poster

Vzkříšení démona

 • USA

  The Lazarus Effect

 • USA

  Reawakening

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Vzkriesenie démona

 • Velká Británie

  The Lazarus Effect

Mysteriózní / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2015, 83 min

Režie:

David Gelb
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berusche
  *

  Když nemáte na pořádné kulisy a chcete ušetřit, natočte film za dva měsíce v jedné místnosti. Můžete ho taky hodně točit ve tmě, protože divákovi přeci stačí, že slyší, vidět nic nemusí. Abyste to dotáhli do hororového finále, hodněkrát během natáčení zhasněte a rozsviťte, je to děsivé. Bohužel na základě těchto věcí je snímek další úspěšnou hovadinou, která aspiruje na zbytečný horor roku.(25.10.2015)

 • mzss1
  ****

  |70%| Shlédnuto v kině. Tak jsem se na film docela těšil. Čekal jsem ale, že mi to sedne podstatně hůře. Obával jsem se, aby to nakonec nebyla úplná blbost. Naštěstí se tak nestalo a film byl brán velice vážně. Ani náznak trapnosti jsem nepocítil a to se cení. Snímek je v PG-13, je to trochu škoda, ale velký problém to pro mě neznamená. Zaujal mě příběh, čekal jsem, že se půjde hned na věc a bude se obživovat. A ono to plynulo pozvolně, pomalu – rozhodně mi to nevadilo, zaujala mě příjemná herecká sestava, stejně jako jejich zajímavé a dobré role. Je tu dost zajímavých scén. Samozřejmě od doby, kdy obživějí hlavní postavu, tak to bude už jen zajímavé a zajímavé. Máme tu i pár lekaček, což mě o to víc potěšilo (lekačky mám moc rád). Hudba je celkem dobrá. Tak co bych vlastně vytknul ? Rozhodně mohl být film delší, aspon o 20 minut. Konec není úplně špatný. Právě naopak mě bavil, i technická stránka, jen jak to skončilo, tak to bylo dost urychlené a byla tu jedna menší nelogická chyba. Závěr neskončil happyendem, což je na jednu stránku dobře, jen to nebylo moc dobře udělané. Takže to trochu pokazilo závěr a jedna nelogická chybička + nějaký ten detail mohl být vypilován. Ke konci jsem teda váhal mezi 3 a 4 hvězdou. Nakonec jsem zvolil tu lepší pač mě to bavilo, jako celek to vidím jasně nadprůměrně, takže nemá cenu, abych byl zbytečně kritický. Ještě se k tomu někdy vrátím.(1.4.2015)

 • DEXTER099
  **

  Pokud je někdo zvyklý vídat Olivii Wilde načesanou a krásně upravenou,tak zhruba od poloviny tohoto hororu se bude divit... :-))).No nejsem extra příznivec hororu ,ale sem tam se na nějaký podívám.Tady i jako člověk co se často u hororu lekne,mi přišlo,že se to dvakrát nepovedlo.Myšlenka sice vcelku dobrá,ale provedení už tak moc asi ne.No,ale snaha se cení.Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy.(26.12.2015)

 • corpsy
  **

  Hororových fanúšikov teda tento ´´horor´´ asi nepoteší. No a tých ostatných, asi aj trochu postraší ( ako som mal možnosť v kine zažiť ). Lenže, ktorá bije, tak tá bije. Zmeniť to nejde. Nudná zlátanina, ktorá by si možno spravila lepšie meno v TV, kde by zanikli jej nedostatky a kde by sa dostala bližšie k divákom, ktorý tento paskvil príjmu.(19.4.2015)

 • Fr
  **

  „FRANKU, TOHLE NENÍ JEN NĚJAKÝ POKUS V LABORCE. TOHLE JE ČLOVĚK. MLUVÍŠ TU O ZMRTVÝCHVSTÁNÍ…“ /// Za 20minut tři slušný hororový okamžiky. To nebejvá zvykem, zvlášť, když je příběh v rozpuku. Osazenstvo vede řeči o věcech, kterejm hovno rozumím, takže maj moji pozornost. Připomínaj mi Hráče se smrtí. Abych je nepřechválil – hodina pryč a teď prej teprvu budu valit bulvy. Hovno! Opouštíme ucházející tajemnou atmosféru a setkáváme se s příšerou, která dělá nezáživný věci - navíc nezáživně. Pro jistotu to trochu zamotaj, abych neměl pocit, že čumím na debilní totální šílenost, takže je z toho totální šílenost pro náročný. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám díru ve spánku (a trochu mi jebe). 2.) Mám sen. Jsem s Olivií Wilde v pekle a .... (jasně, furt!) 3.) Thx za titule ,,honzavohralik“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(13.6.2015)

 • - Anglický název filmu The Lazarus vychází  z biblického příběhu, který popisují evangelia v Novém zákoně. Lazar byl podle Janova evangelia Ježíšív přítel. Když zemřel, tak čtyři dny po jeho smrti přišel Ježíš k jeho hrobu a zázračně ho vzkřísil z mrtvých. (willy1)

 • - Film bol dokončený v roku 2013 a následne mal byť distribuovaný spoločnosťou Lionsgate. Nakoniec si diváci na jeho uvedenie museli počkať ďalšie 2 roky a za ten čas sa zmenila aj spoločnosť zodpovedná za distribúciu v USA, stala sa ňou Relativity Media. Spoločnosti Lionsgate zostali len distribučné práva do zahraničia. (beso74)

 • - Olivia Wilde (Zoe) byla v době natáčení filmu těhotná. Filmaři proto museli přizpůsobit způsob snímaní záběrů, aby nešlo vidět její větší bříško. (Narcis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace