Reklama

Reklama

Série(6) / Epizody(27)

Obsahy(1)

Chris Tarrant se vydává na dobrodružnou výpravu vlakem. Projede konžskou džungli, australské vnitrozemí i západní Indii... Chris Tarant se vrací s dalším skvělým železničním dobrodružstvím. V nových epizodách zamíří do zemí, ve kterých rozvoj železnice sehrál důležitou roli v jejich moderních dějinách. Chris se jako obvykle vyzbrojil svým nezaměnitelným stylem a vydává se na dlouhé cesty po Evropě, severní Africe i Středním východě. Nevyhne se ani nepříjemnostem a nehodám: uvázne uprostřed pouště, skončí za mřížemi a dostane se do nepříjemně mrazivé blízkosti jaderného reaktoru z období studené války. Extrémní železnice s Chrisem Tarantem nabízí jako obvykle neodolatelnou podívanou, záběry překrásné krajiny a půvabných lokomotiv i nečekané zvraty. (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

Amper01 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem jeden díl a byla to příjemná změna (oproti mladým, užvaněným moderátorům, používající samé expresiva pro vyšší sledovanost) ()

Reklama

subic 

všechny recenze uživatele

Asi takhle, nenašel jsem k tomu přehled dílů a ne všechny mě tak moc zajímají, ale třeba arktické vlaky v Norsku anebo vlaky v bývalé Jugošce jsou velmi zajímavé. ()

jurajpower odpad!

všechny recenze uživatele

Chis, so svojím zosmiešňujúcim prejavom nevyužil potenciál miest, ktorými prechádzal. Sledovať seniora, ktorý sa vybral vlakom okolo sveta a má problém so všetkým, všade je otravné. ()

hygienik 

všechny recenze uživatele

Informačne strohé, vizuálne povrchné. Akoby sa scenáristi snažili nezahltiť divákov zbytočnými zábermi miest a veľa informáciami. Za tie peniaze, čo to stálo. mohli byť rozhodne podrobnejší. Jednotlivé časti mali rôznu kvalitu, ale všetky mohli byť lepšie. Niektoré o veľa (Kongo, Rusko), iným chýbalo k dokonalosti málo. (Južná Afrika, Z Čile do Bolívie). Žiaľ, občas boli o ničom (Pobaltie). Ale v GB bude asi seriál úspešný, lebo aj tento rok sa točia nové časti a už sa blížia ku 30-ke. Pozitívnym zistením je, že zatiaľčo v Európe mnohé trate zanikajú, v Ázii a dokonca v Afrike vznikajú nové. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama