Portály mezi světy jsou otevřeny a nic teď nebrání měnit vesmír tak, jak jej známe. Ezra uvidí v tomto „světě“ sovu Morai, jenž znázorňuje přítele nebo přímo dceru. Ta ho navede k portálu, kde vidí bojovat Ahsoku s Vaderem na Malachoru a vytáhne ji odtamtud, čímž ji zachrání. Nakonec ale zase musí jít každý svou cestou a portály musí být zavřeny. (GejmronCZ)

TR4XY_CZ

Tak tohle je jeden z nejlepších dílů tohohle seriálu. Krásně to navazuje na to jak Ashoka vlastně přežila v díle Twilight of the apprentice. A objeví se také mnoho hlasů hlavních postav z filmů. 10/10 ()

Daniel2003

Filoniho rozšiřování mytologie vyšlo. Mortis Trinity a velký závoj tajemství přinesl v Clone Wars. V Rebels teď přináší Svět mezi Světy. Úžasná práce! ()

GejmronCZ

Úžasný. Vzhledem k tomu, že jsem viděl Ahsočin seriál hned po Mandalorianovi a tím pádem dřív než tohle všechno, tak jsem věděl, že přežije, ale netušil jak. Tohle je hustý vysvětlení jak přežila. Věděl jsem, že i kdyby chtěl Vader Ahsoku zabít, tak by to neudělal. Nebyl by toho schopnej a radši by ji zraněnou odnesl. Naštěstí jsme se toho nedočkali, ikdyž i to by bylo cool a známka toho, že v něm pořád je kus dobra... kus Anakina. Moc pěkný představení rozcestníku mezi světy pro uživatele síly. ()

KukulienkaHO odpad!

Nechápem, prečo cestovanie časom musia cpať už aj do Star Wars. A navyše oživia postavu, ktorej "smrť" bola fantasticky spracovaná. Strašne ma nasrali. P.S.: Finálovej epizóde druhej sezóny, respektíve jej koncu tento výplod strašne ubral na osudovosti. ()

Lukas__

Nejlepší Jedijská akce! Vysvětlení toho jak Ahsoka přežila, taky spousta důležitých hlášek slyšených ve Světě mezi světy! Taky důležitý útok Palpatina pomocí sithské magie zabrání Ezrovi v časové ose SW udělat nějaký velký bordel. Zeb má supr hlášku že to co (Ezra) provádí sou naprosté šílenosti. Ale ještě jednou opakuju v této epizodě je NEJLEPŠÍ JEDIÁJSKÁ AKCE!!! ()