Pulzovanie nášho vesmíru

(TV film)
všechny plakáty

Komorne ladený príbeh chlapca a jeho matky, ktorý rieši problémy s prijímaním nového člena rodiny - otca.. (oficiální text distributora)

majo25

Komorný príbeh troch postáv - trojuholníka, ktorého stredom je domýšľavý chlapec. Rieši sa tu viac líníí - možný nový otčim a manžel, prvá láska (aj keď v čase, v ktorom sa to nehodí, aspoň nie vo vtedajšom Česko-Slovensku) a komplikovanejší vzťah syna s matkou. Jediné, čo stojí za pohľad, je však iba Milka Zimková. ()

Autogram

Jeden z vrcholov trápnosti, ktorý som poctivo dopozeral do konca. No aspoň tam Zimková hádže zvodné pózy, samozrejme v rámci zachovania pocitu trápnosti s nádejným partnerom, ktorého náhodou nájde vo svojom byte. Línia s chlapcom, jeho citovým životom a prvými bozkami Zuzane Rogelovej Vačkovej bola ešte o niečo horšia. Jednoducho, oplatí sa vidieť, a záhadou zostáva, ako sa tam ocitol Huba. –––– Náhodou, si kočka! ()

rysafi

to se nedalo! rozhodně ne až do konce. děkuji, bože, že jsem nemusel zažít (vědomě) osmdesátky. takovou krávovinu mohli natočit jen u nás...soudruzi. ()