Rozpočet $-miliónovTržby USA $59,209Tržby Celosvetovo $7,934,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $92,370 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $104,216 //počet predaných kusov ?║ taká blbovina ale príbehovo výborne si nahrávajúca a moc zábavná /70%/(31.5.2015)

Ano je to blbost, ale dlouho jsem se u takové komedie nezasmala. Upřímně nechtěla bych být v její situaci :D(3.6.2015)

• Helgard

Jen velmi málo kdy se mi stane, abych po shlédnutí filmu litoval času stráveného u projektoru...faktem je jedno - filmy si totiž vybírám sám...Tentokrát jsem si nechal od někoho, kdo mne nemá rád poradit a skutečně jsem toužebně očekával titulky. Ubožejší a méně reálnou pseudo-komedii jsem už dlouho neviděl. Mohu-li doporučit, vůbec neztrácejte čas sledováním tak laciného nesmyslu.(5.6.2015)

No mne sa to celkom pacilo, navzdory roznym komentarom :)(11.7.2015)

Ze začátku to vypadalo na další z řady podprůměrných amerických komedií, ale opak je pravdou. Tahle komedie je spíš nadprůměrná. Rád jsem vydržel až dokonce a dobře se bavil.(12.7.2015)

• film_fanda

blbooost(13.7.2015)

Povedená komedie sledující hlavní hrdinku, která se snaží dostat po propařené noci na pracovní schůzku, jak se dostává z jednoho průseru do druhého. Díky několika nedorozuměním, nečekaným komplikacím na cestě a množstvím od pohledu komických postav je děj pěkně svižný, zábavný a ani chvilku nenudí. Já se u filmu skvěle bavil a na Elisabeth se taky ještě dá pořád dívat.(31.7.2015)

• JerryPilsen

V několika momentech slušná komedie s pár hláškama,ale ve zbytku se postavy chovaj jako idioti v zájmu zachování chaosu.(6.9.2015)

Pořád se něco děj. Ani jedno hluchý místo. Vtipů nejen situačních nadprůměrně. Prostě super komediální film.(27.9.2015)

Příjemná komedie na nedělní odpoledne(9.11.2015)

• shakeXL

Chápu, že filmy s tímto dějem můžou zaujmout pubescentní výrostky rádoby novými směšnými hláškami a trapasy ale můj šálek čaje je už díky bohu někde jinde. P.S. Ale dodíval jsem se na to, což je úspěch za 1 hvězdu a kdyby ukázala kozy, k čemuž se schylovalo, uvažoval bych o dvou. :D(26.11.2015)

Mne sa to strašne páčilo. Dej nebol ažd tak dobrý ale bavilo ma ako ten dej plynul.(12.1.2016)

• poppy75

neskutocne trapne a zle...toto mohla natocit pamela anderson v polovici 90-tych rokov..ale 2014???? ...stupidita v zhmotnenej forme..musite byt ozraty,zhuleny,absolvent specialnej skoly a riadne nadrzany panic /vsetko v jednom/ -inak neexistuje,ze sa na to budete divat...(13.1.2016)

• harpyje2

Film je zcela zbytečný, to je zřejmé. Horší však je, že nemá žádné kvality. Pokud už tomu nechcete věřit a stejně si ho naplánujete na dobu, kdy budete doma ležet s chřipkou, pořiďte si ještě jiný záložní film. Je v něm několik scén, u kterých jsem měla zvláštní pocit, že by nebyly tak hlouplé, kdyb nebyly tak příšerně ztvárněné. Nefunguje ani jedna. Pravděpodobně i kvůli dabingu - horší jsem slyšela jen tzv. "mluvený dabing", v osmdesátých letech minulého století. Takže jako odpad na druhou hodnotím českou dabovanou verzi. Originál jsem neviděla a nikdo mne k tomu nedonutí.(22.2.2016)

Osvěžilo a nenudilo. Škoda jen, že kamarádky Megan jsou víc sexy a zajímavější. :D(3.3.2016)

• somme

Asi to melo byt vtipny, ale jeji role me tak iritovala vsim co rekla a udelala,ze pres veskerou snahu jsem to musela po 15min vypnout.(5.7.2016)

• macherano

Ona je uzasna ale film parkrat som sa zasmial ale to je vse(12.7.2016)

• 23ch

O čem to vlastně je?Komedie, romantika...?? Hodně velká prekérka, ale nic z čeho by bylo veselo(29.10.2016)

70 %(19.11.2018)

1 3 5 6 7 8 následující >>