Botha, Paul du Toit, Luke Tyler, Tyrone Keogh, Zethu Dlomo, Quentin Krog, Richard Lukunku, Jannes Eiselen, Brendan Murray, Richard Lothian, David Butler, Eddie Baroo, Craig Jackson, Rob Fruithof, Garth Breytenbach, Leon Clingman

Komentáře uživatele Montcalm k tomuto TV seriálu

Ak mám hodnotiť seriál ako celok, tak je to taký lepší priemer. Žiaľ mnoho dielov ma nudilo, liezla mi neskutočne na nervy hlavne ženská trojka Barlow, Eleanor Guthrie a Mex. Seriál by som zosekal tak na dve série, vypustil pasáže s nudnými kecami a prílišným filozofovaním a sústredil dej viac na akciu.(30.3.2018)

Prvá séria zatiaľ priemerná. Žiaľ miestami dosť nudné a ukecané. Rozbehlo sa to až niekde v polovici série. Odhlianúc od pasáží so slečnou Guthrie, ktorá sa za každú cenu snaží byť drsná hoci vyznieva skôr trápne, nudné pasáže s pani Barlow, zázračné zmŕtvychvstanie kde sa dotyčný dokázal vyhrabať z vlastného hrobu aj napriek tomu, že ho do neho hodili dolu tvárou atď... je to miestami aj celkom dobré. Uvidíme ako sa rozbehne ďalšia séria.(18.2.2018)

Tak druhá séria sa ku koncu konečne rozbehla. Zo začiatku to bola nuda, kým koniec prvej série vcelku dobre vyeskaloval, čakal som podobné tempo hneď od začiatku druhej série, no žiaľ zo začiatku to bola opäť trochu nuda. Avšak posledné dva diely sľubujú zaujímavé dobrodružstvo. Hlavne konečne zmizla Miranda Barlow a snáď čoskoro aj Eleanor Guthrie. A konečne mi začína byť vcelku sympatický aj John Silver.(2.3.2018)

Škoda, že tretia séria nezačala v podobnom tempe ako skončila druhá no skĺzla opäť do voľného rozvláčneho tempa. Čakal by som od seriálu o pirátoch viac dynamiky, námorných bitiek, lodí a mora a nie toľko zdĺhavých dialógov.(21.3.2018)

aj štvrtá séria tak ako ostatné strieda nudné diely, plné zbytočných kecov pri ktorých som skoro zaspával s dielmi kde sa konečne niečo deje. Dosť ma zarazil záver, prišlo mi to také narýchlo a nasilu ukončené. Nečakal som ani z ďaleka takéto finále.(30.3.2018)