• Malarkey

To, že se Elizabeth Banks chovala jak kráva, to se jí už nikdy neodpáře. To, že díky tomu jejímu chování vznikla celá řada dost pofidérních situací, které místy byly zábavné, to je prostě fakt. Komedie, u které se místy dá i zasmát, ale vesměs je spíš k pláči.(27.5.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $59,209Tržby Celosvetovo $7,934,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $92,370 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $104,216 //počet predaných kusov ?║ taká blbovina ale príbehovo výborne si nahrávajúca a moc zábavná /70%/(31.5.2015)

Pobavil jsem se a k tomu komedie jsou.(22.6.2014)

Ani chvilku mne nenudilo dívat se na to, kterak se ta "kráva ze zpráv" potácí hoďku a půl v přiléhavých žlutých šatečkách z průšvihu do průšvihu. Ne, že by mě to nějak mimořádně rozesmálo, ale Elizabeth Banks to zvládla s grácií a měla i štěstí, že ji podpořilo vynikající nesourodé duo policistů či sarkastický pilot vrtulníku. Do učebnic komedie se Ulička hanby rozhodně nedostane, ale jako tip na pohodově strávený večer ji mohu v klidu doporučit všem, kteří by si dokázali reportérku Meghan Milesovou splést s lehkou děvou.(26.6.2015)

• Gilmour93

Chápu, že anabáze domnělé žluté děvky měla za úkol pobavit, ale vůbec jí to nešlo.. Trpěl Marsden v pitomé roli, trpěla Banksová na vysokých podpatcích, trpěl jsem i já a nutno si bez okolků galantnosti přiznat, že kdyby se Elizabeth producírovala po L.A. v teplácích a vytahaném svetru, bylo by to ještě horší. Jediné pozitivum asi bylo, že Ethan Suplee, vypasený neonacista z American History X, shodil nějaké to deko, nicméně na vyzývavý šat žurnalistky Meghan to ještě není..(8.1.2018)

• Le_Chuck

Katastrofa? Nope. Waste of time. Dokonalý. Na Elizabeth a jej krivky sa dobre pozerá, ale tým to hasne. 30%(7.11.2015)

• Botič

Elizabeth Banks a James Marsden v rolích, v kterých jste je zaručeně vidět nikdy nechtěli!(6.6.2014)

To teda byla noc a den. Ha ha ha, a teď zase pěkně zpátky na zem. Oceňuji několik nápadů, jen škoda, že režisér Steve Brill prostě nehodlá změnit své scénáristické postupy a jeho látky chtě nechtě skřípají. I když do téhle taškařice cpe vulgaritu a popkulturní odkazy, je to průměr všech průměrů a hlavně zamrzí, že tvůrci prostě neměli koulet zatlačit pořádně. Už po pár minutách bude divák, který v životě pár komedií viděl, schopný odhadnout, jak bude děj pokračovat a jak to asi celé dopadne. Ale i tak to tak nějak funguje. Za leccos můžou tvůrci děkovat Elizabeth Banks, která opět v plné kráse ukázala svůj komediální talent (a úžasné nohy), celý film ale utáhnout nemůže. Zvlášť když nemá podporu ve scénáři. Některé momenty jsou nicméně minimálně milé (když už ne zábavné), takže ty tři hvězdy nakonec střelím. A vlastně i docela rád.(23.7.2014)

Příjemná a pohodová komedie, kde nejde jen o vtipy spojené s vylučováním, zvracením a pohlavními orgány. Sice se tu taky najdou, ale ty většina humorných okamžiků je spojená s humorem o něco vyšší třídy. Což je milé zpestření. Banks je jako dáma v žlutých šatech kouzelná i když má s odpuštěním den (lépe noc) blbec. Sice slabší 4 hvězdy, ale jsou.(1.11.2018)

Velmi odvařené... drsná baba!(6.10.2015)

Prostě walk of shame s Liz Banks. Nic víc ani míň. Místy trapný, ale já se i zasmál a na mou únavu to byl ideální odpočinkovej film. Pochopitelně dabing z toho udělá nekoukatelnou sračku.(15.5.2014)

Uličkou hanby v kanárkově žlutých šatičkách až do (moderování) podvečerních zpráv. Atraktivní zprávařka Meghan Milles (Elizabeth Banks), která je přijata na zkoušku moderovat podvečerní zpravodajství, opravdu neudělala dobře, když se šla vlivem frustrace večer odreagovat se svými kamarádkami do společnosti. Rezultovalo z toho nechvalné probuzení v cizí posteli, kocovina, "společenská" únava, a hlavně ocitnutí se bez prostředků v okrajové části města, kde si dostaveníčko dávají různé pochybné existence. A stihnout do pár hodin moderování zpráv, do kterých ji nakonec přece jen vzali, se rovná malému zázraku. Sympatickou Meghan čeká celá řada peripetií a trapasů, a možná, že ani ke kýženému cíli nedojde a uřízne si pořádnou ostudu. Nevím přesně, co si Elizabeth Banks od tohoto filmu, potažmo role slibovala, že na ni kývla. Příliš ambiciozně se totiž film netváří. Jedno vím však jistě. Její herectví je neokoukané a podávané se sympatickou asertivností. Zkrátka ji nejde nepřijmout za sympatickou průvodkyni bláznivě absurdními situacemi, které ji i diváka v devadesáti minutách, co trvá tenhle film, čekají. A i když se ve čtyřiceti nasoukala do takových odvážných minišatiček, které nemilosrdně odhalí každý nedokonalý detail či dekagram tuku na víc, není důvod k vizuálním obavám. Dost jí to na její věk sekne. Nelze však, ani při divácky dobré vůli, přehlédnout faktor, kdy pro proflámované noci na ní nejsou znát žádné zjevné stopy únavy, nebo čehokoliv jiného spojeného s prohýřenou nocí. Meghan i bez ranních zkrášlovacích procedur, které by každá žena po nočním tahu ráda a dobrovolně podstoupila, vypadá jakoby právě navštívila zkrášlovací salon. Její vzhled nemá po alkoholově divoké noci jedinou trhlinku. Výjimku tvoří až závěr, kdy se trochu umaže. Samozřejmě to působí málo přirozeně. Situace, do kterých se po probuzení dostává, nejsou scenáristicky par excellence, A navíc jsou poměrně průměrně zrežírované. Těžko říct, jestli by se z nich dalo vytěžit více humoru, než nakonec je k vidění. Film počítá s tím, že většina postav je na první pohled nějakým způsobem humorná, což právě není a nezlepší se to o moc, ani když s nimi Meghan zažije nějakou eskapádu, neboli s nimi přijde do konfrontace. A většina zde viděných situací, je možná jen ve filmu. Celé to stojí, padá a výrazně se "žlutí" s výkonem Elizabeth Banks, pro níž je to velké sólo a herecká poloha, ve které jsem ji doposud neviděl. Napadlo mě, jestli žlutá barva jejich minišatiček není nějaká skrytá symbolika na americkou mediální politiku, ale nic jsem nevydumal. Vypadá to, že tenhle film opravdu neskrývá v sobě víc, než je patrné. Něco málo originálního v sobě má a do uličky filmařské hanby nepatří. 60%(28.8.2014)

• dO_od

// Trapnost. Ale jak tak plyne čas, je to čím dál tím menší trapnost. A tak to jde dál a dál a dál, až to nakonec skončí neoriginálním klišé - jednohubka pro ty, co nevědí kudy z nudy. Vedlejší role tu pobaví asi nejvíc.(5.5.2014)

• Thomick

Emm, takže... prvně mějte na paměti, že ženská v uplých šatech = štětka... no, a pak si užijte walk of shame s Walk of Shame. --- Mně vám bylo fakt trapně. A to vlastně hlavně proto, že se tohle někdo někdy vůbec opovážil pokládat za nosnej komediální námět. O neskutečně předvídatelných "humorných" momentech bych snad radši ani nemluvil.(4.5.2014)

Parádní komedie!! Opravdu jsem se zasmála. Mohu pouze doporučit.(29.6.2015)

Dalo by se říct, že to byla docela blbost, ale stejně se mi to líbilo. Elizabeth Banks mám ráda a tahle role jí vcelku sedla, i když byla možná malinko bláznivá. Od začátku bylo jasné, jak celý film skončí, ale to mi ani tak nevadilo. Celkově film hodnotím jako lepší průměr. 60%.(29.5.2015)

Po patnácti minutách jsem sám sobě nadával, co jsem to zase vybral za americkou pičovinu. Naštěstí, když se hlavní zápletka rozjela, docela jsem se bavil a několikrát se od srdce zasmál. Konec bylo zase tradiční "made in USA", ale celkový dojem pozitivní. Kdo by s Elisabeth aspoň na chvilku nesoucítil...(27.7.2015)

Síce iba priemerná, ale totálne pohodová komédia s perfektne padnúcim soundtrackom. Navyše v slovenskom dabingu je "štetka zo správ" ešte o hviezdičku zábavnejšia. A ruku na srdce chlapi, Banksovej to v žltých šatách (a bez debaty aj bez nich) sekne. (13.7.2016)(13.7.2016)

A jo. Banks je mi čím dál méně nesympatická, už mi nesplývá s Rachel McAdams a tu a tam to bylo fakt vtipné (feťácké doupě). James Marsden pořád obrovsky nesympatický.(7.8.2017)

Po zkouknutí traileru, kterej mě poměrně navnadil, jsem si tenhle film okamžitě musel opatřit, protože jsem přesně na takovouhle ptákovinu měl náladu. Něco hloupučkýho na vypnutí mozku. A povedlo se a pobavilo mě to. Elizabeth Banks je ve svý roli fantastická a na tuhle "walk-movie" příjemně táhla. Nemá to nějak moc nosnej příběh, jen se potřebuje pořád někam dostat a furt potkává dealery cracku, slizký židy, slizký školáky, policajty, potká se s recepční v odtahovně aut, chlapíkem, co chce vykouřit nebo asijským taxikářem (vlastně skoro všichni už byli představeni v traileru). A fakt to rychle utíká. Navíc mi tam přímo seděl James Marsden, kterýho mám rád. Konec mohl bejt o ždibec lepší, ale i tak hodně silný tři hvězdy.(13.5.2014)

• ScarPoul

Elizabeth Banks na spapanie. Sledovať jej dokonalé nohy vytŕčajúce z priliehavých žltých šiat ukazujúcich každú dokonalú krivku jej tela bolo jedinou vecou, vďaka ktorej som film dopozeral. Veľké plus je v tom, že aj napriek blbučkej zápletke film nenudí. Na druhú stranu je tak strašne priehľadný, že vám z neho zostane pachuť strateného času. Vedľajšie postavy nevyužité až hrôza. Hlavne v prípade Gillian Jacobs a tej jej kamošky je to škoda. Keby sa ešte tie promenádovali v krásnych šatách bol by som šťastný. No a potom tu je perfektný štek Bill Burra – želal by som mu šťavnatejšie komédie, ale jeho účasť ma potešila. Nebyť znova raz debilného konca, akým sú podobné žánrové rýchlokvašky povestné bolo by to za tri s tým, že som netrpel. Takto je to podpriemerná komédia, čo neurazí, ale ktorá postrádala originálnosť od prvej vety.(11.7.2014)

• Lyli

Srááágorááá. Dost trapná a nevtipná komedie. Uznávám, světlejší momenty to mělo, jenže světlejší momenty má i jízda v trolejbuse....a taky si z ní necíknu. Možná je Liz jen moc stará, možná má moc žluté šaty, a možná dýleři nejsou fajn klucí. Možná. Hanba!(30.1.2018)

• Wysch

Wut? Místama, ale opravdu jen místama, je to i vtipný. Jinak je to vlastně strašně trapný. Což ale nemění nic na tom, že Líza Banks i na starý kolena je pořád pěkná baba.(6.6.2014)

Tak nevím jak ostatní, ale já jsem se rozhodně nenudil. Zábavných scén bylo dostatek na to, aby si film udržel moji pozornost až do samotného konce.(20.12.2015)

• ABLABLABLA

Trapas nad trapas... natočit film o "walk of shame", který ve skutečnosti ani nebyl o ostudném ránu po určité události, ale pouze o získání zpět svého odtaženého auta je samo o sobě debilní nápad. Jeho zpracování naštěstí za debilním nápadem nezaostávalo a bylo stejně stupidní, jak by člověk čekal. Moje nejzajímavější zkušenost s opileckým ránem je mnohem zábavnější než Meghanina.. haha eat that Steven Brill. Tohle prostě ani skvělí herci zachránit nemohli. "He is lying to us. There's no subway in Los Angelos. - Yes, there is. - Where? How come I've never seen it? - It's under ground?!"(26.6.2014)

• Patw

Průměrný film, který opravdu stačí vidět jen jednou. Oblečte si žluté těsné šaty a budou Vás mít všichni za prostitutku. Opravdu zbytečný snímek. A když člověk vezme do úvahy, že hlavní hrdinka se chová jako blbá blondýna (a že by vůbec žádný film vlastně nebyl, kdyby zůstala ležet v posteli) zjistíte, že je to opravdu o ničem. Slabé dvě hvězdičky jen za to, že na konci mi to vše bylo tak trochu sympatické díky hercům.(14.5.2014)

Klasická průměrná americká komedie. 50%(8.7.2014)

• Vědma

Komedie, která není k smíchu - to je vždycky problém. A to, že nejsympatičtějšími a nejzábavnějšími postavami filmu jsou tři dýleři drog je taky problém. Ale úplný průser to není, dodívat se na to dalo.(29.10.2016)

• Derek

elizabeth banks a jej velke komedialne solo tak trocha v style hangoveru pod taktovkou byvaleho spolupracovnika adama sandlera. humor nema daleko od sandleroviek (teda obcas tupy a utociaci na branicu na najjednoduchsom levele), ale obcas sa najde nejaky lepsi a inteligentnejsi spek (co sa vsak tak casto nestane). prihravajuce figurky su v pohode ale nikdo kdo by bol lepsi ci zapametania hodny viac ako elizabeth sa nenajde...(5.5.2014)

Příběh začal absolutně špičkově. Až do doby, než se objevila na ulici. Pak už šel děj trochu dolů. Škoda. 85%.(24.11.2016)

Občas mě to hodně rozesmálo! 70%(7.6.2014)

Ale jo. Elizabeth Banks na zběsilý cestě skrz L.A. mi seděla a nebylo to jen tim, že jí to ve čtyřiceti neskutečně seklo. Jedná se sice o blbinu, která je ale zábavná, má tempo a i přes to, že všechny vedlejší postavičky už jste někde viděli, působí na vás svěže. Příjemně nenáročné. 60%(7.7.2014)

Celkem snesitelná komedie, pokud vám moc nevadí Elizabeth Banks, která může být pro někoho celkem těžko skousnutelná. Jsou zde ale vtipné momenty, ona se moc nepřetvařuje, a celá situace je celkem příjemně ujetá a navíc se pořád něco děje. Není to žádná velká komedie, ale dívat se na to dá.(8.7.2014)

• milka

Dementní komedie s nejdebilnější zápletkou roku, otravnými postavami a trapným humorem, jež se neustále točí kolem toho, že Elizabeth Banks vyypadá jako štětka? Díky, nechci.(14.7.2014)

Svojim štýlom a atmosférou veľmi podobné ako Date Night, avšak v tomto prípade sa vo víre osudovej noci neocitnú manželia, ale sympatická reportérka Meghan. Treba uznať, že na Elizabeth Banks v tých krátkych žltých šatách pozeralo celkom dobre. Ani sa nedivím, že vzbudzovala medzi ľuďmi dojem, že je len zatúlanou a nepríčetnou štetkou. Tá jej nekonečná odysea hľadania pomoci ma celkom bavila, hoci najlepšia bola určite nečakaná návšteva drogovej skrýše - tie hlášky nemali chybu, ale zase ani ostatné neboli vôbec zlé. A navyše je to celkom aj na zamyslenie, že v dnešnom svete človek bez peňazí, telefónu a preukazu totožnosti nezmôže takmer nič. No tento príbeh predsa len občas pôsobil až príliš absurdne, čo je dosť škoda. Ale minimálne na 3* je to určite!(23.5.2014)

Mě to mile překvapilo. Trochu mi to připomíná komedie ze 70. a 80. let, v tom dobrém. Po delší době komedie která není úplně stejná jako stovky jiných a člověk si nepřipadá trapně. Banks se navíc na roli výtečně hodí.(22.7.2014)

Hlavní zpráva dne: Lehká děva v žlutých šatech.....ale vždyť to takhle nebylo :-D Pobavil jsem se! Co se za jednu noc dá všechno zvládnout a co potom to ráno s kocovinou :-) 75%(13.4.2017)

• bourec

Brill je obrovskej packal,už jeho dva předešlý filmy stály za hovno,ale tohle je děs.Jenom prvních dvacet minut bylo zkousnutelnejch,pak ale začla ta děsná,trapná cesta městem andělů,který je prošpikovaný hordou blbejch a ještě blbějších lidiček,včetně naší reporterky.A už vidim,jak u nás v matičce měst busy pouštěj lidi jen předníma dveřma,a řidič každýho šacuje,jestli má jízdenku.Hm,cesta z konečný na konečnou by trvala zhruba dva dny.je to fakt sračka řádná,a humor tak ve dvou minutách.30%.(1.1.2015)

tak "kráva ze správ" bola proste perfektná(27.2.2016)

Tento film jsem dnes použil poté, co jsem znechuceně upustil od sledování nepovedeného seriálu. Pokus o zlepšení nálady se zdařil. Naprosto nenáročná komedie o ženské co se vykalí, vyspí s neznámým chlapem a ztratí se v Los Angeles bez peněz a sebevědomí. Elizabeth Banks se s touhle sebevražednou rolí popasovala se ctí. 60%(29.10.2016)

(77/2014) / Čakal som asi trochu viac, aj keď pár momentov sa našlo. Ešteže Elizabeth Banks bola super. Svoju úlohu potiahnuť sama tento neoriginálny kus splnila. Žánrovka na nedeľnú siestu. (5/10)(9.6.2014)

Ale dosť dobrá komédia. Nebyť pár trápnych okamihov, dal by som aj štyri hviezdy. Je totká klasická americká blbina, kde sa im proste podarilo celkom veľké množstvo viac alebo menej vtipných situácií. Nepozerajte. Zasmejete sa viac a nebude naznačený celý dej. Fakt dík trailer. Dva a pol minutový pure spoiler. Aj tak dávam silné 3*. PS: Ale hovno. Dám 4*. Je to vtipnejšie ako Lego, čo som dnes videl a dostalo 3*. A mám pocit, že komédia si zaslúži viac ako 54%. Prostestné 4* a 70%(22.6.2014)

Trošku jsem se bál, že z toho nakonec vyleze komedie plná trapností, ale naštěstí se tak nestalo. Celou dobu se něco děje a i když je to občas over the top, hned se to přebije nějakou jinou scénou a vše je zapomenuto. Ta hodina a půl je na komedii tak akorát, nepřišlo mi to natahované a nakonec i E. Banks byla v pohodě. 6/10(2.1.2015)

Keby to malo o troška viac gagov a trošku lepší casting je to komédia roka. Rýchlo odsýpajuca a celkom vtipná záležitosť.(26.5.2015)

• Johnny.ARN

Aspoň že tá Banks je pekná. Dobrý námet, len málo vyžmýkaný, bez nejakých lepších vtipných scénok. O rok v telke dovi dopo. 2 z 5(11.7.2015)

Těžko budu přidávat hvězdičky za duchaplnost nebo umělecký dojem,protože nic takového film neobsahoval,ale na druhou stranu je fakt,že jsem se na něj díval proto,abych se zasmál a smál jsem se skoro pořád,takže jen 3 hvězdičky,ale přesto spokojenost.(1.7.2016)

Já se neuvěřitelně nasmál a pobavil :)(29.6.2014)

Typická komedie s množstvím záměn a seznámení se hlavní postavy s prostředím a chováním jí ne vlastni. Elizabeth to táhne tak trochu celé sama, naštěstí ona zahraje cokoliv, takže je to sice vcelku jednoduchá ale zábavná komedie. A taky nutno napsat, že na čtyřicet je to opravdu kost. Sakra i na třicet je to luxus :) "...so you ain ´t suck a one dick tonight?" " eh...." :))(28.7.2014)

Neznám moc nesympatičtějších hereček, než je Elizabeth Banks. Snesitelná byla snad jenom v Zack a Miri točí porno. Ale tahle snesitelná blbina mne poměrně bavila. Celý to bylo takový fajn, pohodový zábavný, jednohubkový, na nic si to nehrálo, rychle to uteklo a Banks to tam na 40 ! let děsně seklo. Bavilo mne černošský crack ghetto trio a cute blbka v podání Sarah Wright. 6,5/10(7.5.2014)

• wooozie

No co si budeme povídat, film má pouze 2 přednosti. Tou první předností je Elizabeth Banks, která je ale dost často doslova utopena v nevtipných a předvídatelných situacích. A druhý obhajitelný důvod je současný nejlepší americký stand up komik Bill Burr, zářící ve své životní roli, i když zde má bohužel málo prostoru. Jinak se ale připravte na zoufale průměrnou komedii s mizerným scénářem a podpořenou některými hereckými výkony jak ze špatného snu.(9.7.2017)

• sedm.1

Rozhodně a zásadně jedno velké NE! Sympatická a především velmi, velmi pohledná a sexy Elizabeth Banks v jedné z nejslabších komedií, co jsem za poslední roky viděl. Ono už jen celý tento film nazývat komedií není v podstatě ale úplně dobře, neboť těch pár rádoby úsměvných momentů stejně vyznívá spíš trapně než humorně a zbytek se o to ani radši nepokouší, což je ve výsledku ale jen dobře. Zápletka se každopádně pohybuje hodně za hranicí totální, ale opravdu totální naivnosti, a tím pádem i značné nesoudnosti, po většinu času jsem se musel držet, abych ústřední postavě nezačal nadávat do ženských genitálií, ovšem ono se jako retardi chovali prakticky všichni, za což pak ale může především scénárista, který tu vymýšlel takové scény a dialogy, že toho člověka by už u filmu neměli nechat sbírat ani odpadky, to byla čirá zoufalost a drzost vůči divákům zároveň. Mě na této podívané zkrátka nepřišlo vůbec, vůbec nic pozitivního, tedy vyjma pohledu na Elizabeth, jinak je to ale fakt trestuhodně nezábavný průser, bez sebemenší špetky snesitelnosti. Nevtipný, hloupý, nudný, toto vážně nelze doporučit opravdu nikomu.(4.5.2019)

Liz Banks a její ráno plné šílených zážitků. Je to předvídatelné, ale zároveň fakt vtipné, navíc Liz to v těch žlutých šatičkách fakt sekne.(2.6.2015)

• dopita

Je to taková ta tradiční blbá americká komedie, kde se hlavní hrdinka dostává do hloupých situací a protože z ní scénárista dělá tupou nánu, tak se z nich nikdy nevyhrabe, naopak si vždycky tím co říká, situaci ještě zhorší. Povětšinou to není vtipné, nicméně je to oddechovka, na nic jinýho si film ani nehraje a herecké obsazení není uplně tragické, takže se na to koukat dá.(26.10.2016)

Je to zábavné, je tam sexi-kosť v obtiahnutých žltých šatách, ideálny film na oddychové večerné pobavenie.(3.6.2017)

• P1tr

Uličkou hanby by si měl projít režisér a scénárista v jedné osobě, který dal dohromady neskutečně stupidní film a neměl dostatek sebereflexe na to, aby ho nerealizoval. Za účelem humorných situací jsem ochoten prominout slabší příběh, pokud jsou vtipy kvalitní, jenomže tento film vtipný vůbec není, tudíž dementní zápletka obzvláště bije do očí a celou dobu jsem musel myslet na to, jak jednoduché by bylo se z "prekérní" situace hlavní hrdinky dostat, pokud by se nechovala jako totální blbka. Tragičnost tohoto snímku podtrhuje fakt, že ani hrstka kvalitních a sympatických herců není schopná tento materiál zachránit.(6.3.2018)

Pri pohľade z väčšej perspektívy je to samozrejme úplna kravina. Na chvíle s vypnutým mozgom, kedy človek potrebuje zabiť čas však úplne dokonalá kravina. Rýchlo to odsýpa a nenudí. A tie šaty jej slušia. Na zabitie nudy poslúži vynikajúco. Aj takéto filmy sú občas veľmi potrebné a vďačné.(2.4.2016)

Konecne ta spravna oddychovka na vecer. Pobavilo.(6.8.2014)

Cukr oddychovka, pouštím si takový s holkama, půlku před spaním, půlku ráno, pažitka a vlhká kunda, mám rád tyhle filmy...(25.5.2016)

Čistý priemer. Raz vidieť, OK, viac netreba.(9.5.2017)

Celý film stojí na hereckém umění Elizabeth Banks a právě díky ní je i vtipný.(15.8.2014)

Budu-li slepě ignorovat závěr filmu, který byl hyper-mega-debilní, musím uznat, že jde o super oddechovku. Elizabeth je holka, na kterou se dobře kouká, děj má spád a j mám prostě pro blondýny slabost ;)(1.6.2014)

Moje hodnocení je trochu vysoké, ale já jsem se fakt dobře pobavil. Krásně jsem u této komedie vypnul a bavil jsem se co, všechno potká Elizabeth Banks v uličce hanby. Některé věci byly trochu přes čáru a taky to, že všichni krom hlavní hrdinky a asi ještě dvou postav mají IQ pod 50 body je trochu divné, ale já to neřešil, protože jsem chtěl vypnout a je to komedie. A komedie mají bavit a pokud největším kamenem úrazu je to, že vedlejší postavy jsou natvrdlý, tak jsem ochotný to akceptovat. Elizabeth Banks je hodně fajn a opravdu mě bavilo sledovat, jak se neustále vypořádává se smůlou, která se jí doslova lepí na paty. Navíc v těch žlutých šatech jí to moc sluší, takže je radost na ní koukat. James Marsden je hodně nevyužitý, což zamrzí, ale svoje scény si odehraje. Mile mě potěšila dvojice kamarádek a policistu, který krásně vyplňují příběh, když hlavní hrdinka pobíhá po městě, ke všemu Gillian Jacobs z Community to s hnědými vlasy hodně sluší. Hodně se mi líbila scéna v drogovém doupěti, na masáži, na odtahovém parkovišti nebo ta s tím věřícím, který si chtěl zazpívat Call Me Maybe od Carly Rae Jepsen. Walk of Shame je obyčejná komedie, která mě sedla a já se u ní dobře bavil, těžko řící jestli to napodruhé bude stejné, ale to zjistím až si někdy jindy pustím(8.9.2014)

Jak může jedna noc pokazit celý život? Úplně jednoduše. Nakonec, všechno zlé je pro něco dobré. Přesně tyto zážitky formují naše povahy, naše chování. Elizabeth je prostě kočka, navíc se mi její herecké výkony fakt líbí, a v této roli je naprosto skvělá! :D Já jsem se u filmu fakt pobavila, v mnoha situacích jsem se zasmála. Považuji to za jednu z těch lepších komedií, které jsem letos viděla.(26.9.2015)

• artas

tak nohy mala jednoducho výstavné, už aj to by stačilo na jednu hviezdu.(23.3.2016)

• X@triX

Walk of Shame, avšak nie pre Meghan Miles, ale pre diváka, ktorý sa rozhodol obetovať 90 minút svojho života tomuto filmu. Počas celého filmu nepadne z úst tejto blondínky jediná relevantná veta, ale naopak iba tvorcami premyslené nesprávne slová, ktoré môžu viesť iba k ďalším nedorozumeniam. Jediná hviezda patrí samotnej Elizabeth, na ktorú sa dobre pozerá a to obzvlášť v tých šatách, ktoré si mohla počas filmu xkrát prezliecť.(9.6.2014)

• kristynca

I nadále podporuji náš podnikatelský záměr natáčet filmy, ve kterých se nic nestane, protože veškeré nedorozumění se vysvětlí hned po úvodních titulcích...(13.6.2015)

• KNTRFKT

Standardně trapná chujovinka bez inovací, je s podivem, že přes 40 let stará ženská hraje mladou reportérku, ale co. Potěšil mě Jack Lejno ze Zprávaře, čímž tak trochu udělali crossover mezi těmito zprávařskými filmy.(6.3.2016)

Jo, tak v tomhle filmu Elizabeth Banks teda nezávidim. Hah, ale jo docela pekna komedie, sem tam jsem se pobavila.(15.5.2017)

Překvapivě příjemná a oddychová komedie. Nečekejte nic extra vtipného. Místy trapné, místy povedené, ale je to prostě taková příjemná změna po všech těch vážných (psycho)dramatech. Konec je opravdu americky stupidní, ale to, co se děje předtím je prostě jízda :), nadnesené 4*.(14.6.2014)

Já bych to viděl spíš na uličku slávy…..bavil jsem se královsky. Sice to ze startu působilo dojmem katolické jeptišky, která se snaží držet krok s rodinou Kardashianů….každopádně, pak se rozjela krutopřísná jízda. Já vím, nic nového pod barovým pultem….prostě další z nocí, kdy na vás všechno padá….podobných kousků jsme na televizní obrazovce už pár viděli….ale jak už jsem psal, já se bavil. Má oblíbenkyně Elizabeth Banks jede bomby….prototyp ideální ženy….přitažlivá a ještě si ze sebe umí udělat srandu. Ještě by zdůraznil, že v době natáčení jela už čtvrté gumy, takže klobouček a jeden vlhký sen pro ni :D A to samé (vyjma toho vlhkého snu) i pro tuhle one night show Stevena Brilla…ten panáček umí příjemně překvapit.(4.4.2019)

Je to kravina, ale nasmál jsem se u toho. Banks je super kočka :)(20.5.2016)

Po pekelnom, totálne umelohmotnom úvode sa Bankska konečne natiahne do priliehavých šiat a vyrazí do ulíc robiť chaos. Vtedy konečne nastúpi zábava, i keď sa drží dosť pri zemi a nemá gule na to sa poriadne odviazať. Samozrejme, keby hrdinka nebola vypatlaná a nechala sa taxíkom hneď doviesť domov, film by skončil po štvrťhodinke. 5+/10(7.7.2016)

Upřímně, dějem a zábavností spíš na dvě hvězdičky, ale na Lízu se celou dobu děsně hezky kouká, takže se přikláním ke třem.(17.2.2017)

Až na (po americku klasicky) patetický závěrečný monolog vcelku zábavná komedie o tom, jak se chudák holka nemůže ani v klidu a bez odsuzování pobavit. Trochu silnější 3*.(3.5.2014)

Snímek zobrazuje dle mého nereálnou situaci a kdyby přeci jen byla reálná tak si asi budete myslet že je to pěkně hloupá pipina. V celkovém kontextu ale je to odlehčená komedie o tom jak lidé soudí druhé podle vzhledu a toho co má zrovna na sobě, tak se po večerním flámu octne slušná ženská sama bez dokladů a peněz kdes v LA a o dobrodrůžo a absurdno je postaráno...(22.7.2015)

• tranquill

Začalo to slabě, pak se přistoupilo na akci a začal jsem se i bavit , ale závěr byl zase slabý. Takže tahle komedie ala Pařby... stačí jednou.(30.10.2016)

• Arsenal83

Už od prvej minúty som ostal odradený. Scenár humusácky, totálne stupídny. Banks preafektovaná a to je veľké sklamanie. Film pre blbé kravy. Názov úplne sedí, hanbím sa, že som to videl.(11.11.2016)

Najde se pár dobrejch scén (černoši, autobus nebo policajti), ale mínus dávám za dementní závěr představující absolutní hollywoodský klišé. Jenže Elizabeth Banks je velice pěkná MILFka, takže eventuální nedostatek zábavy vyvažuje její cupitání v minišatičkách po Los Angeles. A kdyby Liz ještě ukázala dudy (k čemuž jí dal scénář krásnou příležitost), byl bych ještě skopojenější, tři slabší hvězdy.(9.6.2014)

Rozkosna Elizabeth ma proste noc a den blbec, kterymi se vas snazi bavit za kazdou cenu... Rozhodne lepsi nez Movie 43, ale dokoukavat kompletni dilo Stevena Brilla opravdu nebudu... A jako BTW - to jsou fakt zensky tak snadno a rychle vnimany jako slapky?!(21.8.2014)

• odbornicka

nechápem ako dokáže niekto z jednej scény vlastne natočiť celý film.. typická americká chujovina.. kde celý trápny dej končí tým, že každý si myslí, že to dopadne fiaskom, ale hlavná hrdinka sa zachová nenormálne eticky a teraz všetci tlieskame a akože prekvapivý záver, že to ocenia aj drsní šéfovia.. ach, škoda slov.. ale pekne sa pozeralo na to ako si cupká v tých šatách 24 hodín krásne namaľovaná aj po nastriekaním kaseru do ksichtu a za to **(1.9.2014)

• Mamlas

Nedívatelné.(4.10.2014)

• TommyDiamond

Šílený příběh ambiciózní zprávařky, která se po divoké noční pařbě dostala do nezáviděníhodné situace u mě moc vavřínů nesklidil. Ulička hanby je tuctová americká komedie, která ničím velkým nepřekvapí... Dávám dvě hvězdy(7.6.2015)

• nwx

..ale jo, dalo se to ;)(14.7.2016)

• mira.l

Jeden, možná dva momenty, kdy se člověk pousměje. Ale jinak je to neuvěřitelně tupé.(3.5.2019)

takova kravina, ale vetsi cast filmu jsem se bavil! Ale Liz ve zlutych satech byla desne hot!!(8.6.2014)

Člověk se prostě úplně v pohodě dostane přes 90 minut času a chvílema se i slušně pobavi není toho tady hodně, ale něco se najde. Elizabeth Banks a kanarkové šaty proč ne.(9.6.2014)

Účel pobavení film splnil. Ono ztratit se ve městě bez peněz, dokladů a mobilu není žádná sranda, hlavně když vás lidé vnímají jinak díky hadrům a stavu díky krušné noci :D. A asi nejlepší hláška: Bitch, why u so fast?! :D(7.7.2014)

• BodG

Mohla by to být příjemná, zábavná komedie, ale společnost asi dospěla do fáze, kdy je nutno i ve filmech podbízet názor, že zbytečná promiskuita a sex za podobných okolností je v pořádku. Filmy by mohly začít, jako médium čím dál více ovlivňující dnešní společnost, její podvědomí a uvažování, začít umravňovat a nabízet náhled na obě strany mince a ne propagovat dekadenci a stupiditu. Nejde o puritánství, ale o princip zdravého vývoje smýšlení člověka a lidské společnosti.(15.8.2014)

Táto komédia bola ozaj v pohode. Elizabeth Banks mám celkom rád a preto hodnotím pozitívne :)(12.9.2014)

• Guran

K tomuto filmu nevím co napsat, snad jen to, že je šíleně zpracovaný a obsazený. Banks zde hrála opravdu hrozně, O Jamesu Marsdenovi musím říct to samé. Snímek má hlavně děj, který jsme tu měli už nespočetkrát. Maghan toužila po práci v televizi, ale nepodařilo se. Polonahá se náhodou ocitne uprostřed nočního města a děj nabral obrátku, ale bohužel nezajímavou, ale nudnou. Nedokázal jsem se do Maghan vžít a koukat na ní celý film, musel jsem to vypnout. Snímek je prostě šílený plný starých klišé a dalších nesmyslů. Ztráta času.(13.3.2015)

Klasická americká komedie. Ale hlavně že jsem se bavil. Raději tohle, než nějakou romantickou sračku.(15.3.2015)

ailurofóbia sa nevypláca.....celkom haluz, mohla byť väčšia(2.1.2016)

Velmi dobrá oddechová zábava na večer, odpoledne nebo kdykoli, kdy chcete naprosto vypnout. Celý film stojí na prosté a jednoduché zápletce. Jak to může asi vypadat, když se jedna blondýna, v přiléhavých a krátkých šatech, bez peněz, mobilu, dokladů či dalších potřebných věcí potuluje po Los Angeles? Přesně tak, jak je očividné. Všichni okolo ji považují za prostitutku. A na tomto motivu, je založen celý snímek. Ne, že by to byla kdovíjak skvělá podívaná, ale v rámci podobně laděných komedií docela slušný film, který je dobře natočený a i dokonce zahraný od Elizabeth Banks. Příliš krát jsem se tedy nezasmál, ale rozhodně jsem se nenudil a především jsem si výborně odpočinul.(29.10.2016)

Účel splnilo. Veľmi dobre som sa zabavil. Oddychovka.(28.5.2014)

Blonďatá sympaťanda Elizabeth Banks to dala na výbornou. Hluchý chvilky taky nebyly a i když jsem se neřezal pořád smíchy, těch 95 minut uteklo, jako pošťák před rozzuřeným pitbullem.(25.6.2014)

• Marcelinoo

2* za Elizabeth v žltých šatách...(4.7.2014)

Upřímně, koukat na to, jak jedna namistrovaná blondýna dostává těžkej kotel, to je pecka :)(14.2.2016)

Elizabeth Banks sa mi tam strašne nehodila. Ale pobavilo.(19.12.2016)

Ale jo, i mladé dámy umí propařit celou noc a když se jedna z nich ráno probudí v cizím bytě a když se má dostat bez mobilu, auta, občanky a peněz na velmi důležitý pohovor, následující události vezmou náležitě za své. Lehká komedie se od ryze mužských protějšků v ničem nezadá a pobaví svými absurdními situacemi oné dámy stejně dokonale. Že je to místy ztřeštěné a přitažené za vlasy? Ale takové komedie přece jsou. A že je hlavní hrdinka příběhu blondýna? Tím lépe. Byť je snímek zaměřený spíše pro dámskou část diváků, neznamená to, že by byl nějak ohavný. Ba naopak. Snímek (lehce) pobaví, takže úkol splněn.(22.12.2016)

Nápaditá i když ne tak zábavná lahůdka, která se dá zkousnout ,ale jenom jednou zkouknout. 55%(8.1.2018)

65%(10.7.2018)

Ako čert krížu sa vyhýbam nevkusným americkým komédiám, ale tentokrát som sa nechal zlákať. Musím povedať, že som nešiel pozerať komédiu, ale šiel som sa pozerať v prvom rade na Elizabeth Banks. Úprimne som nečakal, že dám viac ako 40%, preto som náramne spokojný, že môžem s čistým svedomím hodiť až 60%. Je to pohodová komédia, s nápadom trocha pritiahnutým za vlasy, ale aj napriek logickým nedostatkom som sa bavil až nadmieru dobre. Prakticky za to môže len samotná Elizabeth Banks a pravdepodobne len vďaka nej som bol neustále zaujatý a nenudil som sa ani chvíľu.(3.5.2014)

To je přesně ten tip filmu, u kterého se musíte povznést nad vším a sledovat jej s úsměvem na tváři. Klasická komedie. Nic víc, nic míň. Ale že je ta Elizabeth Banks fakt kočka!(13.7.2014)

Chystali jsme se na tento film již dlouho a docela jsme se i pobavili tím, jaké útrapy člověk musí snést za jeden den. A že se to občas stává, ne? :-) Hodnotím kladně, byl to pohodový oddychový film. ***(19.9.2014)

• BOURQUE

„Podobnú vec“ sme už tu mali. Ja by som viac ani nedodal – komentár od kolegovi „Wysch“ prezentuje aj moje pocity. Len jedna vec, ona ešte nie je stará... :). Osobné hodnotenie: 62% (**) (13.10.2014)

Táto (takáto) bláznivá komédia mi už chýbala. Na Liz sa dá pozerať, aj keď občas na sebe mala makeupu pre celý dievčenský zbor. Nepochopenosť, nedorozumenia a scány vytrhnuté z kontextu robia tento snímok vtipný a zaujímavý.(9.3.2015)

• krachman

Ani vtipné, ani napínavé ani nic.(1.6.2015)

• veverysiak

Značne povykrádané, čo je ale podstatné - na komédiu pramálo vtipné, mám však slabosť na Alžbetku, tak si kúsky s ňou rád odtrpím, takže 30%.(4.6.2015)

• jopal

No proste "americky humor". Jeden vacsi nezmysel strieda druhy.(9.9.2015)

Taková hodně nereálná ale příjemná blbost u který se sem tam zasmějete.. K top filmům určitě nepatří, ale ani neurazí.(23.2.2016)

Údajná bosorka v The Uninvited a teraz "štetka zo správ" ... Slovenský dabing pridal na hodnotení z dôvodu odvážnejšieho jazyka, videné dnes na Hnojke s reklamami pred začatím trojmesačnej brigády v potravinách na gauči pri chatovaní na pokeci (divné, že?). Čo ja by som dal za to, aby sa mi dnes ešte také niečo stalo a nemusel o 5 vstávať a ešte dostať povýšenie za náhodnú ničím nepodloženú americkú moralistickú správu a ešte si nájsť lásku života. Áno, také je to jednoduché a vtipné. Nadväznosť komickosti na mieste. Žena je to skvelá. Nič viac mi netreba od "štetky zo správ".(5.7.2016)

Škoda... Mohla to být větší sranda, být tam třeba Rogen a nějaké ty ujetosti. Takhle tu máme jen tu Elizabeth Banks, která celou tu slabotu drží nad průměrem. Jako čtyřicítka to je opravdu kočička a její dokonalé tělo napasované v upnutých šatech štětky by podrželo i leckterou sračku, takže proč si jednoduše neužít Uličku hanby.(29.10.2016)

• moriero

Pokud toužíte sledovat Elizabeth Banks pobíhat celou noc po městě ve žlutých šatičkách, a která každému na potkání vysvětluje, že není žádná šlapka, je tento film přesně pro vás. Víc toho totiž snímek nenabízí. A to jako fakt.(24.12.2016)

Road trip naboso skrz Los Angeles je vlastně velmi dobrý a originální námět. V čem ale film selhává je humor. Ačkoliv jsou některé situace odvážně dovedeny do absurdna, dialogy se v nich drží silně při zemi. A to je pro film s ratingem R dost promarněná příležitost. Ani role policisty, kterou ztvárnil člen vyšší stand-up šlechty Bill Burr, do filmu moc humoru nepřinesla, což bylo nečekané zklamání. Nejvíce tak pobavila scéna s crackheadama. Kromě Elizabeth Banks se ale nebylo na co moc dívat.(6.2.2017)

• Scraffy

Nemám podobný štýl humoru moc rád. Je to strašne uťahané, zbytočné a trápne. Zbytočný film o ničom.(30.1.2018)

• Jady

Uz jenom kdyby to nejlepsi z filmu bylo jenom to co bylo v traileru - 2 hvezdicky, uvidime jak to bude splacle cele :)(11.5.2014)

Pro mě určitě jedna z nejlepších komedií,co jsem za poslední dobu viděla.Ano takovéhle filmy mám ráda a tento se obvzlášt povedl.(7.6.2014)

Zasmál jsem se, bavilo mě to od začátku a byl jsem zvědavý na konec. Co víc si do komedie dneška přát?! Přidanou hodnotou pro mne je absence "nechutností" všeho druhu což zvedá mé hodnocení na velice solidních 70%. Víc takových..(4.7.2014)

Vtipná komedie s krásnou Liz, zápletka vcelku originální a zajímavá.(25.7.2014)

Zas tak hrozny to nebylo.(6.11.2014)

Zdrcená Barbie zajde do baru, tam dopadne skoro jako Landa v Černých baronech a navíc stihne zaplést románek s ulízancem. Tím končí úvodní ubohosti a nastupuje opravdová komedie. Sice ne bláznivá, ani k popukání, ale stále se do žánru hodí a alespoň nějaké momenty (zvlášť ghetto) stojí za to. Jenže když už je všem trápením konec, zase přichází Barbie a Ken a Hollywood nezapomene dodat typickou trapnou tečku na závěr. Pominu-li prvních a posledních 10 minut, dám klidně ty 3* a zařadím to vedle dalších nenáročných oddychovek.(15.12.2014)

Místy vtipné, místy trapné, místy rozkošné, místy přehnané. No od každého trochu, ale nuda to nebyla, tak volím zlatý střed.(18.1.2015)

Celkem úsměvná komedie,která neurazí.(26.5.2015)

Je to v pohodě a má suprovou prdelku(27.5.2015)

Ťažko sa objavujú nové gagy v komédiach, tu sa to ale podarilo dokonale.(29.5.2015)

Parádní odpočinková komedie. Sice mě Elizabeth Banks dost často málem přiváděla k šílenství s tím, že na reportérku měla neskutečně špatné vyjadřování v tíživých situacích, ale bez toho by samozřejmě tato komedie nebyla takovou komedií. Průměrná kvalita, ale užívala jsem si jí :)(8.6.2015)

Pohodová jednohubka u které se sice neválíte smíchy, ale pobaví...(2.8.2015)

Žánrově splní svůj úkol.Film Vás dokáže pobavit,ale zase se trhat smíchy nebudete.Je to jednoduché,svižné,naivní.Přesně tak by se dala zastoupit hlavní postava v představení E.Banks.Prostě jednoduše se dá říct ,že tady máme příjemnou jednorázovou záležitost. NADPRŮMĚR!!!(8.12.2015)

Kvalitní tři hvězdy, bavila jsem se celou dobu. Film šlapal - od herců až po scénář.(13.1.2016)

Dal bych i 4* kdyby ten konec byl trosku originalnejsi.(13.1.2016)

• Felisr

Takže, milí přátelé, tímto dementním americkým počinem padlo definitivní rozhodnutí odhlásit si HBO. Dřív tak seriózní kanál teď dává počiny jako Ženy sobě, Svatba pod vlivem, a teď tohle... naprostá škoda peněz takže sbohem!(23.4.2016)

• FauSSt

Autor slovenskej mutácie názvu by si zaslúžil kopačku do hlavy a do vajec....kokot nech sa už radšej nemnoží....(1.6.2017)

Já jsem si svojí kamarádku vybrala, tobě ho přidělili.(7.1.2018)

Elizabeth mám rád. Ale kdo má vydržet se celý film držet za hlavu nebo si kousat nehty, protože ani jednomu z těch lidí neumí vysvětlit, co se stalo. A nejvíc jsem trpěl při rozhovoru s policií. Buď ji nenechají domluvit a nebo se ona snaží říct něco, co se dá vyložit více způsoby. Jo, chápu, že bez toho by to nebylo napínavé, ale PANE BOŽE. Lidi ve filmech jsou vážně stupidní.(5.6.2014)

Elizabeth Banks je porad sympaticka... a navic mam rad zlutou barvu.(6.6.2014)

• Minoka

V jistých chvílích hrozně slaboučké, ale především v ghettu se to rozjelo dobře :-)...Je však nutno podotknout, že ten konec jsem nečekala :-D tak aspoň nějaké překvápko bylo. Viděno jednou a myslím, že i naposled.(15.9.2014)

Přiznejme si to. Kdyby Elisabeth nebyla taková kočka, asi bych se půlku filmu koukal znuděně do mobilu. Tu druhou, neprotrpěnou půlku filmu jsem se ale upřímně smál a tak z toho nakonec vyšel pohodový film.(16.9.2014)

• KT_2011

Lze si jen povzdechnout :-((24.11.2014)

Výborná oddechovka. Shrnula bych to asi takto: strašná blbost, ale fakt jsem se bavila.(4.12.2014)

"Je to horsie ako sme cakali, ta slapka prenikla do medii", ja sa poseriem, to nie je pravda. Film nema nic extra, ale smial som sa v kuse a preto to ma za mna plny pocet.(24.5.2015)

Ak tomuto priemernému filmu odpustíte množstvo nelogických momentov, môžete sa tešiť na celkom zábavnú komédiu.(25.5.2015)

Ano je to blbost, ale dlouho jsem se u takové komedie nezasmala. Upřímně nechtěla bych být v její situaci :D(3.6.2015)

• Helgard

Jen velmi málo kdy se mi stane, abych po shlédnutí filmu litoval času stráveného u projektoru...faktem je jedno - filmy si totiž vybírám sám...Tentokrát jsem si nechal od někoho, kdo mne nemá rád poradit a skutečně jsem toužebně očekával titulky. Ubožejší a méně reálnou pseudo-komedii jsem už dlouho neviděl. Mohu-li doporučit, vůbec neztrácejte čas sledováním tak laciného nesmyslu.(5.6.2015)

No mne sa to celkom pacilo, navzdory roznym komentarom :)(11.7.2015)

Ze začátku to vypadalo na další z řady podprůměrných amerických komedií, ale opak je pravdou. Tahle komedie je spíš nadprůměrná. Rád jsem vydržel až dokonce a dobře se bavil.(12.7.2015)

• film_fanda

blbooost(13.7.2015)

Povedená komedie sledující hlavní hrdinku, která se snaží dostat po propařené noci na pracovní schůzku, jak se dostává z jednoho průseru do druhého. Díky několika nedorozuměním, nečekaným komplikacím na cestě a množstvím od pohledu komických postav je děj pěkně svižný, zábavný a ani chvilku nenudí. Já se u filmu skvěle bavil a na Elisabeth se taky ještě dá pořád dívat.(31.7.2015)

• JerryPilsen

V několika momentech slušná komedie s pár hláškama,ale ve zbytku se postavy chovaj jako idioti v zájmu zachování chaosu.(6.9.2015)

Pořád se něco děj. Ani jedno hluchý místo. Vtipů nejen situačních nadprůměrně. Prostě super komediální film.(27.9.2015)

Příjemná komedie na nedělní odpoledne(9.11.2015)

• shakeXL

Chápu, že filmy s tímto dějem můžou zaujmout pubescentní výrostky rádoby novými směšnými hláškami a trapasy ale můj šálek čaje je už díky bohu někde jinde. P.S. Ale dodíval jsem se na to, což je úspěch za 1 hvězdu a kdyby ukázala kozy, k čemuž se schylovalo, uvažoval bych o dvou. :D(26.11.2015)

Mne sa to strašne páčilo. Dej nebol ažd tak dobrý ale bavilo ma ako ten dej plynul.(12.1.2016)

• poppy75

neskutocne trapne a zle...toto mohla natocit pamela anderson v polovici 90-tych rokov..ale 2014???? ...stupidita v zhmotnenej forme..musite byt ozraty,zhuleny,absolvent specialnej skoly a riadne nadrzany panic /vsetko v jednom/ -inak neexistuje,ze sa na to budete divat...(13.1.2016)

• harpyje2

Film je zcela zbytečný, to je zřejmé. Horší však je, že nemá žádné kvality. Pokud už tomu nechcete věřit a stejně si ho naplánujete na dobu, kdy budete doma ležet s chřipkou, pořiďte si ještě jiný záložní film. Je v něm několik scén, u kterých jsem měla zvláštní pocit, že by nebyly tak hlouplé, kdyb nebyly tak příšerně ztvárněné. Nefunguje ani jedna. Pravděpodobně i kvůli dabingu - horší jsem slyšela jen tzv. "mluvený dabing", v osmdesátých letech minulého století. Takže jako odpad na druhou hodnotím českou dabovanou verzi. Originál jsem neviděla a nikdo mne k tomu nedonutí.(22.2.2016)

Osvěžilo a nenudilo. Škoda jen, že kamarádky Megan jsou víc sexy a zajímavější. :D(3.3.2016)

• somme

Asi to melo byt vtipny, ale jeji role me tak iritovala vsim co rekla a udelala,ze pres veskerou snahu jsem to musela po 15min vypnout.(5.7.2016)

• macherano

Ona je uzasna ale film parkrat som sa zasmial ale to je vse(12.7.2016)

• 23ch

O čem to vlastně je?Komedie, romantika...?? Hodně velká prekérka, ale nic z čeho by bylo veselo(29.10.2016)

70 %(19.11.2018)