Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chceš bony, ňáký bony?" Ulice v centru Prahy patřily jim, vydělávali hodně peněz a divoce je utráceli. Co ale dělá partička někdejších veksláků dnes? Z vězení jsou už dlouho venku. Svět kšeftů s valutami a bony, nelegálně směňovanými poukázkami do obchodů s jinak nedostupným západním zbožím, je sice dávno pryč, ale způsobů, jak vydělat „rychlý prachy", je pořád dost. Stačí vědět, jak na to – podvody s dotacemi, úplatky, tunelování, krádeže. Stejně jako ve filmu Bony a klid z roku 1987 i tentokrát příběh začíná příjezdem naivního mladíka Martina (Jakub Prachař). Nemá práci, rodiče, holku, ani kamarády. Zato má dluhy a jdou po něm vymahači. Do Prahy se vypravil z Boleslavi sehnat peníze. Pak už stačí, aby potkal Bínyho (Roman Skamene), který už zase šlape chodník, nyní však pouze jako naháněč cizinců před restaurací na Staromáku. Osamělý Bíny vycítí v outsiderovi Martinovi možného parťáka pro nejistou budoucnost a zatáhne ho do svých kšeftíků... (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

jiriluk

jiriluk (hodnocení, recenze)

to se nepovedlo a to jsem měl hodně nízká očekávání, jednička byl pro mě v dětství kult, dvojku budu dělat, že jsem neviděl

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

chvilu to malo 23 %, potom 17 %, teraz zase 19 %. Myslim, ze ani do modrej farby sa to nedostane

na příspěvěk reagoval rushid

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

rushid

Pokud vím, Babobovřeskům i Hranařům, které Kubík platil, nedal Fuka dobrý recenze. A navíc, s Kubíkovou minulostí, by měl on kouřit Fukovi a ne opačně:))

Uživatel vegetol.mp smazal svůj příspěvek.

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

tvprodukt

máš skvělej avatar. :)

 

přemýšlím, jestli na to vlastně vůbec do kina jít. jednu jistotu ale mám, stopro to u nás budou dávat. protože filmy, který mám rád, se vůbec neobtěžovali nasadit :)

tvprodukt

tvprodukt (hodnocení, recenze)

za mne zaslouzeny odpad, byl jsem na premiere a takovy spolecensky zlo a filmovy dno uz jsem dlouho nevidel

na příspěvěk reagoval Segrestor

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Dost by mě zajímalo, kolik z těch lidí, co to tady hodnotí odpadem, to tady opravdu vidělo.

Uživatel shanila smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Legie

Legie (hodnocení, recenze)

Teď jsem přišel z premiéry... Když napíšete velikými písmeny slovo SRAČKA tak máte větší umělecký zážitek než při shlédnutí tohoto díla :/ Bohužel jsem očekával něco jako byl původní film. To co jsem viděl bylo na půl cesty mezi Kameňákem a Babovřeskama :/

na příspěvěk reagoval *CARNIFEX*, Apolskis, Martin741

Vikess

Vikess (hodnocení, recenze)

Dneska máme v Olomouci v Šantovce firemní akci předpremiéru i s herci tak snad to bude dobré.

na příspěvěk reagoval *CARNIFEX*

Artigas

Artigas (hodnocení, recenze)

Doufal jsem, že to nebudou další Sněženky a machři po 25 letech, bohužel po traileru to tak vypadá ... Bony a klid ve své době byla bomba-silně pochybuju, že tohle na to naváže, zvlášť když vidím Prachaře (z toho se osypávám, jenom když ho vidím). Honza Potměšil je PAN HEREC, i když teď postižený, ale Prachař mu může tak max. mazat kolečka od vozíku... takže se podívám jenom kvůli G. Kratochvílové, to je nejhezčí misska, kterou tahle země vyplodila...

na příspěvěk reagoval Martin741

Uživatel Artigas smazal svůj příspěvek.

Uživatel Artigas smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama