Max Payne - Česká verze

Krátkometrážní / Akční / Komedie
Česko, 2011, 8 min

Režie:

Petr Brunner

Česká amatérská parodie neboli předělávka slavné hry Max Payne.
(ČSFD)

Tom Hardy

Chápu nadsázku i záměr. Oceňuju nastudování filmovýho střihů, prolínaček a slušné efekty., Ale z hlediska castingu, voiceoveru a uvěřitelnosti je to brutální amatérština v nepozitivní rovině, která nemůže reálné filmové tvorbě konkurovat (a ani té nízkorozpočtové) a nechytá se ani na zahraniční scénku amatérských filmečků (viz adrenalinové Croft, stylové Predator: Dark Ages nebo obstojné Resident Evil: First Hour). Český Max Payne je to "jen" milá hra malých chlapců, kteří si zkouší dospělé věci. K tomu, aby to šlo brát aspoň trochu vážně, se to má stejně daleko, jako když se porovnává skutečný sex s pouhou onanií. ()

zanony

Amatérsky klip, ktorý sa kamerou a efektami doťahuje na céčkový akčný film. Nápad spojiť prohibíciu a vydanie nového Maxa by sa mohol zdať na prvý pohľad nerealizovateľný, ale opak je pravdou. Keď Pitbull, v úlohe Maxa "Beer" Payne "Paina", zahlási: "Teď je to osobní. GIGA, MEGA, ULTRA, k posrání osobní!" tak sa nemôžem ubrániť smiechu. Za tých pár minút života to určite stojí. ()

Milabusek

No dobrej český film, který nejenže pobaví ale bude mít i pokračování. Což mně, jako fanouška bendra, opravdu potěšilo. No triky jsou dobré též scénař, kamera, Střih a taky buldog .. :DD pak hlášky. No zkrátka natož že tohleto je z čeké tvorby tak je to luxus a mazec dohromady. Zkrátka dávám konečný verdikt a to je 90 %. ()

pornogrind

No jó češi jsou pivaři.A je to vidět.O efektech se radši nebudem bavit,ale ti otřesní (ne)herci.To už bylo moc i na mě.A hlavní alkoholika mohli taky vybrat líp.S odřenýma ušima za 3 hvězdy.A to i přes všechny mínusy který tento kraťas má.Prostě pobavit dokáže,ale že bych ho doporučil,to se říct nedá.Na vlastní nebezpečí. ()

sefinko

na amatérsky počin vynikajúci krátky film, vidím že režisér a kdohovie čo všetko (Petr B.) do toho dal všetko, vynikajúci scenár, prostredie, najmä herci pochádzajúci z Česko-Slovenskej YouTube komunity, a na záver parádne efekty. Buldog v roli Maxa Paynea je vtipná a zároveň aj nebezpečne drsná postava, ideálny výber. Mínus dávam len za to že to má fakt len osem minút a za dlhé čakanie na druhú časť, na ktorú sa mimochodom nesmierne teším. ()

• Jeden z hlavních vojáků zemře po přímém zásahu střelou do obličeje. Před koncem se zde však objevuje ještě jednou jako řidič auta. (PK Ivanhoe)