Reklama

Reklama

Drunk History

(seriál)
Komedie / Historický
USA, 2013, 22 min

Scénář:

Derek Waters

Hudba:

Dan Gross

Hrají:

Derek Waters, Bennie Arthur, Craig Cackowski, Maria Blasucci, Mort Burke, Sarah Burns, Owen Wilson, Kristen Wiig, Courteney Cox, Adrianne Palicki (více)
(další profese)

Recenze (4)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Well, tohle je nějaká podivná podivnost. Ok, možná, že je to i vtipné, ale asi tak na úrovni věřte - nevěřte. Takže díl, co jsem viděla, 5.7 řeší záhadu zmizení Agathy Christie. A ožralou Agathu hraje Kirsten Dunst. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Zajímavý pořad Comedy Central, kde opilí lidé vypráví historické události svým podivným způsobem . ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Príbehy samotné by boli zaujímavé, pretože naozaj sa v histórii veľa toho udialo pod vplyvom alkoholu. Ale tí vyprávači sú otrasní debili, nevtipní, kaziaci celú podstatu seriálu. Škoda, nápad dobrý, len to treba dať do rúk profíkom. Títo herci nevedia zahrať ani ožratých. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele

Nápad je to sice trošku zvláštní a snad by mohl být i dobrý, kdyby "opilci" nebyli tak příšerně hraní. Občas se člověk zasměje, ale spíš je to trapné než vtipné ... Sice posuzuju pouze podle tří dílů, protože mě to přišlo všechno na stejné kopyto, málo zajímavé, občas nudné a trapné ... Každopádně příběh "The Kellogg Brothers" z dílu Detroit s Owenem a Lukem Wilsonem byl asi nejlepší, nejvtipnější a hodně dobře zahraný. ()

Galerie (56)

Reklama

Reklama