Komentáře uživatelů k sérii (7)

 • Tom_Lachtan
  **

  Velmi slabé. Postavy jsou tu až na dvě velmi neumětelsky řešené a jsou hrozně klišé. Snad v každé sci-fi týmovce najdete postavu, které vybili rodinu, případně při tom rovnou zničili domovský svět a podobně. Příběhy jsou příliš dětské (u seriálu pro děti, jaké překvapení!), ale minimálně impérium by si zasloužilo více zla a víc desivosti, ne Stormtroopery, kteří jsou neschopní čehokoliv v jakékoliv sféře lidského konání. Posledních pár dílů o řád lepší, ale stále ne o moc.(29.11.2017)

 • Shakers
  ****

  1. séria - 75% Ja som celkom spokojný, na Clone Wars to nemá, ani príbehom ani animáciou a akciou sa tiež nechytá. Prvé epizódy vyzerajú len vďaka pár prvkom, že je to seriál zo sveta Star Wars, pretože veľa svetelných mečov, akcie, či známeho príbehu sa tu nenájde a postavy tiež úplne nedokážu upútať. Na druhu stranu, kto prekusne prvú polku seriálu sa dočká vytúženej odmeny, pretože od polky je to znova ten starý dobrý svet Star Wars. Príbeh ma spád, postavy sú zaujímavejšie a nechýbajú dokonca svetelné meče, štýlový záporák, či odkazy na Clone Wars. Dokonca sa objaví aj zopár známych postav v menších úlohách (Tarkin, Lando, Bail Organa). Pokial vás sila sprevádza a vydržíte prvú polku, dočkáte sa tej pravej zábavy v preďalekej galaxii.(9.6.2017)

 • Frantisek.Fu
  **

  42%(5.5.2018)

 • Luk Skywalker

  První řada je dobrá a se závěrem, ve kterém se objeví postavy nám dobře známé ze světa Star Wars.(26.4.2017)

 • DaveR
  ****

  1.série - 70% První řada je celkem povedená. Slouží spíše jako uvedení do děje, představení postav a vztahy mezi nimi.(18.1.2021)

 • Ivousx.y
  ***

  První řada toho moc neukázala, ale to se pravděpodobně dalo čekat a spíš ukazuje úplně první prvopočátky vzniku povstalců, bojujících proti impérium. Je vidět jak hezky to začalo některými drobnými krádeži, menšími záchrannými misemi a poté sjednocením. Tato série mnoho neukázala a spíš působí jako seriál pro děti, ale jako výplň dějové linie to rozhodně stačí, a to i přesto že Ezra působí jako namyšlený Fracek, naopak Kanan a Hera už od začátku plní roli skvělých válečníků. Inkvizitor, Agent Kallus a ministryně zase dobře plní funkci "záporáků", tak jak mají.(11.7.2017)

 • Z3kr0m
  *****

  Zezačátku pomalejší rozjezd, ale fanouška co dokáže pochopit veškeré narážky opravdu potěší.(30.12.2020)