Reklama

Reklama

Hooayoo

(seriál)
Fantasy / Mysteriózní / Romantický / Drama
Jižní Korea, 2013, 12 h 15 min (Minutáž: 44–48 min)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Yang Si Ohn se po šesti letech probudila z komatu. Nepamatuje si, co ji do tohoto stavu dostalo, ale po probuzení se jí děje zvláštní věc – vidí duchy. Začne pracovat na policejním oddělení ve ztrátách a nálezech. Díky své nadpřirozené schopnosti občas přispěje k vyřešení nějakého případu, ať už vraždy či sebevraždy. Její zvláštní chování však nejde z hlavy mladému kolegovi Cha Gun Wooovi. Pak se před ní nečekaně objeví i duch jejího mrtvého přítele Lee Hyung Joona. (andiek05)

(více)

Recenze (6)

andiek05 

všechny recenze uživatele

V době, kdy jsem sledovala Who Are You, jsem zároveň koukala i na jiné dorama s podobnou tématikou (The Master´s Sun). Menšímu srovnání jsem se bohužel nevyhnula a vítězně z toho vyšlo to druhé. Who Are You je zajímavé, dojemné, efekty pěkně udělané, ale v průběhu mě to trošku přestalo bavit. Zároveň jsem nesnášela přehnané výrazy strachu, které tam So Yi Hyun občas měla. Hvězdičku navíc by si zasloužil Kim Jae Wook jako Lee Hyung Joon a možná i Ok Taecyeon jako Cha Gun Woo. Přemýšlela jsem, zda dát tři nebo čtyři hvězdičky. Když dám tři, je to proto, že to srovnávám s tím druhým nebo kvůli tomu, že mě to tolik nebavilo? Dala bych čtyři, kdybych neviděla to druhé? Bylo to těžké, ale nakonec jsem se rozhodla hodnotit takto :-D ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Pro mě jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Napínavý děj, dokonalé hudební podkreslení a skvělí herci. Sem tam se nějaká ta chybka vloudila (dveře na fotobuňku, které se otevřely, když jimi procházel duch atd.), ale jako celek prostě paráda. Navíc autor nepřekombinoval konec a divákovi nezůstala na jazyku pachuť. Minispoiler! Naopak, sladkobolný začátek posledního dílu ve finále nahradil úsměv.Konec. Co víc si přát... ()

Reklama

Krysap 

všechny recenze uživatele

Ale jo, nebylo to špatný. Taková průměrná duchařina, která neurazí ale ani se ničím výrazným nezapíše. Za měsíc už si při přečtení názvu asi nevybavím, o co šlo. Jinak po dlouhý době musím konstatovat, že hlavní představitelka přehrála hlavního představitele. I když Taecyeonovi nechybí charisma, žádný pan herec to není. Pořád mi ale vrtá hlavou jedna věc - proč ten Hyung Joon rovnou neřekl médiu všechno? No jasně, asi proto, aby na to mohla hrdinka po celý seriál postupně přicházet. Taky nechápu, proč k ní nakonec mohl normálně mluvit, když to předtím nešlo. No nic, nebudu to řešit, o to asi nešlo. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Když nebudu řešit všechny ty nelogičnosti a kiksy, kterých tu bylo jako hub po dešti, bude moje hodnocení především kladné. Zápletka mě zaujala hned od začátku, chemie mezi postavami fungovala mimořádně dobře a bavila mě i pěkná hudba. Tenhle seriál jsem si rozhodně nepouštěla kvůli hercům, jelikož ani jeden z hlavních představitelů předtím nepatřil mezi mé oblíbence. Všichni tři si u mě ale docela napravili reputaci a příště se na ně ráda podívám. Jednotlivým dílům určitě prospěla kratší minutáž, než na kterou jsme v korejských seriálech zvyklí. Když to shrnu, jde o malý seriál, který umí mile potěšit... nebo alespoň mě potěšil. 3,5* ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Přeložit. (Zdlouhavé. Člověk to ani nemusí moc vnímat a když tomu po nějaké době věnuje 100% pozornost, tak mu ani nepřijde, že se děj někam hnul. Herecké výkony… no co si budeme povídat, kvůli tomu se na ten seriál plný kiksů a scenáristických děr a berliček nedíváte. Tenhle seriál má největší smysl jedině pro fanynky (fanoušky?) Taecyeona. Ani mě nenapadá, co by se na tom dalo pochválit. Rozhodně to není děs, ale jak to vypnutí, zapomenu, že jsem to viděla.) ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama