The Ouija Experiment

USA, 2011, 88 min

Skupina priateľov sa rozhodla skúsiť pomocou dosky Ouija komunikovať s duchmi. Na prvom stretnutí sa im podarí nadviazať kontakt s duchom malého dievčatka Gracie a jej 35-ročnej matky Lisy. Po čase sa rozhodnú svoj úspešný experiment zopakovať, tentokrát však s katastrofálnymi následkami. Porušia totiž základné zásady pri narábaní s doskou Ouija, a tak nielenže duchov nazlostia, ale, čo je oveľa vážnejšie, svojou nepozornosťou nechajú pootvorené dvere do záhrobia. Krátko nato sa v ich okolí začnú diať veľmi zvláštne veci. (beso74)

George Stobbart odpad!

Pár kamošov si pri posedení vytiahne tzv. Ouija board a pokúsi sa komunikovať s duchmi, čo sa im však samozrejme vypomstí... Omfg, takéto smiešne pohybovanie s tou tabuľkou som v horore asi ešte nevidel! Tí herci sa ani nesnažili, jednoducho cielene vyznačili čo z tabuľky chceli, bez akéhokoľvek prejavu vysypali svoje prízemné repliky a potom behali a mihotali kamerou po dome ako debili (áno, ide o found footage horor - a to veľmi chabý). Takže škoda času; totálne nezáživná amatérčina, v ktorej okrem kvanta naivity nič nie je. ()

kaylin odpad!

„The Ouija Experiment“ jednoduše nestojí za to, abyste snímku věnovali čas, protože zde nejsou absolutně zvládnuté hororové momenty, což už je ten finální hřebíček do rakve filmu, který se celou dobu veze na velmi křečovité vlně snahy zaujmout čímkoli. Ale není zde nic, co by mělo diváka ohromit a vlastně ani nic, co by alespoň vedlo k tomu, že překvapeně zvedne obočí. Nuda a šeď, šeď a nuda. ()

ramislav odpad!

Videl jsem pouze zacatek. Scena, ve ktere se dykové snazi komunikovat s duchy, jde krasne videt, ze s tim ukazovatkem hybaji :D No, LOL? Vazne? A ty jejich inteligentni reci uz byly na me moc. 10% za snahu :D ()