Dokonalá nedokonalost

Dokonalá nedokonalost

Komedie / Romantický

Kanada, 2013, 97 min

• kaylin

Ty postavy jsou docela fajn, ale ona je to stejně pořád stejná klišovitá blbina, jako každý jiný romantický film. Prostě jen schéma, kdy "hrdina" chce svou vyvolenou, a to za jakýchkoli okolností. Ten, co s ní je teď, musí být šmejd, aby to mohlo fungovat. Je to trochu nuda, ale jak říkám, ty postavy celkem ušli.(16.5.2014)

Jednu hvězdičku bych nejraději zcela záměrně přidal na protest místnímu nízkému hodnocení .. protože Leo, Colette a Pia si tři určitě zaslouží ... je to sice jen taková nenáročná pohodička, která ale na rozdíl od mnoha jiných rozhodně neurazí .. ano, uznávám, ani neoslní - alespoň si na nic nehraje .. a ruku na srdce, pár vtipných věcí k pousmání tam je, takže .. dobrý průměr ...(7.10.2015)

Romanticka komedie z kluciciho pohledu, co se sama nebero moc vazne. Humor i romantika me sice minuly obloukem, ale fajn easy pocit mi vydrzel po cely film. Neokoukani, celkem prijemni herci, malebne exteriery i pozitivni hudba. Dejove ajajaj...i kdyz samotny napad pozvat cizi nevestu na rande na jeji svatbe neni k zahozeni!(24.8.2014)

Pohodová romanťárna, kterých jsou mraky, ale zároveň můžou být pro žánrové fanoušky silně nedostatkovým zbožím. Příběhově je to klasická šablona. Šablona ale zasazená do překrásného prostředí kanadského maloměsta na úpatí hor a šablona stojící na neokoukaných hercích. Sara Canning mi už přišla sympatická jako Jenna v Upířích denících či jako Dylan v Primeval: New World a i tahle role ji padla jako ulitá. Za to Ryan Kwanten je takovej random tejpek, kterej sice vypadá dobře, ale kdovíjak velké charisma z něj nevyzařuje. Minimálně ale kvůli malebným krajinkám stojí The Right Kind of Wrong za to!(17.10.2015)

• Aljak

Námet dobrý, postavy zaujímavé, no spracovanie a dej absolútne chabý a často úplne mimo potenciálu. Akoby z toho zase chceli za každú cenu robiť komédiu, no chýbala tomu nejaká prirodzenosť, takže to vyznelo napokon dosť priemerne. Príliš to hnali do nejaký krajností, čo teda na atraktivite tiež zrovna nepridalo. Ale aspoň že postavy boli dostatočne výstižné, takých dementíkov ako Danny, čo si o sebe veľa namýšľajú fakt nemusím. No aj tak najnesympatickejšia postava celého filmu bol tan drzý chalan s prakom, tak by som mu trepol po tých rukách, že by sa praku už nikdy nedotkol.(17.7.2014)