Ve vzduchu

Katapult

Airborne

Dobrodružný / Komedie

USA, 1993, 91 min

videla som ten film kedysi dávno, keď to, čo robili a mali oblečené bolo v móde a rozhodla som sa, pozrieť si to znovu. prekvapivo, ten pozitívny dojem, ktorý so si pamätala nezmizol. je to nenáročný, ale veľmi príjemný film s peknou kamerou a super hercami. ideálny na upršané sobotné popoludnie.(21.12.2013)

Film som videl niekoľkokrát pred mnohými rokmi na už neexistujúcich TV staniciach. Teraz ťažko zohnateľné s dabingom, ale dobrý film nie len na jedno pozretie.(8.2.2018)

Rozpočet $2,6miliónaTržby USA $2,850,263Tržby Celosvetovo $-(22.11.2008)

S podobnym pocitom viny a potupy, ako ked si kupujem cheesburger v mekaci, priznavam, ze som tuto tinedzersku komediu dopozerala do konca. A pobavila, aj vecami, ktorymi povodne bavit nechcela. Usmevne momenty, ako Jack Black v stredoskolskej lavici (a nie ako ucitel), devadesiatkova moda a.k.a plesnive rifle a zvysene pasy, a problemy cukrika menom Mitchell, nalezite jeho veku (16?) a povahe skejtaka z Kalifornie, ktory prisiel do Ohia, kde snezi a hra sa hokej, so surfom v ruke, aby sa mohol pravidelne v spanku teleportovat tam, kde je ocean. No a skratka typek je uplne v riti, lebo po nom zmurkla frajerka najsilnejsieho hokejistu z triedy a uzije si sikanu najvyssieho stupna v podobe ukradnutych siat zo sprchy, toaletneho papiera zo zachodu a take to lepidlo, co maju len v amerike (pouzival to aj Kevin zo Sam doma), ktoreho ked sa niekto dotkne, tak sa hned prilepi a nemoze sa pohnut:).. Ked mu vsak dojde zasielka s kolieskovymi korculami, tak to uplne vsetkym natre.(19.2.2015)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $2,850,263(6.6.2008)