Pod černou vlajkou (TV seriál)

Black Sails

Čierne vlajky

Dobrodružný / Drama

USA, 2014–2017, 35 h 12 min (Minutáž: 49–65 min)

Bear McCreary

Toby Stephens, Luke Arnold, Clara Paget, Mark Ryan, Hakeem Kae-Kazim, Jessica Parker Kennedy, Patrick Lyster, Langley Kirkwood, Jeremy Crutchley, Tom Hopper, Hannah New, Zach McGowan, Toby Schmitz, Sean Cameron Michael, Louise Barnes, Mark Elderkin, Lise Slabber, Sibongile Mlambo, Nick Boraine, Karl Thaning, Ray Stevenson, Graham Hopkins, Tadhg Murphy, Pierre Malherbe, Chris April, Joe Vaz, Tony Caprari, Martin Le Maitre, Fiona Ramsay, Gregg Viljoen, Andrew Jacobs, Rupert Penry-Jones, Robert Hobbs, Norman Anstey, Danny Keogh, Lars Arentz-Hansen, Luke Roberts, Anna-Louise Plowman, Jason Cope, Isak Férriz, James Alexander, Wayne Harrison, Tshamano Sebe, Bart Fouche, David Wilmot, Chris Larkin, Dale Jackson, Tony Kgoroge, Ilay Kurelovic, Jorge Suquet, Harriet Walter, Ron Smerczak, Lemogang Tsipa, Craig Hawks, Laura Hopper, Jay-Jay Botha, Paul du Toit, Luke Tyler, Tyrone Keogh, Zethu Dlomo, Quentin Krog, Richard Lukunku, Jannes Eiselen, Brendan Murray, Richard Lothian, David Butler, Eddie Baroo, Craig Jackson, Rob Fruithof, Garth Breytenbach, Leon Clingman

Komentáře uživatele liquido26 k tomuto TV seriálu

Jsem v polovině druhé série nicméně tento seriál jsem si zamiloval hned od začátku. Obzvláště postavy, ať už je to charismatický drsňák Flint nebo sympatický zabiják kapitán Vane, vyčuraný John Silver, zbabělý Jack Rackham, psychopatka Anne Bonny anebo sexy prostitutka Max. Je pravda, že to hodně sází na sex a nahotu, ale na druhou stranu ani příběh ani napětí tím nijak nestrádá a co se kostýmů, kulis a celkové atmosféry týče, tak taky super. Hodně jsem slyšel názory, že první série je slabá a druhá bombastická (co se příběhu týče). Pro mě jsou obě dvě rovnocenně dobrý, jenom ta druhá obsahuje některé velmi nečekané zvraty.(30.3.2015)

Úvodní série celý seriál perfektně nakopla, rozehrála postavy a připravala půdu pro ještě lepší druhou sérii.(5.4.2017)

Druhá série byla ještě lepší než ta první. Celkově bych řekl, že nejlepší z celého seriálu.(5.4.2017)

Bohužel přes veškeré moje těšení se a přes všeobecné nadšení, jaké třetí série sklidila, mě těžce minula. První čtyři epizody byly famózní, ale pak se to celé nějak zadrhlo a začaly se nám tu střídat nudné díly s těmi trochu lepšími. Celkově vzato ve mě zůstalo zklamání z vývoje postav, z nudného děje, z Blackbearda, který nedostal moc prostoru a !!!!SPOILER!!!! ze smrti největšího zabijáka z celého seriálu, kapitána Charlese Vanea. !!!!KONEC SPOILERU!!!!!(5.4.2017)

Čtvrtá série se povedla trochu více než ta třetí, i když nějaké nudné epizody by se tu našly. Jsem rád, že tvůrci touto řadou Black Sails důstojně uzavřeli a nestane se z nich nekonečný umírající seriál.(5.4.2017)