poster

Kde vládne zbraň

 • USA

  By the Gun

 • USA

  God Only Knows

  (neoficiální název)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2014, 105 min

Režie:

James Mottern

Scénář:

Emilio Mauro

Kamera:

Jimmy Lindsey

Producenti:

Matthew E. Chausse

Střih:

Banner Gwin

Scénografie:

Jennifer Gerbino

Kostýmy:

Honah Lee Milne
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DrifterSoul
  ***

  Záleží na úhlu pohledu a nátuře. pro někoho nuda a film o ničem. Pro mne film depresivní, který nepotěší, na druhé straně zajímavá analýza mizerie člověka, který si neuvědomuje, kde je ta správná strana a rozumný "way of life". A také nakouknutí do vnitřního mechanismu "sicilské rodiny". Pomalé tempo je ku prospěchu a užíval jsem si jej zejména při odvíjení vztahu negativního "hrdiny" se sympatickou barmankou. Ale za ten zmar a ponurost, nelze dát více jak 3 asterisks.(27.1.2016)

 • Hapretor
  odpad!

  Totálně nudná a o ničem podívaná, kde hlavní lákadlo byl Hárlej Kemr, ale ten hrál na nic. Ono v tomto filmu ani nebylo co hrát. Hlavní představitel byl tak strašné pako, jak ve své roli, tak i herecky, že jsem měl co dělat, abych to kvůli němu nevypnul už v polovině. Matně si vzpomínám, kdy naposled jsem viděl tak nezáživnou a stupidně o ničem "gangsterku", kde ani jedna postava není "normální", dobře zahraná, uvěřitelná a tím i zajímavá. Naprosto zbytečných 105 minut. Že se vůbec obtěžují, točit takové nezáživné kraviny.(27.1.2015)

 • Benedygtus
  *

  Zahodit se da ledacos. Penize, talent, hracka, prilezitost.. No a zhlednutim tohoto filmu vyhodite 105 minut vaseho zivota. Je to absolutne bez emoci, ale bohuzel i bez akce, bez zapletky... absolutni nic, ten film zapomenete driv nez ho stihnete dokoukat a to i presto, ze ma (pro me) pomerne zajimave herce.(16.2.2015)

 • Malarkey
  **

  Koukat na tenhle film po Black Mass: Špinavá hra je vcelku na prd. Měl jsem totiž okamžitě možnost srovnat aktuální filmové hranice Hollywoodu, co se týče dnešních gangsterek. Obě se totiž odehrávají v podobném prostředí a ještě k tomu v Bostonu. Jenže zatímco Black Mass by měla být ta lepší, a je spíš průměrná, tahle je rozhodně ta horší, a zároveň je opravdu spíš podprůměrná. U tohoto filmu bylo hodně vidět, že se v každé scéně zračí šetřit každej dolar. Jenže na druhou stranu má kvalitního mafiána Harveye Keitela, který si svojí postavu poměrně užil. Ještě aby ne, nedělal ji poprvé. Pokud ale nemusíte, tak se na tenhle film vykašlete. 105 minut se tady táhne jak chřipka nosohltanem a výsledek za to nestojí.(25.5.2016)

 • VanTom
  **

  Nepříliš sympatický (také nedobře zahraný) snaživý mladý floutek přicmrndává mafiánskému bossovi; po přijetí do "rodiny" mu naroste hřebínek a začne si vyskakovat, dokud něco fatálně nepodělá (resp. jeho kámoš). Inscenované drsnosti ani proklamované civilnosti se nedalo moc věřit, pročež výsledkem byla zdlouhavá, plíživá nuda. Aspoň, že dopadla celkem tak, jak měla.(1.11.2016)

 • - Natáčení filmu začalo v listopadu 2012 v Bostonu ve státě Massachusetts. (HaiDFelD!)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace