poster

Nine Inch Nails - Closer (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1994, 5 min

Režie:

Mark Romanek

Hrají:

Trent Reznor
 • Pegas1632
  *****

  Geniálně úchylný počin Trenta Reznora. Perfektně vystihuje obsah písně a pro mě je to jeden z nejlepších klipů obecně. 5* jak hudba tak filmařská práce.(20.9.2014)

 • Hashirama
  ****

  Nine Inch Nails jsou má oblíbená kapela a Closer má v sobě mnohé, ale tohle úchylné video je tak úchylné, že mu prostě plný počet dát nemůžu. Opening z American Horror Story je oproti tomu čajíček. Nicméně tu taky nejde jen o videoklip, píseň je úžasně divná stejně jako všechny ostatní a proto mám Trenta Reznora tak rád.(27.8.2014)

 • Katzenklo
  *****

  Geniální videoklip nevhodný pro děti, mladistvé, slabé nátury, křesťany a odpůrce násilí. Pro ostatní lidi klenot aneb i perverzita může být uměním. Ke zhlédnutí zde.(8.8.2014)

 • corpsy
  ****

  Každé políčko videoklipu predstavuje niečo, čo je proti ´´obyčajným´´ ľudským zásadám, ale zase ponúka masívne umelecké, vizuálne cítenie.(26.10.2018)

 • Hamaradža
  *****

  Closer je atmosfericky temná úchylná dokonalosť a pre mňa jeden z najlepších hudobných klipov vôbec. Hodnotím pretože ma fascinuje nielen po hudobnej ale aj po filmárskej stránke.(24.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace