Hooayoo (TV seriál)

Who Are You

Fantasy / Mysteriózní / Romantický / Drama

Jižní Korea, 2013

Hyeon-tak Jo

Ze začátku se mi to moc líbilo, ale ten konec mi to celkem zkazil. Respektive, věděla jsem, že to přesně takhle skončí, jenom těch posledních asi 50 minut bylo úplně zbytečných. Tuhle sezónu je podle všeho v módě duchařina a jsem celkem ráda, že jsem Who Are You viděla jako první z téhle vlny, protože pak bych možná jako mnoho jiných začala srovnávat a hodnocení by tím mohlo i klesnout. Takhle to jsou dost slušné 3*. Btw Kim Jae Wook by si konečně zasloužil pořádnou hlavní roli a ne vždycky skončit jako "second male lead".(28.9.2013)

Pro mě jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Napínavý děj, dokonalé hudební podkreslení a skvělí herci. Sem tam se nějaká ta chybka vloudila (dveře na fotobuňku, které se otevřely, když jimi procházel duch atd.), ale jako celek prostě paráda. Navíc autor nepřekombinoval konec a divákovi nezůstala na jazyku pachuť. Minispoiler! Naopak, sladkobolný začátek posledního dílu ve finále nahradil úsměv.Konec. Co víc si přát...(26.3.2014)

Dva detektivové v oddělení ztrát a nálezů. So E-Hyun vidí duchy a tak s kolegou TaecYeonem hledají jejich vrahy. Prozatím to není nijak komplikované, případy jsou ucelené, všechno zapadá. Člověka tu ale nasere jedna věc. Alespoň teda mne. Tvůrci nikdy nepracují s transtextuálními motivy. A i kdyby v tomto seriálovém světe neexistoval Šestý smysl, je to zápletka omývaná stále dokola a to jest, že ti duchové jí pronásledují, protože po ní asi něco chtějí. Ale naše hrdinka na tohle musí přicházet celé tři díly. A to by vám praskla hlava, jak na ní furt řvete, ať už si to uvědomí.(13.8.2013)

• Zíza

Přeložit. (Zdlouhavé. Člověk to ani nemusí moc vnímat a když tomu po nějaké době věnuje 100% pozornost, tak mu ani nepřijde, že se děj někam hnul. Herecké výkony… no co si budeme povídat, kvůli tomu se na ten seriál plný kiksů a scenáristických děr a berliček nedíváte. Tenhle seriál má největší smysl jedině pro fanynky (fanoušky?) Taecyeona. Ani mě nenapadá, co by se na tom dalo pochválit. Rozhodně to není děs, ale jak to vypnutí, zapomenu, že jsem to viděla.)(23.3.2014)

Ale jo, nebylo to špatný. Taková průměrná duchařina, která neurazí ale ani se ničím výrazným nezapíše. Za měsíc už si při přečtení názvu asi nevybavím, o co šlo. Jinak po dlouhý době musím konstatovat, že hlavní představitelka přehrála hlavního představitele. I když Taecyeonovi nechybí charisma, žádný pan herec to není. Pořád mi ale vrtá hlavou jedna věc - proč ten Hyung Joon rovnou neřekl médiu všechno? No jasně, asi proto, aby na to mohla hrdinka po celý seriál postupně přicházet. Taky nechápu, proč k ní nakonec mohl normálně mluvit, když to předtím nešlo. No nic, nebudu to řešit, o to asi nešlo.(4.10.2013)