Reklama

Reklama

Obsahy(1)

James (Hayden Christensen) vděčí za svůj život svému staršímu bratrovi Frankiemu (Adrien Brody), jenž na sebe vzal zločin, který spáchali společně. Zatímco Frankie sedí ve vězení, James zcela změní svůj život. Má stálou práci a začne se dvořit jeho bývalé přítelkyni Emily (Jordana Brewster). Nyní je Frankie propuštěn zpět na ulici, je bez peněz a nemá kam jít... (gegina31)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (32)

malylada 

všechny recenze uživatele

Tak o akčním filmu se moc nedá hovořit, ale spíše o nevydařeném dramatu mezi dvěma bratry. Adrien Brody je výborný herec a docela opomíjený, nicméně musím říci, že poloha drsnějšího bratra, vracejícího se z kriminálu mi přišla komická a vyčnívající. První hodina se nese v duchu nudných rozhovorů mezi bratry a zápletka se vyvíjí moc pomalu. Akce není skoro žádná a prakticky se smrskne na vykrádačku banky ve stylu Nelítostného souboje, ale asi o deset levelů horší. Celé vyústění je velmi úsměvné a řadil bych to do horšího béčka.......3/10 ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

První půlka filmu docela nuda, Brodyho role mě tu srala a Hayden to zvládal jakž takž. Vinu ale nedávám hercům, ale scenáristovi, který to tak trochu nedomyslel. Navíc jedno velký mínus je to, že na tohle téma už bylo strašne moc filmu natočeno a lidi už to prostě nebere. Chcete-li pořádný film o bankovní loupeži tak zkuste spíš Bod zlomu. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Je to taka tuctova nicim vynimocna drama o dvoch bratoch, ktori sa predieraju zivotom potom, co si odpykali svoje v base a vyusti to v prepad banky. Problemom je, ze to je po cely cas priemerne. Postavy su tuctove. Pritom Adrien Brody sa snazi ako o zivot v ulohe totalneho skrachovanca a Hayden Christensen mi bol po dlhsej dobe sympaticky. Ale ich postavy su tak strasne fadne napisane, ze nemaju sancu predviest nic vynimocne. Akcne sceny su tiez nudne a z hladiny priemeru vybocuje len megatrapna scena s vrtulnikom na trikovej urovni produkcie Asylum. Takze vysledok je nemastna neslana drama vhodna maximalne pre fanusikov Adriena Brodyho. 4/10. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Adrien Brody hrá staršieho brata, ktorý sa dopustil ťažkého zločinu, ktorý zahŕňal aj jeho malého brata, ktorého hral Hayden Christensen a ktorý vykonal menší trest a odhodlal sa vykonávať takú dobrú prácu, ako ktorýkoľvek iný. Hlavný dôraz bol kladený na dvoch bratov. Ak sa má film nazývať Americká lúpež, je zavádzajúci, aj keď vykonávanie lúpeže bolo trochu napäté, nezaznamenali sme veľa plánovania lúpeží. Zdá sa, že v súvislosti s americkou lúpežou niečo prirodzene chýba. Či už to môže byť nudné tempo alebo nevýrazný scenár, film je značne jednoduchý a nezaujímavý. Dosiahnutie tempa trvá doslova hodinu. Americká lúpež sa môže pýšiť slávnym menom a zábleskom slušného vizuálu, ale únavný a generický materiál je strata času a peňazí. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Kriminálník vyleze z lochu a hned se mu podaří dostat do průseru bráchu, který se snaží usadit a žít ten oslavovaný spořádaný život. Taková úplně obyčejná a nepřekvapující heistovka o nijak zvlášť promyšlené bankovní loupeži. Jestli tady něco resp. někdo stojí za zapamatování, tak je to Brody, který vystřihnul zkérovanou smažku jako malovanou. Jinak fiolm nenadchne, ale ani neurazí. 50% ()

Galerie (31)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama