Gongjungsahui

Ji-seung Lee

Ji-seung Lee

Ki S. Hwang
  • Dellamorte

Ničím objavný námet a navrch bezcastingovo obsadený. Trauma matky, ktorej dcéra bola znásilnená pri ceste zo školy, neprislúchajúce vyšetrovanie, rodinné podozrievanie, dentistická prax...to všetko podané prestrihanou formou, vedie ku naplneniu misie, ktorú si matka zadovážila už od počiatku.Tento x mimo impulz-obete (uff) - bezbolestná Korea.(21.11.2013)

Průměrnéj Rape and Revenge. I při pohádkové stopaži 75 minut zažíváme 60 minut nudy,kde hlavní hrdinka tráví většinu času na policejní stanici, což je škoda,protože (Dentist) Revenge v posledních 15 minutách byl tak silně intenzivní, že i já sám jsem se kroutil jako žížala u obrazovky. Neuvěřitelně detailní záběry na ústní dutinu s vrtačkou,brousičem a injekcí uff. Kvůli konci má cenu film zhlédnout! 60%(19.11.2013)

• - Výraz "azooma" je v překladu z korejského jazyka výraz, označující vdanou ženu, či ženu ve středních letech. (Conspi)