poster

Smrtelné proroctví

 • USA

  Trigger

 • USA

  The Barber

Thriller

USA, 2014, 95 min

Režie:

Basel Owies

Scénář:

Max Enscoe

Kamera:

Allen Liu

Producenti:

Travis Knox

Scénografie:

Brendan O'Connor

Kostýmy:

Michael Philpot
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Kdyby to nemělo ten očekávaný konec, který je prostě jen úlitbou tomu, že dobro musí za každou cenu zvítězit, i když tady má ambivalentní polohu, líbilo by se mi to mnohem více. Scott Glenn byl do role vybrán skvěle a vyloženě si jí užíval. Já jsem si jeho pana tajemného užíval také, ale ten jeho mladý kolega za moc nestál.(29.4.2015)

 • grizly007
  odpad!

  Trapný céčko který si chtělo zahrát na první ligu ale to s tímhle sračkoidním scénářem prostě nešlo :) uvěřitelnost děje nulová stejně jako logika. Nářez pro milovníky TV NOVA. Pokud jste hotový z každýho hovna tak vřele doporučuji. Pro ostatní varuji naprostá ztráta času. Těch 95minut jsem mohl dělat něco zábavnější jako třeba čumět do zdi.(27.5.2015)

 • Morholt
  ***

  Sériový vrah ve výslužbě žije pod novým jménem kdesi v americkém zapadákově, kde se živí jako holič. když do městečka přijede mladík, který se vydává za jeho fanouška a chce se od něj stůj co stůj učit, obrátí život naruby nejen jemu, ale i nejdné osobě z jeho okolí. Víc než snesitelná jednohubka, která sice šlape přímočaře mezi přesně vytyčenými mantinely, ale to vůbec nevadí. Film stojí především na charismatickém Scottu Glennovi, který si svojí roli vyloženě užíval, ale mě i přes počáteční nesympatie sedl i jeho učedník a i další herci ve vedlejších rolích, včetně hispánského Vlasty Horvátha. Lepší dobrá. 60%(27.5.2015)

 • George Stobbart
  ***

  Starý sériový vrah si nenápadne žije v malom mestečku, až kým ho nenavštívi jeho údajný fanúšik, ktorý sa od neho snaží učiť. Temný a slušne natočený, i keď po celý čas zbytočne priehľadný thriller, ktorému vládne herecký veterán Scott Glenn v hlavnej úlohe. Jeho mladé nemesis je na tom však už o poznanie horšie a scény s ním boli pre mňa miestami skôr utrpením. Nebyť charizmatického Glenna, tak to možno po chvíli vypnem a zabudnem, ale takto som zo zvedavosti vydržal. Neľutujem, len škoda tej nechutnej predvídateľnosti. Tematicky podobný, rovnomenný film s Malcolmom McDowellom z r. 2002 sa mi páčil viac.(28.3.2015)

 • Nikitoss95
  *****

  Dokonalá jednohubka, odhalení po 20 letech sériového vraha detektivem,co se přestrojí za fanouška onoho vraha a jenž dělá,že chce nabrat zkušenosti,jak zabíjet bez zanechání stop a důkazů, tak jak se to povedlo jemu; shodou okolností otec toho detektiva byl též detektiv,ale nedokázal najít důkazy na něj... líbí se mi průběh filmu, dobré fígle ze strany zabijáka, jenž je zároveň holičem a svým vnějškem připomíná Waltera Whitea z Breaking Bad, a i když je zabiják, tak Vám připadá na chvíli sympatický,dokud neodhalí svou pravou tvář, neboť si potrpí na dobré chování(5.4.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace