Reklama

Reklama

Recenze (8)

Blackhand47 

všechny recenze uživatele

Finále by bylo fajn, kdyby Filoni něco neslíbil a pak nedodržel (či to spíše okecal tak, že Lothal neosvobodila Aliance, takže to není jejich vítězství). Také jsem čekal smrt aspoň jednoho člena týmu. O vztahu Kanana a Hery jsme věděli, ale jak nám řekly poslední epizody, lásku Hera Kananovi nechtěla přiznat, takže potomek nedává úplně smysl, i když to není až tak velký problém. ()

Dr_Virus12 

všechny recenze uživatele

běž do hajzlu BLACKHANDE...(jak tady, tak i na Edně, už mě sereš). Tohle byl nejlepší konec jaký jsme si vůbec mohli přát... dokonce potvrdili i roky starou teorii, že REX bojoval na planetě Endor.. už jen toto je dost velká věc. Ezra přežil, Ashoka taky, lidi, co víc si přát? a nijak jejich přítomnost nenarušuje kanon. Za mě to bylo velmi skvělé zakončení celých čtyř sérií, já jsem spokojen :) ()

MasterD 

všechny recenze uživatele

Závěr, který se časově nacházel až za šestou epizodou, měl pořádně grády. Jsem moc rád, že Ashoka přežila, i když její neúčast v původní trilogii moc smysl nedává (třeba se z Jedi Temple potom, co ji Ezra zachránil, skutečně dostala až takto do budoucnosti). Velice oceňuji Filoniho um a souhlasím, že je mnohem lepší režisérem než Jar Jar Abrams a ten další, kdo dělají na nové Star Wars trilogii. Co mě ovšem zarazilo byl způsob, jakým se vypořádali s Thrawnem. Space whales jako deus ex machina, u toho jsem si spíš říkal 'what the fuck'. Není to taková plothole jako rozprásknout celou Snokeovu flotilu jednou vesmírnou lodí jako v Epizodě 8, ovšem dát Ezraovi tak obrovskou sílu, no nevím. Příliš uvěřitelné mně to nepřišlo. Každopádně finále hodnotím velice pozitivně. ()

HennessyVSOP 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A závěr finále je celkem sklamáním. Bohužel Rebels se ukázali skutečně jako hodně slabá konkurence Clone Wars s velmi mizivým dopadem na universum a bohužel nedokázala vytěžit ani dvě nejlepší postavy - Maula s Thrawnem. ()

Cardo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejlepší díl Rebels pokračuje, ale nutno říci, že jsem trochu zmaten: Když Ezra a Trawn odletěli hyperprostorem bůhvíkam, tak je divný, že zatím je nikdo nenašel, když OBA DVA PŘEŽILI a nejspíš skončili na planetě, páč na tom můstku bylo vyražený sklo a Ezra by tam ten vzduch určitě příliš dlouho neudržel. A ještě mi tam nějak nesedí ten Jacen Syndulla, u toho si neustále kladu otázku: Kdy?                                                                                                                                                                            Ale vem to ďas, je to dokonalý. ()

Lukas__ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Smutné, ale očekávané uklizení Ezri mimo děj původní Sw trilogie. Taky Thranowa prohra kterou na konci předchozí řady předpověděl Bendu (mnoho rukou, které ho obklopují v chladném obětí) byla naprosto šílená. A úžasné je že i tady zůstává Ezrova charakteristická propojenost se zvířaty. ()

Reklama

Reklama