poster

Vajgložrout: legenda kyberny pokračuje (studentský film)

Krátkometrážní / Horor / Mysteriózní

Česko, 2012, 28 min

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (4)

 • Tom_Lachtan
  *

  Platí totéž, co jsem napsal u jedničky, jen s tím rozdílem, že pokus o vtip tu není snad jediný a že délka nabobtnala téměř na obludnou půlhodinu, přičemž se nestane NIC zajímavého, ani náznakem, nudil jsem se tak, že jsem se snažil z alobalu vyrobit kopii svého origami jeřába, kterého mám na poličce a i hodinový dokument o tom by byl zábavnější, než celý Vajgložrout. . Film zde(15.2.2014)

 • SOLOM.
  **

  „Doufám, že to dopadne líp než minule…“ – tak přesně tyto slova jednoho z hrdinů, jsem měl na jazyku ještě před spuštěním dvojky…Jenže on SMOLÍK…Dvojnásobná délka ještě neznamená dvojnásobné zlepšení, spíš naopak. Jedno se ovšem musí tvůrcům nechat. Díky masivní podpoře svých kamarádů, známých a spolužáků se jim nějakým záhadným způsobem podařilo oba své snímky zaopatřit červenými procentuálními čísly, což pokládám za „opravdové umění“. Já bych s něčím podobným totiž na internet rozhodně nešel…30%(2.9.2017)

 • honajz2
  **

  Je to stejné jako jednička, akorát delší a nudnější.(6.8.2015)

 • Víteček
  odpad!

  V podstatě platí to co u jedničky. Plusem bylo, že postavy, které neumí mluvit nemluvily, mínusem byla absurdní délka natahovaná kecy o nabíjení.(17.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace