Epizody(18)

Archvile

Videli ste niekedy seriál M.A.S.H bez Alana Aldu, alebo Frasier bez Kelseyho Grammera ? Tak presne tak dopadla 8. séria tohoto seriálu. Teda nie že by sa ostatný nesnažili a Bonnie (Allison Janney) aj naďalej exceluje, ale bez Christy (Anna Faris) to proste nie je ono. ()

Streeper

Nemůžu si pomoc, bez Christy mi ten seriál přišel daleko lepší. Allison je prostě tahač a dokázala zvládnout utáhnout celou sérii společně se svými hereckými kolegyněmi a bavilo mě to o dost více, než když tam byla postava Christy. Mrzí mě, že Mom nedostala ještě alespoň jednu sérii, podle mě by si to zasloužila. Vždy to pro mě bude seriál, u kterého se vždy zasměju. Pokaždé mě dokázal pobavit. ()

AndrewNewman

Šlo to už len na výpary. Prvá epizóda ešte mala grády, zvyšok bol skôr priemer, ktorý skupina okolo Chucka Lorrea v pohode udržala. Tento sitkom nikdy nebol bohvie ako vtipný, ale vždy mal excelentnú chémiu medzi postavami. A to hlavne od približne 4. série, kedy tvorcovia prakticky vymazali otravné decka a viacej priestoru dostali Jill, Wendy, Marjorie či Adam. Posledná séria však utrpela odchodom ústrednej postavy. Síce to nenarušilo chémiu medzi postavami komplexne, ale skrátka mi tam chýbal styčný bod toho celého. V tomto prípade chápem, že finále bolo tak trochu odbité, ale aspoň čiastočne uspokojivé. ()