poster

Velká šestka

 • USA

  Big Hero 6

 • Slovensko

  Veľká šestka

 • Velká Británie

  Big Hero 6

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 108 min

Externí recenze k filmu (8)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ****

  "Chcete-li zažít bláznivě akční superhrdinské dobrodružství s šílenou partou géniů, je Velká šestka skvělou volbou. Bavit se budou děti i dospělí a nikdo si nebude moci u závěrečných titulků stěžovat, že by se nudil i přes předvídatelnou zápletku a rozuzlení. Perličkou je potitulková scéna, která…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ****

  "Velká šestka v zásadě nepřichází s ničím novým, autoři pouze sebevědomě čerpají z bohaté tradice animovaných a superhrdinských filmů. Dělají to ale s chutí, vkusem a obdivuhodnou přesností." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) ****

  "Velká šestka se drží někde na hranici mezi lepší disneyovkou a horší pixarovkou. Snaží se tvářit trochu jako radikální a odvážná vize, ale například takoví Úžasňákovi byli před 10 lety výrazně radikálnější, odvážnější i lidštější." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) *****

  "Když si vezmu, že na animované filmy je dodnes většinou pohlíženo jako na zábavu pro děti, na kterou se dospělí dostanou pouze formou nezbytného doprovodu, tak Velká šestka je naopak pro odrostlejší a dospělé diváky (hlavně pro ty, co mají rády komiksové filmy) nesmírně vhodná a je tak dobrá, že je…" (více)

 • Generace21.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Přesto si troufám tvrdit, že se vám bude Velká šestka líbit – a to ať už jste či nejste fanoušky animáků (body k dobru, nezpívá se tam!). Věřím, že většina z vás si tento film zamiluje stejně jako já hlavně kvůli Baymaxovi. A když ani to ne, určitě si při východu ze sálu nebo při vypínání programu…" (více)

 • Gorilla.cz (Martin Koťátko) *****

  "Velká šestka se prostě povedla. Půjčuje si výpravnost komixu od Marvelu a míchá ji s disneyovskou dobrosrdečností. Přidává styl, oblíbitelné charaktery a téměř nostalgickou inspiraci ve všech možných filmech a seriálech. Po příběhové stránce je to sice jednodušší film, ale po celou dobu nijak…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ***

  "Pořád jde o hodně nadprůměrný animák, ovšem v kategorii „kreslená zábava pro starší děti a hlavně pro kluky“ na špičku nemá ani zdaleka. Úžasňákovi, první drak nebo třeba Raubíř Ralph jsou někde úplně jinde. A proč? Protože se nebáli zkusit nabídnout divákům něco trošku jiného. Velká šestka je…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Marvel solidně vykročil i na poli animovaných filmů Velká šestka je hodně příjemným a zábavným animovaným dobrodružstvím, které kromě parádního audiovizuálního zpracování nabízí také solidní příběh a postavy a především Baymaxe, který vám dá vzpomenout na Železného obra. Jednoznačně palec nahoru…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace