Kde vládne zbraň

Scénografie:

Jennifer Gerbino

Kostýmy:

Honah Lee Milne

Já jsem úplně na druhy straně...Ritchie Coster, taková kopie Roberta DeNira, Toby Jones liliput mezi mafianama atd. Trochu me to připomnělo Tarantinovy Takoví normální zabijáci, ale tady jsem cítil, ze takhle to opravdu může byt, prostě uveritelnej příběh. Navíc propojka s Tarantinem -Harvey Keitel. Znovu jsem si ověřil, ze hodnoceni na CSFD pro me neni měřítkem.(1.2.2015)

Záleží na úhlu pohledu a nátuře. pro někoho nuda a film o ničem. Pro mne film depresivní, který nepotěší, na druhé straně zajímavá analýza mizerie člověka, který si neuvědomuje, kde je ta správná strana a rozumný "way of life". A také nakouknutí do vnitřního mechanismu "sicilské rodiny". Pomalé tempo je ku prospěchu a užíval jsem si jej zejména při odvíjení vztahu negativního "hrdiny" se sympatickou barmankou. Ale za ten zmar a ponurost, nelze dát více jak 3 asterisks.(27.1.2016)

• Malarkey

Koukat na tenhle film po Black Mass: Špinavá hra je vcelku na prd. Měl jsem totiž okamžitě možnost srovnat aktuální filmové hranice Hollywoodu, co se týče dnešních gangsterek. Obě se totiž odehrávají v podobném prostředí a ještě k tomu v Bostonu. Jenže zatímco Black Mass by měla být ta lepší, a je spíš průměrná, tahle je rozhodně ta horší, a zároveň je opravdu spíš podprůměrná. U tohoto filmu bylo hodně vidět, že se v každé scéně zračí šetřit každej dolar. Jenže na druhou stranu má kvalitního mafiána Harveye Keitela, který si svojí postavu poměrně užil. Ještě aby ne, nedělal ji poprvé. Pokud ale nemusíte, tak se na tenhle film vykašlete. 105 minut se tady táhne jak chřipka nosohltanem a výsledek za to nestojí.(25.5.2016)

Prvá polovica bola strašná nuda. Potom sa to už nejako rozbehlo. Z tých "gangstrov" a mafiánov vôbec nešiel strach ani rešpekt, táto chémia v tomto filme absolútne nefungovala. Jedna až dve dobré scény. !!!SPOILER!!! Prečo vlastne dávam až 3* pri všetkej tej kritike? Fakt, že som to dopozeral celé bez ujmy a to, že viem oceniť a veľmi sa mi páči ak nejaký človek mafián, ktorý je niekto je pán je predsa len z mäsa a kostí. Keď príde hocijaký čurák, ktorý ma zbraň a ho proste odstrelí tak je po celom mafiánovi.(10.2.2016)

• Hapretor

Totálně nudná a o ničem podívaná, kde hlavní lákadlo byl Hárlej Kemr, ale ten hrál na nic. Ono v tomto filmu ani nebylo co hrát. Hlavní představitel byl tak strašné pako, jak ve své roli, tak i herecky, že jsem měl co dělat, abych to kvůli němu nevypnul už v polovině. Matně si vzpomínám, kdy naposled jsem viděl tak nezáživnou a stupidně o ničem "gangsterku", kde ani jedna postava není "normální", dobře zahraná, uvěřitelná a tím i zajímavá. Naprosto zbytečných 105 minut. Že se vůbec obtěžují, točit takové nezáživné kraviny.(27.1.2015)

• - Natáčení filmu začalo v listopadu 2012 v Bostonu ve státě Massachusetts. (HaiDFelD!)