Max Payne - Česká verze

(amatérský film)
Krátkometrážní / Akční / Komedie
Česko, 2011, 8 min

Petr Brunner

Česká amatérská parodie neboli předělávka slavné hry Max Payne.
(WestArtsTV)

Wacoslav1

Notypíčowoe! Hustýýýýýý!!! Kdo mi ukradl lahváče?! Ať už to byl kdokoliv neměl to dělat a neměl tohohle Českýho Maxe Payna nasírat. Odveta bude drsná a nekompromisní!! Jinak jak tu píše Beckett je až z podivem jak je tohle videjko na amatéry profesionálně udělaný. Hlavně je to nekompromisní gejzír brutálního a přímočarýho humoru, kterej mě upřímně rozsekal. Netřeba už nic dodávat. Tak zlom vaz!!!!! 100% ()

mzss1

|75%| No ty kráááso. Na to, že podobný zahraniční nebo český clipy nemusím mi tohle sedlo. Sedlo - tím myslím, že to byla taková blbost až jsem se bavil. Ty vyvražďovačky byly docela promakané, i kamera ušla. Jinač to kecání, nadávky ta česká typickost, to mě rosekalo. Hlavní hrdina totální debil, ale na druhou stranu borec. Kdo má rád humor, tomu to sedne. Já bych přidal ještě více nápadů, větší šílenost a o něco delší clip a možná bych dal i plný počet hvězd. Prostě jednou za čas to chce shlédnout podobný úlet. Nemá cenu abych toto krátké videiko nějak dlouze popisoval, abych nepřipravil ostatní o to co uvidí. Takže já jsem spokojen a pobavilo mě to dost - na to, že podobné voloviny nesnáším. ()

Segrestor

Bohužel, nesdílím entusiasmus svých kolegů komentátorů. Z hlediska amatérské filmařiny nacházím jeden moribundus za druhým, tím spíš, že potenciál ten počin má. Zkrátka škoda, že si s tím chlapci nedali více práce a takříkajíc to nevyladili do in extremo. Podobných hihiparodií s pivem, pšouky, hulením, pičovinkami je na YT tři prdele. ()

pornogrind

No jó češi jsou pivaři.A je to vidět.O efektech se radši nebudem bavit,ale ti otřesní (ne)herci.To už bylo moc i na mě.A hlavní alkoholika mohli taky vybrat líp.S odřenýma ušima za 3 hvězdy.A to i přes všechny mínusy který tento kraťas má.Prostě pobavit dokáže,ale že bych ho doporučil,to se říct nedá.Na vlastní nebezpečí. ()

Tom Hardy

Chápu nadsázku i záměr. Oceňuju nastudování filmovýho střihů, prolínaček a slušné efekty., Ale z hlediska castingu, voiceoveru a uvěřitelnosti je to brutální amatérština v nepozitivní rovině, která nemůže reálné filmové tvorbě konkurovat (a ani té nízkorozpočtové) a nechytá se ani na zahraniční scénku amatérských filmečků (viz adrenalinové Croft, stylové Predator: Dark Ages nebo obstojné Resident Evil: First Hour). Český Max Payne je to "jen" milá hra malých chlapců, kteří si zkouší dospělé věci. K tomu, aby to šlo brát aspoň trochu vážně, se to má stejně daleko, jako když se porovnává skutečný sex s pouhou onanií. ()

• Jeden z hlavních vojáků zemře po přímém zásahu střelou do obličeje. Před koncem se zde však objevuje ještě jednou jako řidič auta. (PK Ivanhoe)